Vojtěch Patrák míří na další hostování. Ofenzivní hráč Sparty dohraje sezonu v Jablonci, kde již absolvoval dnešní trénink.

fkjablonec.cz
03.09.202223:41

Pro Jablonec je prohra obrovským zklamáním

Kouč David Horejš po dalším nezdaru Jablonce v Teplicích: "Je to obrovské zklamání, zápas jsme měli rozehraný skvěle. Soupeře jsme měli na lopatkách, ale místo toho, abychom pokračovali ve hře, kterou jsme předváděli od první vyrovnávací branky, tak nás zabila pětiminutovka, kdy jsme udělali v obraně dvě fatální chyby. Takhle se zápasy vyhrávat nedají. Stejně jako ve Zlíně a v Mladé Boleslavi jsme dali dva góly, přesto jsme pořád nevyhráli zápas. Přiznám se, že je to ubíjející. Navíc nás sráží nedisciplinovanost hráčů, takže nakonec odjíždíme jak zpráskaní psi. Přitom vždycky svoje mužstvo nabádám, aby hrálo čistě a koncentrovaně, protože takový je trend. Hráči by měli emoce udržet, dnešní červené karty byly úplné nesmysly. Jde to ale i za námi trenéry."

01.09.202215:09

Kadlec míří do Viktorie Žižkov

Další změnu angažmá má před sebou Václav Kadlec. Podle informací serveru "isport.cz" se 30letý útočník kvůli malému hernímu vytížení přesune z Jablonce do třetiligové Viktorie Žižkov.

isport.cz
04.08.202222:51

Haitl se stěhuje z Jablonce do Opavy

Jablonec za Opavu vyměnil Patrik Haitl. Čtyřiadvacetiletý obránce podepsal s druholigovým klubem smlouvu na dva a půl roku.

56. Verde, 65. Nzola, 81. Antiste.
Sestava Jablonce: Hanuš - Štěpánek, Martinec, Heidenreich, Krob - Šulc (66. Kadlec), Kratochvíl (60. Černák), Považanec, Houska, Polidar (71. Smejkal) - Sejk (66. Ikaunieks). Trenér: Horejš.

ČTK
16.07.202221:33

Jablonec přišel o Chramostu

Jan Chramosta z Jablonce do dnešního utkání se Sassuolem (1:3) přišel až po hodině hry, záhy ale trávník znovu opustil. Jednatřicetiletý útočník odkulhal s pochroumaným kotníkem.

isport.cz
16.07.202219:05

Jablonec - Sassuolo 1:3

Přípravné utkání ve Vipitenu (Itálie):
FK Jablonec - Sassuolo 1:3 (1:1)
Branky:
26. Sejk - 9. Frattesi, 75. Harrví, 80. Defrel.
Sestava Jablonce: Hanuš - Surzyn (46. Haitl), Martinec, Heidenreich, Polidar (46. Krob) - Považanec (60. Kubista) - Pleštil (46. Hübschman), Šulc, Houska, Jovović (60. Smejkal) - Sejk (60. Chramosta, 73. Ikaunieks). Trenér: Horejš.

ČTK
12.07.202214:48

Bohemians chtějí udržet Chramostu

Jan Chramosta se po hostování v Bohemians 1905 vrátil do Jablonce, obratem by však mohl putovat zpátky do Vršovic. "Klokani" poslali na sever Čech nabídku na přestup.

isport.cz
09.07.202213:00

Jablonec - Varnsdorf 1:2

Přípravné utkání ve Vrkoslavicích:
FK Jablonec - Varnsdorf 1:2 (0:1)
Branky:
60. Šulc z pen. - 23. Tanko, 85. Rudnytskyy.
Sestava Jablonce:
I. poločas:
Hanuš - Surzyn, Martinec, Hübschman, Polidar - Považanec - Pleštil, Šulc, Houska, Jovović - Sejk.
II. poločas: Richter - Haitl, Štěpánek, Kubista, Krob - Houska - Smejkal, Šulc, Kadlec, Ritter - Silný. Trenér: Horejš.

ČTK
06.07.202218:18

Heidenreich trénuje s Jabloncem

Jablonec chce posílit střed obrany, kde by mohl nastupovat David Heidenreich. Bývalý český mládežnický reprezentant, který je hráčem Atalanty Bergamo, se zapojil do přípravy severočeského klubu.

twitter.com/FKJablonec
02.07.202212:53

FK Jablonec - Viktoria Žižkov 1:2

Přípravné utkání:
FK Jablonec - Viktoria Žižkov 1:2 (1:1).
Branky:
19. Martinec - 27. Klusák, 57. Batioja.
I. poločas:
Brendieck - Haitl, Martinec, Kubista, Krob - Považanec, Houska - Černák, Smejkal (35. Šulc), Ritter - Chramosta (35. Ikaunieks).
II. poločas: Richter - Surzyn, Martinec, Kubista, Polidar - Hübschman - Pleštil, Šulc, Kadlec, Černák - Ikaunieks (70. Gluščevič). Trenér: Horejš.

ČTK
20.06.202211:05

Sejk na hostování do Jablonce?

Spartu by měl znovu opustit Václav Sejk, který má za sebou úspěšné jarní hostování v Teplicích. Český mládežnický reprezentant by měl být podle informací serveru "isport.cz" zapůjčený do Jablonce.

isport.cz
16.06.202213:32

Šulc míří z Plzně do Jablonce

Jablonec by měl posílit ofenzivní záložník Pavel Šulc z Plzně. Jednadvacetiletý mládežnický reprezentant dostal od ligového mistra svolení, aby se od pondělí zapojil do přípravy Severočechů. Kluby aktuálně řeší formu hráčova působení v Jablonci. Severočeši o tom informovali na sociálních sítích.

9. července: Jablonec - Varnsdorf (11:00, Vrkoslavice),
13. - 23. července: soustředění v Itálii (v plánu tři přípravná utkání s dosud neurčenými soupeři).

ČTK
10.05.202219:54

Jablonec dohrává bez Černáka

Michal Černák z Jablonce nuceně vystřídal v probíhajícím zápase s Bohemians 1905. Teprve 18letý křídelník odešel po dvaceti minutách s neupřesněným zraněním a na trávníku ho nahradil zkušený Václav Pilař, jenž před odchodem do kabin otevřel skóre.

idnes.cz/fotbal
29.04.202214:58

Sparta pracuje na příchodu Zeleného

Jaroslav Zelený patří k oporám Jablonce, který však v létě zřejmě opustí. Na příchodu 29letého obránce pracuje Sparta Praha.

isport.cz
28.04.202218:58

Surzyn neohrozí v neděli Karvinou

Jablonec se proti Karviné obejde bez Michala Surzyna, jenž dostal za vyloučení v úvodním duelu nadstavby s Pardubicemi klasický jednozápasový trest.

ČTK
23.04.202221:37

Rada: Takhle dlouhou krizi nepamatuji

Jablonec už 11 kol po sobě nevyhrál a nechal se předskočit svým dnešním soupeřem, což samozřejmě nelibě nesl trenér Petr Rada: "Vstoupili jsme do zápasu dobře, nějakých 25 minut bylo kombinačně dobrých. Soupeř poctivě čekal na naši chybu a měl dvě šance. Dohrálo se to do poločasu bez větších šancí. Hráče jsem upozorňoval, že Pardubice budou čekat na naši chybu. Stala se a přišlo vyloučení. Z banálního centru přišel pardubický gól, je to už po několikáté. Pak už to vyznělo v křeč. Byly tam nějaké standardní situace, ale nic z toho neskončilo v brance. Je to tristní a smutné, opět jsme nevstřelili branku. Takhle dlouhou krizi nepamatuji."

ČTK
18.04.202210:48

Krob si po prohře stěžoval na sudího

Nespokojený s výkonem sudího byl jablonecký obránce Jan Krob, jenž jako střídající hráč snižoval proti Slavii na 1:2. Vadily mu zejména některé odpískané fauly: "Podle mě tam bylo vyrovnání na 2:2, jenže rozhodčí pískne nesmyslnej útočnej faul na vápně. První poločas Kudy (Kúdela) zakopne na těžkém terénu a Černas (Černák) může jít ze strany sám a zase je to písknuté. Rozhodčí Hocek nám prostě nesedí a nepřeje nám. Nechci si stěžovat na rozhodčí, ale jsou to maličkosti. Slavia si díky tomu udržela vedení a vyhrála. Klidně ty situace mohl nechat dohrát a pak se podívat na video. Furt sem jezdí a říkají nám jaká jsou pravidla. Rozhodčím to nezávidím, mají spoustu pravidel. Ale to, co dneska předvedli a zejména sudí Hocek, je výsměch fotbalu. Nemůžu si pomoct," zlobil se čtyřiatřicetiletý matador.

15.04.202216:37

Nejvíc letos v Evropě vydělala Sparta

I přes postup do dalšího čtvrtfinále evropského poháru nakonec více než Slavia v letošní sezoně vydělala pražská Sparta - alespoň tedy před započtením podílu z tzv. "market poolu", který se rozděluje až po ukončení všech soutěží. Momentálně výdělek Sparty činí 199,4 milionu korun, Slavia jen těsně zaostává s 194,9 miliony. Přes sto milionů šel i Jablonec (113,7), naopak Plzeň (19,5 mil.) a Slovácko (9,1 mil.) svá vlastní očekávání spíše nenaplnila.