FC Hradec Králové Česko - FC Hradec Králové - Zprávy

Mladá Boleslav přivítá v bitvě o horní polovinu tabulky Hradec Králové

Ještě v minulé sezoně hráči Hradce Králové užívali mladoboleslavský stadion coby svůj azyl a sehráli na něm všechny domácí zápasy, v tomto ročníku už se na něj vypraví jen jednou coby hosté. A tento čase přijde právě tuto sobotu, v době, kdy ani jeden z celků není v optimálním rozpoložení.

Hradec Králové vyztužil útok, získal Haise z Českých Budějovic

Daniel Hais přestoupil z Českých Budějovic do Hradce Králové. Dvacetiletý útočník napodobil slovenského záložníka Lukáše Čmelíka, který z Dynama k "Votrokům" zamířil ve středu. Východočeský klub na svém webu informoval, že s Haisem podepsal víceletou smlouvu.

Je to ostuda, nebyli jsme ani lepší, řekl Hejdušek po vyřazení Karviné z poháru

Karviná ve 2. kole domácího poháru nečekaně podlehla na hřišti třetiligového Uničova 0:1 a v tomto ročníku MOL Cupu vypadla jako první tým z nejvyšší soutěže.

Čmelík odchází z Českých Budějovic, nově bude působit v Hradci Králové

Hradec Králové posílil slovenský záložník Lukáš Čmelík, který přestoupil z Českých Budějovic. Na východě Čech podepsal dvouletou smlouvu s opcí. "Votroci" to uvedli na webu.

Sigma při hradeckých oslavách odmítla roli sparingpartnera. Votroci „pod lízátky“ poprvé padli

Hradec Králové poprvé před vlastními fanoušky nebodoval, když v sedmém kole FORTUNA:LIGY podlehli Sigmě Olomouc 1:3. V Malšovické aréně, kde klub uspořádal celodenní program ke slavnostnímu otevření zkolaudovaného stadionu, šli do vedení ve 12. minutě aktivnější domácí zásluhou pohotově smýšlejícího Ladislava Krejčího. Hanáci ale ke konci první půle našli odpověď na organizovanou hru "Votroků", když srovnal Ondřej Zmrzlý a po pauze zařídil obrat ve formě hrající Jan Vodháněl.

Stovky lidí dopoledne přišly na otevření stadionu v Hradci Králové

Stovky lidí dnes dopoledne přišly na slavnostní otevření stadionu v Hradci Králové. Město jej začalo budovat v srpnu 2021, náklady dosáhly 650 milionů korun bez DPH, což z něj činí největší investici v novodobé historii Hradce.

Hradec křtí nový stadion. Zpříjemní si večer výhrou nad Olomoucí?

Královéhradečtí "Votroci" již sice na svém novém stadionu odehráli dvě ligová utkání, nicméně až před třetím zápasem dojde k jeho oficiálnímu otevření. Celé té slávě bude přihlížet olomoucká Sigma, která chce pokračovat ve sběru bodů.

Smrž přestoupil z Hradce Králové do Bohemians 1905

Bohemians 1905 posílil záložník Vojtěch Smrž, který přestoupil z Hradce Králové. Ve vršovickém klubu podepsal dlouhodobou smlouvu. Pražané o tom informovali na webu.

Bohemka prolomila prokletí Ďolíčku, Hradec nestačil na parádní představení Kovaříka

Fotbalisté Bohemians konečně zvítězili na domácím hřišti, když v šestém kole Fortuna ligy porazili Hradec Králové 2:1. Festival spálených šancí zastínila nádherná trefa Jana Kovaříka z úvodu zápasu. Zkušený záložník přidal po pauze i druhý zásah, čímž rozhodl o tom, že klub z Vršovic ukořistil všechny tři body v Ďolíčku poprvé od konce dubna. Vítězství bylo o to sladší, jelikož Pražané zdolali v lize Votroky před vlastním publikem po 13 letech.

Bohemians prahnou po první domácí výhře, proti bude Hradec

Bohemians Praha 1905 po loňské euforii zažívají pomalejší start do sezony a potřebují se co nejrychleji rozvzpomenout na několik měsíců staré výkony, další šanci dostanou v neděli odpoledne proti Hradci Králové.

Čihák bude znovu hostovat z Plzně v Hradci Králové

Obránce Filip Čihák bude i v této sezoně hostovat z plzeňské Viktorie v Hradci Králové. Východočeši o dohodě se čtyřiadvacetiletým fotbalistou informovali na klubovém webu.

Obránce Gabriel přestoupil do dánského Midtjyllandu

Adam Gabriel přestoupil do Midtjyllandu. Transfer zkompletovala pražská Sparta, která využila právo na zpětný odkup svého odchovance z Hradce Králové a současně se dohodla s Midtjyllandem na přestupu. Dánský klub představil novou posilu na svém webu. Dvaadvacetiletý pravý obránce podepsal se čtvrtým týmem tamní ligy pětiletou smlouvu.

Gabriel má podle médií namířeno do dánského Midtjyllandu

Adam Gabriel má z Hradce Králové namířeno do Midtjyllandu. Dvaadvacetiletý pravý obránce podle médií přestoupí do dánského klubu přes pražskou Spartu, odkud na východ Čech zamířil. Účastník nedávného mistrovství Evropy jednadvacítek již odletěl na sever Evropy, kde by měl podepsat víceletou smlouvu.

Kouzlo nového stadionu opět zafungovalo. Nevýrazný Zlín setnula hlava Gabriela

Zlín prohrál v pátém kole Fortuna ligy na hřišti Hradce Králové 0:2. Votroci zejména v první půli sázeli na dlouhé nakopávané balony a tato strategie se jim vyplatila těsně před přestávkou, kdy se v pokutovém území zjevil Adam Gabriel, jenž hlavičkou zajistil vítězný gól. Na bývalého hráče Sparty navázal v 74. minutě další muž s letenskou minulostí Daniel Horák, který se trefil před domácím publikem podruhé za sebou. Východočeši tak zůstali ve svém novém stánku stoprocentní, jejich soupeř se po pátém utkání bez vítězství propadl na dno tabulky.

Nový stadion v Hradci se těší na druhou návštěvu, přijede Zlín

Hradecké "Votroky" čeká druhé domácí vystoupení na zbrusu novém stadionu a jejich soupeřem bude Zlín. Hosté zatím čekají na první vítězství v sezoně a v tabulce jsou předposlední.