FC Hlučín Česko - FC Hlučín - Zprávy

Další články

Hlučín má problémy a zřejmě ukončí spolupráci se Slavií

Spolupráce mezi Hlučínem a pražskou Slavií je zřejmě u konce. Poslední tým druhé ligy kvůli ekonomickým potížím obou klubů opět zvažuje osamostatnění a rozvázání hráčské i finanční kooperace mezi oběma stranami je patrně otázkou nejbližších týdnů.

Hlučín opět hledá trenéra

Fotbalisté druholigového Hlučína podruhé v letošní sezoně musejí měnit trenéra. Kouč Jaroslav Gürtler, který tým vedl v posledních třech kolech místo odvolaného Václava Daňka, dostal od klubu souhlas k odchodu na angažmá do Asie.

Kapr nové důkazy opět nepředložil

Šéf střížkovských Bohemians Praha Karel Kapr dnes znovu vypovídal na disciplinární komisi fotbalového svazu v kauze údajné korupce ze strany olomouckého brankáře Petra Drobisze, nové důkazy však opět nepředložil. Disciplinárce řekl, že se spoléhá na vyšetřování policie.

Slavia uzavřela smlouvu s Hlučínem

Slavia Praha získala důležitého spojence pro hledání mladých talentů na severní Moravě a ve Slezsku. Vedení českého mistra dnes uzavřelo s třetiligovým FC Hlučín smlouvu na dobu neurčitou o spolupráci v oblasti sportovní přípravy mládeže.

FC Hlučín - Fotbal Fulnek 1:1

Hlučín potřeboval vyhrát, proti Fulneku se ale trápil a nakonec utkání dohrál pouze v devíti lidech. Po třech letech se tak loučí s druhou ligou.

Preview: FC Hlučín - Fotbal Fulnek

Poslední šanci bude mít ve čtvrtek Hlučín, aby se zachránil ve druhé lize. Pokud chce uspět, musí doma porazit šestý Fulnek.

SFC Opava - FC Hlučín 4:0

Domácí Opava potvrdila roli favorita, když rozdrtila FC Hlučín 4:0. Opava tak potvrdila své ambice na postup do Gambrinus ligy. Díky zaváhání Slovácka a Příbrami je to právě Opava, kdo drží druhé místo, tedy vstupenku do Gambrinus ligy.

Preview: SFC Opava - FC Hlučín

Regionální derby dvou slezských klubů bude mít zvláštní náboj. Opava stále hraje o postup, zatímco Hlučín musí bodovat, jelikož mu velmi vážně hrozí sestup.

Druhá liga slibuje nevídané drama

Tak napínavý a zajímavý závěr druhá nejvyšší česká soutěž nepamatuje. Poslední dvě kola slibují velké drama, a to nejen v boji o postup, ale také o záchranu. Rozhodnuto je zatím jen o jednom sestupujícím - beznadějně poslední je Krč. Postup však zatím nemají jistý ani první Bohemians.

FC Hlučín - 1. FC Slovácko 0:1

Jiřímu Dekařovi vyšlo na lavičce Slovácka i druhé utkání. V něm zavítal na půdu Hlučína a domů veze tři body za jednogólovou výhru, díky které se posune jeho tým na druhou postupovou pozici.

Preview: FC Hlučín - 1. FC Slovácko

Souboj dvou týmů s rozdílnými problémy bude k vidění v Hlučíně. Poměřit síly s místním 1. FC přijedou fotbalisté z Uherského Hradiště.

Marila Příbram - FC Hlučín 2:0

Hlučín je na venkovních hřištích jedním z nejlepších týmů a v Příbrami to potvrzoval, až na závěr utkání byl Příbrami poměrně vyrovnaným soupeřem, i přesto ale nakonec odjíždí s prohrou 0:2.

Preview: Marila Příbram - FC Hlučín

Souboj dvou týmů s rozdílnými problémy bude k vidění tentokrát v Příbrami. Na stadium U Litavky zavítá o záchranu bojující Hlučín.

FC Hlučín - FC Vítkovice 2:3

Nádherné utkání předvedli hráči Hlučína a Vítkovic svým fanouškům. Spokojenější jsou nakonec ti hostující, Vítkovice totiž slezské derby vyhrály 3:2.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele