Bohemians Praha 1905 Česko - Bohemians Praha 1905 - Zprávy

Tápání Pardubic pokračuje dál. Vítězství Bohemians zajistil krásnou trefou Jánoš

Trenéru Radoslavu Kováčovi nevyšla soutěžní premiéra na lavičce Pardubic. Poslední celek soutěže podlehl ve vršovickém azylu Bohemians. "Klokani" využili znalosti Ďolíčku a po nádherné brance Adama Jánoše zvítězili v sezoně již počtvrté.

Pardubice jsou v krizi, s nadějí vzhlížejí k další bitvě o Ďolíček

Do složité situace se už po čtvrtině základní části dostaly Pardubice. Východočeský klub zaostává herně i výsledkově a zaslouženě mu patří poslední příčka tabulky. Z té se po tomto kole určitě nedostane, má ale možnost přiblížit se dalším konkurentům...

Výhru Liberce v Ďolíčku zařídila v úvodu bleskovým gólem slávistická posila Valenta

Hráči Liberce si v osmém kole nejvyšší české soutěže poradili s domácí Bohemkou výhrou 2:0. O vítěznou branku se již ve druhé minutě postaral Matěj Valenta, na kterého v úvodu druhé půle navázal dalším bleskovým gólem Lukáš Červ. Kartami utkání nezamíchala ani vyloučení na obou stranách v závěrečné dvacetiminutovce. Severočeši si tak došli pro první tři body od konce srpna a pojistili si umístění ve skupině o titul.

Liberec se na podzim podruhé představí v Ďolíčku

Sousedé v tabulce se střetnou v neděli odpoledne v Ďolíčku. Bohemians se pokusí navázat na dobrý výkon z Brna, zatímco Liberec bude chtít napravit domácí prohru s Plzní.

Hradec posílil útočník Koubek, do Bohemians 1905 míří Prekop

Hradec Králové a Bohemians 1905 v poslední den letních přestupů měnily útočníky. K Východočechům přišel Matěj Koubek, jenž s nimi podepsal tříletou smlouvu. Opačným směrem putoval Erik Prekop. Kluby o tom informovaly na svých webech.

Drchal ze Sparty hostuje v Bohemians, Patrák v Jablonci

Bohemians 1905 posílil útočník Václav Drchal. Třiadvacetiletý hráč bude v Ďolíčku hostovat do konce sezony z pražské Sparty, Letenští si jej ale mohou v zimní přestávce v předstihu stáhnout zpět. Součástí dohody není opce na přestup. Stejnou formou zamířil ofenzivní univerzál Vojtěch Patrák do Jablonce.

Bohemians znovu úspěšní venku, v Brně potrestali zaspání Zbrojovky

Stejně jako před týdnem proti Slavii prospala Zbrojovka první půli i proti dalšímu soupeři z Prahy. Bohemians udeřili do 45. minuty dvakrát a vypracovali si klíčový náskok. Domácí sice po změně stran korigovali skóre, avšak body ze zápasu nevydolovali.

Zbrojovka chce body z Ostravy potvrdit proti Bohemians

Brněnská Zbrojovka se rychle oklepala z facky od Slavie a v šestém kole se blýskla povedeným obratem v ostravských Vítkovicích. Díky vítězství přeskočili Moravané v tabulce pražské Bohemians, kteří naopak nezvládli závěru duelu s Českými Budějovicemi. Vymění si obě mužstva znovu pozice?

Kuriózní trefa zajistila Budějovicím výhru nad Bohemians

Poněkud úsměvně došli Bohemians k druhé porážce v sezoně. "Klokani" proti Českým Budějovicím smazali jednobrankové manko a zdálo se, že uhrají alespoň bod. Jenže dřímající obrana Vršovickým umožnila Branislavu Slukovi okořenit svůj debut v dresu Jihočechů kuriózní vítěznou trefou.

Bohemians chtějí zase zvítězit, a to proti Budějovicím

Bohemians v posledních dvou zápasech nevyhráli a navrátit se na vítěznou vlnu chtějí ve vloženém šestém kole proti Českým Budějovicím. Ty na tříbodový zisk čekají dokonce už od prvního kola.

Sparta prospala úvod a s Bohemians nakonec uhrála pouze bod

Solidně zaplněná Letná hnala sparťany vstříc vítězství v malém pražském derby proti Bohemians. Domácím však nevyšel vstup do utkání a jejich následný nápor vedl pouze k vyrovnání. Sparta se po dělbě bodů posunula do čela tabulky, avšak musí čekat na výsledek nedělního zápasu Slavie v Brně.

Veselý o jubilantovi Jindřiškovi: Nehraje za zásluhy, nemá úlevy

Kapitán fotbalistů Bohemians 1905 Josef Jindřišek si v pátém kole první ligy v pražském derby na hřišti Sparty (1:1) jako 12. hráč v historii samostatné nejvyšší soutěže připsal 400. start. Trenér "Klokanů" Jaroslav Veselý na tom oceňuje především to, že jednačtyřicetiletý záložník nehraje za zásluhy, nýbrž proto, že si to opravdu zaslouží...

Bohemians se chtějí na Spartě vrátit k povedeným výkonům

Po dobrém startu do soutěže přišlo v podání Bohemians před týdnem nečekané zaškobrtnutí, které teď mají jedinečnou šanci napravit. Míří totiž na hřiště Sparty, jež naopak třikrát v řadě slavila.

Hradecký útok se ve Vršovicích probral a zařídil Votrokům venkovní výhru po pěti měsících

Fotbalisté Hradce Králové v dohrávce čtvrtého kola Fortuna ligy porazili v Ďolíčku Bohemians 2:1. Votroci do zápasu vstupovali s nejhorším útokem v soutěži, ale zásluhou Filipa Kubaly a Adama Vlkanovy dokázali zdvojnásobit svůj počet vstřelených branek. Hosté tak zvítězili ve venkovním soutěžním utkání poprvé od března.

Utkání Bohemians s Hradcem bylo kvůli nezpůsobilému hřišti přeloženo na pondělí

Utkání čtvrtého kola první ligy mezi Bohemians Praha 1905 a Hradcem Králové se dnes neuskutečnilo kvůli nepříznivému počasí a nezpůsobilému terénu. Zápas, který měl v Ďolíčku začít v 16:00, se odehraje v náhradním termínu v pondělí od 19 hodin. Informovala o tom Ligová fotbalová asociace, která v Česku řídí profesionální soutěže.