Bohemians Praha 1905 Česko - Bohemians Praha 1905 - Zprávy

Drama v Boleslavi zvládli lépe domácí, Bohemians třikrát přišli o vedení

Třikrát se Bohemians dostali na hřišti Mladé Boleslavi do vedení, nakonec si ale zpět do Vršovic neodvezli ani bod. Domácí totiž nalezli odpověď na všechny góly soupeře a sami se v závěru dostali do vedení, které už nepustili. Vynikající zápas odehrál především záložník Středočechů Daniel Mareček, jenž přitom v automobilovém městě hostuje právě z Bohemians.

Bohemians chtějí venku znovu loupit, Boleslav naopak touží po první domácí výhře

Bohemians už déle než měsíc čekají na přemožitele a navzdory předsezonním očekáváním se v ligové tabulce dál drží vysoko. V neděli formu "Klokanů" otestuje Mladá Boleslav, která naopak zatím marně hledá ve výkonech konzistenci.

Bohemians srovnali a se Sigmou remizovali

Bohemians a Sigma v minulých kolech kopírovali své výsledky a nejinak tomu je i po vzájemném zápase - ten totiž skončil remízou. Hanáky poslal do vedení hned v úvodu Poulolo, ve druhé půli na konečných 1:1 srovnal Dostál.

Rozjetí Bohemians hostí nabuzenou Sigmu

Dva celky se solidní formou i postavením v tabulce se v sobotu odpoledne střetnou v Ďolíčku. Bohemians tam budou hájit čtvrtou pozici proti olomoucké Sigmě, která si v posledním zápase připsala velmi cenný skalp.

Slovácko znovu nepodržel gólman, vítězství Bohemians řídil hattrickem Květ

Slovácko dál trápí problém s brankáři. Filipa Nguyena, jenž chyboval v zápase Evropské konferenční ligy proti Nice, nahradil pro zápas s Bohemians mladý Jiří Borek, jenže ani on si neodpustil zaváhání, které Moravany stálo dobrý výsledek. Oslabení domácí inkasovali od Pražanů čtyřikrát, výhru "Klokanů" řídil hattrickem Roman Květ.

Slovácko pokračuje v nabitém programu soubojem s povzbuzenými Bohemians

Slovácku se ihned po reprezentační pauze podařilo po delší době zvítězit, v průběhu pracovního týdne nicméně prohrálo v rámci Evropské konferenční ligy. V neděli čeká Moravany další zápas, tentokrát v rámci tuzemské nejvyšší soutěže. Do Uherského Hradiště dorazí Bohemians, kteří před týdnem obrali o body lídra tabulky.

Podle Bílka měla Plzeň kopat penaltu, kouč Bohemians by ji považoval za přísnou

Trenér Michal Bílek se po remíze 1:1 domníval, že fotbalisté Plzně měli v utkání 10. kola první ligy na půdě Bohemians 1905 po zákroku na Václava Pilaře v 54. minutě zahrávat penaltu. Kouč lídra tabulky a obhájce titulu byl rozladěný, že se rozhodčí Miroslav Zelinka nešel na situaci podívat ze záznamu. Trenérovi Pražanů Jaroslavu Veselému by pokutový kop přišel přísný.

Plzeň na hřišti Bohemians ztratila vedení, nakonec byla ráda za remízu

Plzeň zahájila duel proti Bohemians výborně, po změně stran ovšem polevila a nakonec se klepala o remízu. Domácí Pražané sice obrat ve skóre nakonec nedokonali, i tak Západočechům cestu zpět po dálnici D5 znepříjemnili, byť hosté i po 10. kole zůstanou v čele tabulky.

Plzeň si chce ligové vedení pojistit na hřišti Bohemians

Výhra nad hlavním rivalem, zápas k dobru a oblíbený protivník jako další sousto, co víc si Plzeň může přát? Západočeši se před reprezentační pauzou odpoutali od pražské Slavie a tříbodový náskok v tabulce hodlají uhájit i po zápase s Bohemians, kteří Viktorii naposledy obrali o body před více než třemi roky.

Tápání Pardubic pokračuje dál. Vítězství Bohemians zajistil krásnou trefou Jánoš

Trenéru Radoslavu Kováčovi nevyšla soutěžní premiéra na lavičce Pardubic. Poslední celek soutěže podlehl ve vršovickém azylu Bohemians. "Klokani" využili znalosti Ďolíčku a po nádherné brance Adama Jánoše zvítězili v sezoně již počtvrté.

Pardubice jsou v krizi, s nadějí vzhlížejí k další bitvě o Ďolíček

Do složité situace se už po čtvrtině základní části dostaly Pardubice. Východočeský klub zaostává herně i výsledkově a zaslouženě mu patří poslední příčka tabulky. Z té se po tomto kole určitě nedostane, má ale možnost přiblížit se dalším konkurentům...

Výhru Liberce v Ďolíčku zařídila v úvodu bleskovým gólem slávistická posila Valenta

Hráči Liberce si v osmém kole nejvyšší české soutěže poradili s domácí Bohemkou výhrou 2:0. O vítěznou branku se již ve druhé minutě postaral Matěj Valenta, na kterého v úvodu druhé půle navázal dalším bleskovým gólem Lukáš Červ. Kartami utkání nezamíchala ani vyloučení na obou stranách v závěrečné dvacetiminutovce. Severočeši si tak došli pro první tři body od konce srpna a pojistili si umístění ve skupině o titul.

Liberec se na podzim podruhé představí v Ďolíčku

Sousedé v tabulce se střetnou v neděli odpoledne v Ďolíčku. Bohemians se pokusí navázat na dobrý výkon z Brna, zatímco Liberec bude chtít napravit domácí prohru s Plzní.