1. FC Slovácko Česko - 1. FC Slovácko - Zprávy

Preview: 1. FC Slovácko - Sparta Praha

Osmé Slovácko přivítá v sobotu doma druhou Spartu. Oba týmy v minulém kole naplno bodovaly, takže se na to pokusí navázat o tomto víkendu.

Švancara byl ze hry Slovácka nadšený a musí koupit hamburger

Jen dva dny po svých třiatřicátých narozeninách si Petr Švancara od svých spoluhráčů ze Slovácka nemohl přát lepší dárek než dnešní vítězství 3:2 na půdě Mladé Boleslavi. Výkon týmu mu udělal velkou radost, zvláště po špatném období, kterým si on i celý klub prošli.

FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko 2:3

Překvapivý výsledek se zrodil na půdě Mladé Boleslavi. Nedávno Brnem zesměšněné Slovácko tu vyhrálo 3:2. Hosty nasměroval k výhře už v desáté minutě Fujerík a ve druhém poločase přidali branky Švancara a Ondřejka. Za domácí korigovali Kulič s Kyselou.

Preview: FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko

Slovácko se jako mávnutím kouzelného proutku stalo říjnovým dobrovolným dárcem bodů a počátkem nového měsíce zajíždí na půdu rozstřílené Boleslavi.

1. FC Slovácko - Slovan Liberec 0:1

Trenér Petr Rada začal na lavičce Liberce nejlépe, jak mohl, tedy vítězstvím. Jeho svěřenci dokázali porazit Slovácko 1:0. O tom, že si Liberec z Uherského Hradiště odveze všechny body rozhodl už v prvním poločase Miloš Bosančič. Bídu Slovácka podtrhl pět minut před koncem neproměněnou penaltou Petr Švancara.

Preview: 1. FC Slovácko - Slovan Liberec

Liberec i s novým trenérem Petrem Radou zajíždí do Uherského Hradiště k zápasu proti Slovácku. Domácí borci mají co odčiňovat, a to nejen ostudný debakl z Brna. Vždyť Slovácko nebodovalo už tři zápasy v řadě.

Rozzlobený Soukup: Debakl s Brnem bude mít dohru

Pořádné emoce cloumaly po vysoké prohře 0:7 v Brně trenérem Slovácka Miroslavem Soukupem. Žádné hledání výmluv na dvě odpískané penalty, žádné omluvy kvůli vyloučení. Rekordní prohra kouče namíchla a bude mít podle všeho ještě tvrdou dohru. Bez odezvy prý takový výkon zůstat nemůže a nezůstane.

Zbrojovka Brno - 1. FC Slovácko 7:0

Obrovskou ostudu si uřízli ve 13. kole Gambrinus ligy fotbalisté Slovácka, kteří na půdě doposud nevýrazného Brna prohráli drtivým způsobem 0:7. Brno rozhodlo o svém vítězství už v první půli, kdy se trefilo do sítě hostů hned čtyřikrát. Slovácko navíc muselo hrát od 29. minuty bez vyloučeného brankáře Filipka.

Preview: Zbrojovka Brno - 1. FC Slovácko

Poslední Brno doma přivítá sedmý tým tabulky ze Slovácka. Zatímco domácí se budou chtít vyhrabat ze dna tabulky, tak fotbalisté z Uherského Hradiště se pokusí atakovat šestý Jablonec.

1. FC Slovácko - Sigma Olomouc 0:2

Slovácko sice na svém hřišti ukázalo sílu a soupeře z Olomouce místy přehrávalo, nicméně hostující Sigma jeho šance přečkala a naopak domácím předvedla lekci z produktivity.

Preview: 1. FC Slovácko - Sigma Olomouc

Pondělní dohrávku 12. kola obstará zápas mezi domácím Slováckem a Olomoucí. Tým z Uherského Hradiště bude chtít potvrdit svou sílu na domácích hřištích, zatímco Hanáci by rádi odčinili poslední dvě porážky v řadě.

Koubek: Silou vůle jsme nakonec utkání vydřeli k vítěznému konci

Ostravský trenér Miroslav Koubek uznal, že Baník sehrál zápas se šťastným koncem. "Hosté byli silní na balonu. Nám ale pomohla situace s vyloučením hostujícího hráče, gól z penalty. To byl bonus," připustil Koubek.

Baník Ostrava - 1. FC Slovácko 2:1

Baník již potřetí za sebou neprohrál a připisuje si druhou domácí výhru v řadě. S oslabeným Slováckem měl velké problémy, ale spálení několika šancí za nerozhodného stavu rozhodlo o první prohře po sérii tří zápasů s plným počtem bodů pro Slovácko.

Preview: Baník Ostrava - 1. FC Slovácko

Předposlední Ostrava doma hostí Slovácko nabuzené vítězstvím nad pražskou Slavií. Domácí mají v sobotu jasný plán. Ten zní: opustit sestupové pásmo.

Jarolím: Po tomto výsledku budu přemýšlet o jiných věcech, o své rezignaci

Slavia dnes prohrála ve Slovácku 0:3 a její trenér Karel Jarolím po zápase přiznal, že spíše než o posílení kádru začíná uvažovat o svém předčasném konci ve Slavii. "Po tomto výsledku budu přemýšlet o jiných věcech, o své rezignaci," řekl Jarolím, jehož k odchodu již delší čas vybízejí příznivci.