1. FC Slovácko Česko - 1. FC Slovácko - Zprávy

Preview: SK Kladno - 1. FC Slovácko

Kladno - Slovácko. Zápas roku. Takhle to berou oba týmy, bojující o záchranu v nejvyšší soutěži. Lépe na tom jsou hosté, kteří drží dvoubodový náskok na předposlední Kladno.

Mazura ve Slovácku skončil, tým povede trenér Soukup

U fotbalistů Slovácka skončil kvůli špatným výsledkům trenér Josef Mazura. Do konce sezony povede mužstvo ohrožené sestupem z první ligy sportovní ředitel Miroslav Soukup, bývalý kouč úspěšné reprezentační dvacítky, s níž vybojoval v roce 2007 stříbrné medaile na mistrovství světa.

1. FC Slovácko - Bohemians 1905 1:1

Ledová sprcha padla na hráče Slovácka v samém závěru utkání. Dlouho se totiž zdálo, že tři body zůstanou domácím, kteří by tak mohli utéct Kladnu. Jenže Škoda pár minut před koncem v první šanci druhého poločasu pro hosty vystřelil bod, který klidně nemusel zůstat samotný.

Preview: 1. FC Slovácko - Bohemians 1905

Fotbalisty Slovácka čeká v sobotu v rámci 25. kola Gambrinus ligy jeden z klíčových zápasů o záchranu. Doma se střetnou s dvanáctými Bohemians 1905.

Baník Ostrava - 1. FC Slovácko 3:2

Fotbalisté ostravského Baníku porazili na Bazalech Slovácko 3:2 a minimálně do neděle se posunuli do čela Gambrinus ligy. V Ostravě se hrálo velmi divoké utkání, hosté velice brzy vedli, jenže Baník dokázal otočit a nakonec vyhrát.

Preview: Baník Ostrava - 1. FC Slovácko

Druhý Baník v sobotu hostí Slovácko. Do tohoto utkání 24. kola nejvyšší soutěže vstupují domácí jako papíroví favorité, zatímco Slovácku by se hodily další body do bojů o záchranu.

Petřík byl s bodem nakonec spokojen

Trenér Liberce Josef Petřík na tiskové konferenci objasnil taktiku, s jakou do zápasu Slovan vstupoval. "Věděli jsme, že Slovácko v domácím prostředí přehrálo zcela jasně Slavii, že porazili Budějovice a že si dokážou vytvořit tlak. Ten jsme chtěli eliminovat vlastní aktivitou, což se nám povedlo a v první půli jsme domácí do ničeho nepustili," uvedl.

1. FC Slovácko - Slovan Liberec 0:0

Podprůměrnou ligovou bitvu viděl slušně zaplněný stadion v Uherském Hradišti. Domácí tým nepředvedl zhola nic a když se k jeho malátnému výkonu připočte nepříliš kvalitní vystoupení hostujícího Liberce, vyjde jednoznačný výsledek- 0:0.

Preview: 1. FC Slovácko - Slovan Liberec

Třinácté Slovácko v sobotu přivítá rozjetý Liberec, jenž ovšem po dvou ligových výhrách narazil v pohárovém týdnu, když doma nestačil na Olomouc.

Útočník Slovácka Ondřejka má za sebou týden snů

Dvě vítězství v průběhu šesti dnů nad Slavií Praha a dnes nad Českými Budějovicemi hodně vylepšila psychiku hráčů Slovácka, kteří se po počátečním jarním trápení herně probrali. Šestibodový zisk jim pomohl k odskočení od posledních dvou týmů tabulky Bohemians Praha a Kladna. Hrdinou obou zápasů byl útočník Václav Ondřejka.

1. FC Slovácko - České Budějovice 1:0

Skoro pět tisíc diváků nesledovalo příliš atraktivní fotbal, na který bylo zvyknuté zpočátku sezóny. Ze tří velkých šancí využili jedinou, i ta však stačila k lehce získaným třem bodům. Budějovice daly předvedenou hrou jasně najevo, že by si svou čtrnáctou příčku rády vyměnily s tým na sestupových pozicích.

Preview: 1. FC Slovácko - České Budějovice

Souboj sousedů v tabulce. Navíc oběma týmům jde o hodně. Tři body ze vzájemného zápasu nakonec mohou mít velkou váhu. Slovácko dokázalo v minulém domácím zápase porazit Slavii, Budějovice naopak jen remizovaly s Bohemians 1905.

FK Teplice - 1. FC Slovácko 2:1

Teplice věděly, že v případě dnešní výhry by se bodově dotáhly na vedoucí Spartu. Svůj vytyčený cíl s vypětím všech sil nakonec splnily. I když ještě deset minut před koncem prohrávaly, nakonec se radují z výhry 2.1.

Preview: FK Teplice - 1. FC Slovácko

Vrátit se zpět do čela tabulky, to je cíl fotbalistů Teplic ve čtvrtečním domácím utkání 21. kola proti Slovácku, jež bojuje o prvoligové přežití.

1. FC Slovácko - Slavia Praha 3:1

Slovácko doma překvapivě porazilo Slavii 3:1, když vyhrálo oba poločasy. Sešívaní seci brzo vedli brankou Trappa, ale po trefách Fujerika, Nestoroskiho a Ondřejky domácí skóre otočili a vyhráli.