Gól a dvě asistence pro Bitona. Maccabi i díky němu skolilo v Konferenční lize Alaškert

Premiéra v hlavní fázi evropských pohárů vůbec prvnímu arménského klubu v historii nevyšla dle představ a očekávání. Alaškert venku jasně nestačil na favorizované Maccabi Tel Aviv, které do přestávky vsítilo tři branky a následně po obrátce přidalo ještě jednu. Hosté drželi nerozhodný stav zhruba jen v první třetině utkání, právě v téhle pasáži též jedinkrát skórovali.
15.09. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Maccabi Tel-Aviv hostí Alashkert a bere jen výhru

Maccabi Tel-Aviv cítí šanci na postup ze základní skupiny a základem má být výhrad nad Alashkertem. Izraelský klub hraje doma, je favoritem a navíc chce odčinit nepovedený start do domácí nejvyšší soutěže.
14.09. | Previews | 1 komentář
24.09.2019 Arménský Superpohár vyhrál Ararat
Výsledek finále Arménského Superpoháru: Ararat-Armenia - Alashkert 3:2 po prodloužení (27. Nahapetjan, 90+3. Danieljan, 111. Lima - 24. Marmentini, 65. Manasjan).
16.05.2018 Arménský pohár opanoval Gandzasar
Výsledek finále Arménského poháru: Gandzasar - Alashkert 2:1 po penaltách (116. Musonda - 106. Manasjan).
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!