Wolverhampton Wanderers Anglie - Wolverhampton Wanderers - Zprávy

Spurs míří na Wolves

Wolverhampton Wanderers hostí ve 26. kole Premier League Tottenham Hotspur. Wolves jsou momentálně v tabulce na patnácté příčce, ale pouze tři body nad sestupem. Spurs patří čtvrté místo a útočí na postup do Ligy mistrů.

Liverpool si napravuje reputaci, v dohrávce porazil Wolverhampton a posunul se v tabulce

Liverpool v dohrávce 7. kola anglické nejvyšší soutěže porazil Wolverhampton zaslouženě 2:0. O výhře rozhodli až v druhé půli van Dijk se Salahem.

Svěřenci Julena Lopeteguiho se opět pokusí obrat o body Liverpool

Ve středu večer se na Anfieldu střetne už počtvrté v této sezóně Liverpool s Wolverhamptonem Wanderers. Reds v sobotu získali pouze bod za remízu 0:0 na hřišti Crystal Palace, svěřenci Julena Lopeteguiho přivezli na Molineux bod ze střetnutí s Fulhamem za nerozhodný výsledek 1:1.

Střídající Izraelec vykouzlil Fulhamu remízu. V dresu Vlků poprvé vycenila zuby posila z PSG

Fotbalisté Fulhamu remizovali ve 25. kole Premier League na vlastním hřišti s Wolverhamptonem 1:1. Do utkání vstoupili lépe hosté, které poslal do vedení premiérovou brankou v jejich dresu Pablo Sarabia, jenž do celku z centrální Anglie přestoupil v zimě z PSG. Čtvrtý bodový zisk v řadě ale domácím zajistil povedenou střelou na zadní tyč Manor Solomon. Mladý Izraelec se trefil ve třetím zápase po sobě, a prodloužil tak sérii londýnského týmu bez porážky na číslo čtyři.

Fulham se v páteční předehrávce utká s Wolverhamptonem

Páteční program anglické Premier League nabídne zajímavý duel na Craven Cottage, Fulham doma přivítá Wolverhampton Wanderers. Cottagers si minulý týden poradili s Brightonem, svěřenci Julena Lopeteguiho naopak podlehli Bournemouthu.

Bournemouth získal důležité tři body na Wolves

Vítězstvím hostů skončil duel 24. kola Premier League mezi Wolverhamptonem a Bournemouthem. Cherries zvítězili 1:0 díky trefě Marcuse Taverniera z kraje druhého poločasu a minimálně do zítra opustili sestupové pozice.

Wolverhampton bude chtít potvrdit formu doma proti Bournemouthu

V sobotu se odehraje klíčový souboj v rámci boje o záchranu v Premier League, Wolverhampton Wanderers přivítá na Molineux Bournemouth. Svěřenci Julena Lopeteguiho si naposledy odvezli ze Southamptonu vítězství 2:1, zatímco Cherries udrželi remízu 1:1 s Newcastlem United.

Debutnat João Gomes rozhodl v závěru o výhře Wolves nad Southamptonem

Zápas 23. kola Premier League mezi domácím Southamptonem a Wolverhamptonem skončil lépe pro hostující mužstvo. Skóre utkání sice v první půli otevřel Alcaraz a o pár minut později byl vyloučen Lemina, v druhé půli však předvedli svěřenci Julena Lopeteguiho skvělý výkon. O srovnání se nešťastně zasloužil vlastní brankou Bednarek a v závěru obrat dokonal debutující João Gomes.

Saints potřebují s Wolves tři body

Southampton hostí v utkání 23. kola Premier League Wolverhampton Wanderers. Saints potřebují nutně zabrat, aby se vyhrabali z poslední příčky, Wolves si po minulém duelu polepšili na patnáctou příčku.

Wolverhampton po 4 letech porazil Liverpool

Liverpool ve 22. kole Premier League opět zaváhal a z Molineux Stadium si odvezl porážku 0:3. Prohru hostů odstartoval v 5. minutě vlastním gólem Matip. Ve 12. minutě už to bylo o dvě branky, když se prosadil Dawson. Hosté sice po přestávce výkon zlepšili, ale jejich nevyužité šance potrestali domácí i potřetí. V 71. minutě definitivně potvrdil vítězství Wolverhamptonu Neves. Vlci se aspoň na chvíli odpoutali od sestupových pozic a poskočily na 15. místo, Liverpool je desátý.

Wolverhampton se doma utká s Liverpoolem

Wolverhampton by se rád vzdálil od sestupových pozic, ale na Molineux Stadium přijede Liverpool, který domácí tým před dvěma týdny porazil v rámci FA Cupu. Ani svěřenci Jürgena Kloppa nepodávají optimální výkony, s Liškami ovšem neprohráli již 9 zápasů za sebou ve všech soutěžích.

PSV konečně hlásí posilu do útoku. Jaký bude přínos dvacetiletého Silvy?

PSV během zimního přestupového okna ztratilo dva důležité prvky ofenzívy. Přišlo nejprve nejen o levého křídelníka Codyho Gakpa, ale také o jeho protějšek Noniho Maduekeho. Jestli tyhle odchody rozhodně potěšily klubové pokladníky, pak ne trenéra Ruuda van Nistelrooye. Ten bude muset urychleně vytřískat maximum z Fábia Silvy, jenž dorazil z Wolverhamptonu.

Haaland zase chytil střeleckou slinu. Wolves položil hattrickem

Tři góly padly v odpoledním zápase Manchesteru City s Wolverhamptonem a všechny měl na svědomí Erling Haaland. Norský útočník se prosadil okolo poločasové přestávky a dostal se tak na metu pětadvaceti branek v ligovém ročníku, což by ve všech čtyřech předchozích sezonách stačilo na Zlatou kopačku.

Manchester City chce využít těžkého losu pro Arsenal. V cestě mu stojí Wolves

Dva celky z úplně opačných konců tabulky na sebe narazí v neděli odpoledne. Zatímco Manchester City si během dohrávek z tohoto týdne upevnili druhou příčku, Wolverhampton se nachází okolo sestupových vod.