Wolverhampton Wanderers Anglie - Wolverhampton Wanderers - Zprávy

Boj o záchranu uvidí ve Wolverhamptonu

Wolverhampton Wanderers hostí v duelu třináctého kola Premier League Leicester City. Domácí jsou na tom letos bídně, v průběžné ligové tabulce jsou s devíti body osmnáctí. Hosté jsou na tom ještě hůře, po překvapivém vítězství Nottinghamu nad Liverpoolem se propadli na poslední příčku.

Prozatímní trenér Davis povede Wolverhamton do konce roku

Prozatímní trenér Wolverhamptonu Steve Davis zůstane ve funkci minimálně do konce letošního roku. Kouč mládežnického týmu převzal mužstvo Wanderers na začátku října poté, co vedení klubu odvolalo portugalského trenéra Bruna Lageho.

Orli dokázali otočit duel s Vlky

Crystal Palace zvládl náročný zápas s Wolverhamptonem a vyhrál 2:1. V první půli otevřel skóre Adama Traoré, ve druhé půli hosté zápas otočili prostřednictvím branek Ezeho a Zahy.

Orli o víkendu remizovali s Liškami, podaří se jim bodovat i proti Vlkům?

Crystal Palace a Wolverhampton Wanderers dělí v tabulce Premier League po víkendovém kole jediný bod, změnit se to může po jejich úterním vzájemném utkání. Eagles si v sobotu z Leicesteru City odvezli bod za remízu 0:0, hosté si připsali velmi důležitou výhru 1:0 nad Nottinghamem Forest.

Střeleckou nemohoucnost Vlků ukončila penalta, Forest pokutovým kopem pohrdli a padli

Duel týmů z chvostu tabulky vyšel lépe domácímu Wolverhamptonu, který v 11. kole Premier League porazil Nottingham 1:0. Utkání nabídlo divákům hned dvě penalty. V 56. minutě ji na straně domácích dokázal proměnit Rúben Neves, Brennan Johnson v dresu soupeře naopak selhal. Vlci tak skórovali po dlouhých 370 minutách a prolomili sérii tří porážek. Forest se po osmém klání v řadě bez vítězství propadli na poslední místo v tabulce.

Wolves i Nottingham se chtějí odrazit ze sestupového pásma

Dva ze tří nejhorších týmů anglické Premier League na sebe narazí v rámci jedenáctého kola ve Wolverhamptonu. Domácí Vlci přivítají Nottingham, přičemž na soupeře mají pouhý bod k dobru.

Chelsea nedala Wolverhamptonu šanci

Chelsea potvrdila dobrou formu a zápas s Wolverhamptonem zcela ovládla. Blues se prosadili až na konci prvního poločasu, když se v nastaveném čase trefil Havertz. Domácí po přestávce pokračovali v dominantním výkonu a v 54. minutě přidal druhou branku Pulisic. V 89. minutě ještě výsledek pojistil Borja a Chelsea po dalším výborném výkonu vyhrála jednoznačně 3-0.

Chelsea by v zápase proti Wovles ráda navázala na výhru v Lize mistrů

Chelsea se v sobotu odpoledne utká na domácím hřišti s Wolverhamptonem Wanderers a bude usilovat o třetí výhru v řadě ve všech soutěžích. Blues minulý víkend v lize porazili 2:1 Crystal Palace, zatímco Wolves utrpěli porážku 2:0 na hřišti West Hamu, po které klub opustil trenér Bruno Lage.

Wolverhampton bude hledat nového trenéra, Lage byl propuštěn

Wolverhamptonu je bez trenéra. Vedení osmnáctého celku anglické ligy dnes kvůli špatným výsledkům odvolalo portugalského kouče Bruna Lageho. Vaz mu definitivně srazila sobotní porážka s West Hamam.

West Ham konečně vyhrál

West Ham United vyhrál domácí zápas devátého kola Premier League s Wolverhamptonem Wanderers 2:0. Skóre otevřel Gianluca Scamacca, klid domácím po přestávce dodal Jarrod Bowen.

West Ham potřebuje proti tápajícímu soupeři nutně zvítězit

V sobotu večer se v Londýně utkají dva trápící se týmy, hosty z Wolverhamptonu na svém domácím stadionu přivítá West Ham. Na začátku sezóny měla obě mužstva ambici bojovat o evropské poháry, po sedmi odehraných kolech to však zatím spíše vypadá na boj o udržení.

Haaland se znovu trefil, City bez problému vyhráli

Wolverhampton Wanderers nestačil v domácím utkání osmého kola Premier League na Manchester City, se kterým prohráli 0:3. Za hosty rozhodli Jack Grealish, Erling Haaland a Phil Foden, domácí od 33. minuty hráli bez vyloučeného Nathana Collinse.

City musí přepnout zpět na ligu

Wolverhampton Wanderers hostí v utkání osmého kola Premier League Manchester City. Domácí minule poprvé vyhráli a jsou čtrnáctí, hosté jsou na druhé příčce jeden bod za prvním Arsenalem.