Wolverhampton Wanderers Anglie - Wolverhampton Wanderers - Zprávy

Vyrovnané West Midlands derby vítěze nenašlo

Souboj dvou španělských trenérů na lavičkách rivalů z Aston Villy a Wolverhamptonu skončil nerozhodně. Skóre otevřel v prvním poločase hostující Podence, za domácí stihl vyrovnat Ings.

Do Villa Parku přijede předposlední Wolverhampton

Aston Villa se v rámci 19. kola představí na domácím stadionu proti Wolverhamtonu, který naposledy porazila v prosinci 2020.

Manchester United porazil Wolves. Jedinou branku vstřelil Rashford

Manchester United v 18. kole anglické Premier League zvítězil na hřišti Wolves těsně 1:0. Hosté byli v prvním poločase lepším týmem, ale gólu se diváci nakonec nedočkali. V druhé půli se o jedinou branku utkání zasloužil v 76. minutě střídající Marcus Rashford, který se prosadil po krásné samostatné akci. Man Utd zakončil rok 2022 další výhrou a posunul se na 4. místo.

Na Molineux Stadium se představí Rudí ďáblové

Julen Lopetegui se pokusí navázat na svou úspěšnou ligovou premiéru na lavičce Wolverhamptonu. Na Molineux Stadium však přijede těžký kalibr v podobě Manchesteru United, který v minulém kole jednoznačně porazil Nottingham.

Wolves zabrali, vyloupili Everton

Everton prohrál v utkání 17. kola Premier League s Wolverhamptonem 1:2. Domácí sice poslal do vedení Yerry Mina, srovnání zanedlouho zařídil Daniel Podence. Vítězství hostujícího celku zařídil v páté nastavené minutě druhého poločasu Rayan Aït-Nouri.

Wolverhampton dotáhl příchod Matheuse Cunhy z Atlética Madrid

Matheus Cunha si vyzkouší další evropskou soutěž, brazilský útočník vyměnil Atlético Madrid za Wolverhampton Wanderers. Oba kluby se dohodly na půlročním hostování s opcí. Nyní se ještě čeká na pracovní povolení...

Lopeteguie čeká první zápas v Premier League, chtěl by začít výhrou nad Evertonem

Julen Lopetegui si v pondělí odpoledne v Goodison Parku odbude debut v anglické Premier League, s liverpoolským Evertonem změří síly Wolverhampton Wanderers.

Arsenal využil ztráty Citizens, Vlci dále bojují o záchranu

Sobotní program anglické ligy uzavřel zápas Wolverhamptonu Wanderers s Arsenalem. První poločas na Molineux ještě pro domácí vypadal slibně, hrozili z brejků, a hosté naopak měli problémy prolomit obranu Vlků svojí kombinační hrou. Ve druhém poločase Arsenal ukázal, proč je v tabulce na nejvyšším stupínku, a pomocí gólů Ødegaarda z 55. a 75. minuty porazil Wolverhampton 0:2.

Předposlední Wolverhampton vyzve Arsenal

Wolves se pokusí přerušit sérii špatných výkonů v domácím zápase proti prvnímu Arsenalu. Domácí tým převezme od pondělí Julen Lopetegui, ale proti Gunners tým povede ještě dočasný kouč Davis. Hosté nadále vévodí Premier League s dvoubodovým náskokem na druhý Manchester City. Arsenal v minulé sezóně oba vzájemné zápasy s Wolverhamptonem zvládl za 3 body.

Brighton na Wolves po otočce vzal všechny body

Wolverhampton Wanderers nezvládl domácí zápas patnáctého kola Premier League a s Brightonem padl 2:3. Vedení se ujali hosté, konkrétně díky Adamu Lallanovi. Zápas poté otočili Gonçalo Guedes a Rúben Neves, jenže poté přišla další otočka v podání Koaru Mitomiho a Pascala Grosse. Wolves hráli druhý poločas bez vyloučeného Semeda.

Wolverhampton převezme Lopetegui, bývalý trenér Realu a Španělska

Wolverhampton povede bývalý trenér Realu Madrid a španělské reprezentace Julen Lopetegui. Předposlední celek tabulky anglické ligy převezme 14. listopadu, ve dvou utkáních před pauzou pro mistrovství světa bude Wanderers ještě koučovat prozatímní trenér Steve Davis.

Wolves čeká nevyzpytatelný Brighton

Wolverhampton Wanderers hostí v duelu patnáctého kola Premier League Brighton. Domácím se zatím letos kriticky nedaří a s deseti body jsou až předposlední. Hosté střídají překvapivá vítězství s překvapivými prohrami a jsou osmí.

Bouřlivák Costa se konečně zapsal do statistik, byť opět pálil slepými. Vlci na půdě Brentfordu remizovali

Brentford v domácím utkání remizoval 1:1 s Wolverhamptonem Wanderers. Obě branky padly na začátku druhé půle, skóre otevřel netradiční střelec Ben Mee, o chvíli později srovnal kapitán Vlků Rúben Neves.

Dokáže se Wolverhampton probudit ze špatného snu v sobotním utkání proti Brentfordu?

Brentford hostí v sobotu na Gtech Community Stadium Wolverhampton Wanderers a oba týmy se snaží vrátit na vítěznou vlnu. Včely minulý víkend prohrály 4:0 na hřišti Aston Villy, Wolves stejným výsledkem podlehli doma Leicesteru.

Lišky si poradily s Vlky a odlepily se z posledního místa

Na Molineux byly k vidění gólové hody, domácí fanoušci z nich však šťastni nebyli. Wolverhampton podlehl v záchranářském souboji Leicesteru vysoko 0:4. Domácí fotbalisté sice svého soupeře vysoko přestříleli, produktivní však byli pouze hosté. Skóre otevřel Tielemans a do konce první půle zvýšil Barnes, v druhém poločase zvýšil vedení Maddison a deset minut před koncem zápas nadobro rozhodl Jamie Vardy.