Wolverhampton Wanderers Anglie - Wolverhampton Wanderers - Zprávy

"Vlci" se stali kořistí japonského asasína. Mitomův sólový průnik bude kandidátem na gól roku

Brighton si po výhře 4:1 nad Vlky z Wolverhamptonu udržel ligovou neporazitelnost i po druhém zápase nového ročníku Premier League. Racci zavzpomínali na poslední vzájemné utkání, které dominantním způsobem ovládli, a úspěšně na tento výsledek navázali. Už po čtvrthodině hry udal tón zápasu japonský kouzelník Kaoru Mitoma, který svůj výkon ještě vyšperkoval asistencí na zásah Pervise Estupiňána z úvodu druhého dějství. Fantastický výkon svého týmu korunovala dvěma góly v průběhu pěti minut ikona Albionu Solly March.

Wolverhampton doma přivítá Brighton

Svěřenci Garyho O’Neila v úvodním kole smolně prohráli na Old Trafford a nyní je čeká Brighton, který minulý týden čtyřmi góly sestřelil nováčka z Lutonu.

Drama v Divadle snů rozsekl netradiční střelec. Sympatický výkon Wolves na body nestačil

Rudí ďáblové zvítězili v prvním zápase nového ročníku Premier League proti Wolves těsně 1:0. Hráčů Manchesteru United se nedařilo více než tři čtvrtiny zápasu proměnit ani jednu ze svých několika šancí a sami ustáli řadu příležitostí na straně soupeře. Až v 76. minutě se dokázal hlavičkou prosadit zkušený obránce Raphaël Varane a zajistil svému týmu lepší vstup do nové sezony než do té minulé. Favorit totiž loňský ročník začal prohrou s Brightonem.

Na Old Trafford přijede Wolverhampton

Dohrávka úvodního kola nabídne souboj Manchesteru United s Wolverhamptonem Wanderers, u kterého několik dnů před začátkem Premier League skončil po neshodách s vedením klubu španělský manažer Julen Lopetegui.

Wolverhampton vyměnil manažera, kormidla se ujme O'Neil

Wolverhampton se krátce před startem nové sezony anglické Premier League rozešel s trenérem Julenem Lopeteguim. Klub oznámil, že se po devíti měsících spolupráce dohodl se španělským koučem na ukončení spolupráce. Jeho povinnosti převezme Gary O'Neil.

Opráší Jiménez zašlou slávu? Wolverhampton vyměnil za Fulham

Pozice srbského útočníka Aleksandara Mitroviče ve Fulhamu je aktuálně dost nejistá, a tak se londýnský celek uchýlil k záložní variantě. Za zhruba pět miliónů liber přivedl do svých řad Raúla Jiméneze z Wolverhamptonu, který se upsal The Cottagers na dva roky. Ti každopádně mají ještě v budoucnu možnost uplatnit opci na prodloužení spolupráce až do roku 2026.

Brentford přivedl další velkou posilu, angažoval Collinse z Wolves

Nathan Collins přestupuje z Wolverhamptonu Wanderers do Brentfordu, který necelými 27 miliony eur překonal nedávno vytvořený transferový rekord. Dvaadvacetiletý obránce v novém působišti podepsal šestiletou smlouvu s opcí na další dvě sezony...

Seznamte se: Kde leží Gipuzkoa? Baskická provincie produkuje špičkové trenéry

Mezi Pyrenejemi a Atlantikem leží nádherné Baskicko, region rozkládající se na území severního Španělska a jihozápadní Francie. V této autonomní španělské oblasti najdete provincii Gipuzkoa, která se ukazuje jako líheň špičkových fotbalových trenérů.

Wolverhampton ztrácí oporu, Neves přestoupil do Al-Hilalu

Rúben Neves je dalším z hráčů, kteří se vydávají z Evropy do Saúdské Arábie, šestadvacetiletý záložník vyměnil Wolverhampton Wanderers za Al-Hilal. Portugalský reprezentant přestupuje za 55 milionů eur, což je rekordní transfer z pohledu obou klubů...

Evropa znovu pod tlakem Saúdské Arábie, Neves se chystá do Al-Hilalu

Už nějakou dobu se pokouší Al-Hilal po vzoru svých konkurentů ze saúdskoarabské nejvyšší soutěže o přestup slavnějšího jména. Poté, co neúspěšně usiloval o příchod Lionela Messiho z PSG, se zdá, že v tomto ohledu přece naplní svá přání. Novou posilu má brzy hlásit z Premier League, dohodl se totiž s Wolverhamptonem na transferu šestadvacetiletého Rúbena Nevese.

Arsenal si v posledním zápase sezóny poradil s bezmocným Wolverhamptonem

Utkání posledního ligového kola sezóny 2022/23 mezi londýnským Arsenalem a Wolverhamptonem Wanderers skončilo jasnou výhrou Gunners. V prvním poločase se dvakrát střelecky prosadil klub opouštějící Granit Xhaka, před přestávkou navýšil vedení Bukayo Saka. Ve druhé půli se ještě prosadil Jesus a svůj střelecký účet v dresu Arsenalu si otevřel také Jakub Kiwior.

Arsenal zakončí sezónu domácím zápasem s Wolves

Arsenal v neděli odpoledne na Emirates Stadium přivítá Wolverhampton Wanderers, a ukončí tak svou velmi povedenou sezónu. O osudu obou mužstev je již rozhodnuto, neboť Gunners v lize skončí na druhém místě a Wolves zakončí sezónu v druhé polovině tabulky.

Everton v závěru vybojoval bod

Wolverhampton Wanderers remizoval v duelu 37. kola Premier League s Evertonem 1:1. Domácí poslal do vedení Hwang Hi-čchan, za hosty v úplném závěru srovnal Yerry Mina.

Everton čeká na Molineux Stadium další boj o přežití

Domácí mohou do sobotního zápasu nastoupit v naprostém klidu, protože jejich účast v příští sezóně je jistá. Opačná situace je na straně hostů, Everton okupuje sedmnáctou příčku a od sestupu jej dělí pouze jeden bod.

Man Utd blízko Lize mistrů, na Old Trafford porazil Wolverhampton

Man Utd vyhrál ve 36. kole Premier League 2-0 nad Wolverhamptonem. Svěřenci Erika ten Haga natáhli sérii bez prohry na domácím hřišti na 27 utkání v řadě a díky dalším třem bodům jsou nyní velmi blízko účasti v příštím ročníku Ligy mistrů.