Reading FC Anglie - Reading FC - Zprávy

Middlesbrough FC - Reading 0:1

Reading přerušil sérii porážek a řádně zvýšil své naděje na záchranu v soutěži. Jedinou branku zápasu v Middlesbrough dal až v poslední minutě Harper.

Preview: Middlesbrough FC - Reading

Na Riverside Stadiu se utká domácí Boro s hostujícím Radingem, který je akutně ohrožen sestupem z Premier League.

Reading opět prohrál

Záchrana Readingu se začíná čím dál více komplikovat. Tým Stevea Coppella totiž opět prohrál, když nestačil na Aston Villu. Ta si naopak připsala další velmi cenné tři body, které se jí budou v boji o pohárové příčky nesmírně hodit.

Preview: Reading - Aston Villa

Krize Readingu se čím dál více prohlubuje a další bodová ztráta by se rovnala nepříjemnému problému. The Royals totiž už klesli až na sestupové příčky a dostat je z nich může pouze výhra.

Everton FC - Reading 1:0

Everton si svou čtvrtou pozici uhájil. Proti Readingu se sice v prvním poločase trápil, ve druhé půli ale ukázal větší kvalitu a zaslouženě vyhrál.

Preview: Everton FC - Reading

Šest zápasu, šest proher, tak to jsou poslední výsledky Readingu v Premier League. Ukončit tuto šňůru neuspokojivých výkonů přijede tým Marka Matějovského do Liverpoolu, kde jej přivítá Everton.

Doyle si píše taháky na ruku

Taháky napsané na ruce najdou uplatnění nejen pod školní lavicí. Přesvědčil o tom irský fotbalový reprezentant Kevin Doyle, který si před každým zápasem Readingu píše na ruku trenérovy taktické pokyny, aby je v zápalu boje nezapomněl.

Matějovský zavinil penaltu, Reading podlehl Boltonu

Premiéra Marka Matějovského v základní sestavě Readingu nedopadla pro jeho tým vůbec dobře. The Royals nestačili v domácím prostředí na podobně v tabulce postavený Bolton a prohráli 0:2. Český reprezentant navíc zavinil penaltu.

Preview: Reading - Bolton Wanderers

Zápas Readingu s Boltonem je soubojem dvou týmů, které se potácejí na pokraji sestupu. Oba celky mají shodně pouhých 22 bodů a nyní se nacházejí na šestnácté, respektive patnácté pozici. Ani poslední zápasy nenaznačují zlepšující se formu mužstev.

Chelsea FC - Reading 1:0

Chelsea potvrdila svoji pohodu a díky výhře 1:0 nad Readingem si připsala další důležité tři body. Celý zápas měl londýnský klub ve své režii, což dokazuje i statistika držení míče, která nakonec dopadla 74% : 26% ve prospěch "Blues".

Preview: Chelsea FC - Reading

V utkání mezi londýnskou Chelsea a Readingem by se na Stamford Bridge nemělo přihodit nic neočekávaného. Chelsea hraje nyní ve vynikající formě, když ve čtyřech posledních zápasech brala pokaždé všechny tři body, naopak Readingu se vůbec nedaří, když z posledních čtyř utkání nezískal bod žádný.

Reading - Manchester United 0:2

Manchester zůstane i po tomto kole na prvním místě. Střelecky se proti Readingu sice dlouhou dobu trápil, v závěru však zásluhou Rooneyho a Ronalda vytěžil výhru 2:0. Za domácí fotbalisty si poprvé zahrál český reprezentant Marek Matějovský, který nastoupil k závěrečným deseti minutám.

Preview: Reading - Manchester United

Sázkové kanceláře mají podle kurzů o vítězi předem jasno – vždyť Rudí ďáblové až na malá klopýtnutí válcují v Premier League jednoho soupeře za druhým, ale dostojí své pověsti favorita i nyní?

Aston Villa - Reading 3:1

Rozjetou Aston Villu v dnešním zápase nedokázal zastavit ani Reading. Ten si přijel do Birminghamu alespoň pro bod, místo toho odjíždí s prohrou 1:3, o kterou se postaral především střelec dvou gólů John Carew.

Preview: Aston Villa - Reading

Reading posilněný českým záložníkem Markem Matějovským zavítá na hřiště rozjeté Aston Villy. Ta se nyní nachází na sedmé pozici a z tohoto zápasu bere jedině tři body.