Middlesbrough FC Anglie - Middlesbrough FC - Zprávy

Middlesbrough FC - Everton FC 0:2

Everton se před zápasem s Middlesbrough snažil hlavně zapomenout na potupnou domácí porážku z minulého kola 1:4 od Arsenalu. Jak vidno, zřejmě se mu to povedlo, jelikož svého soupeře po napínavém průběhu přehrál a nakonec si odvezl tři body za výhru 2:0.

Portsmouth FC - Middlesbrough FC 0:1

Přestože různé předzápasové diskuse mírně favorizovaly domácí celek, hosté, kteří si letos v Premier League nevedou nijak zářně, dokázali hned na začátku zápasu vytvořit mírný tlak. Odměnou za to se jim podařilo ve 20. minutě vstřelit jediný gól zápasu, když po pěkné souhře doklepl míč do prázdné branky turecký útočník Sanli.

Preview: Portsmouth FC - Middlesbrough FC

Oba týmy vstupují do tohoto duelu s jasným cílem, a to jej vyhrát. Middlesbrough by se rádo odpoutalo od sestupových příček, Portsmouth by pro změnu chtěl odčinit zaváhání z posledních zápasů.

Birmingham si podal nevýrazné Boro

Birmingham si v rámci 19. kola překvapivě snadno poradil v souboji o příčky dolní poloviny tabulky s Middlesbrough, když ho porazil hned 3:0. Utkání rozhodl prvním a posledním gólem poměrně netradiční střelec – levý záložník McSheffrey.

Preview: Birmingham City - Middlesbrough FC

Vítězství z tohoto zápasu má pro obě strany cenu zlata, jelikož Birmingham i Middlesbrough jsou v situaci, ve které si nemohou dovolit body ztrácet. Blues dělí od sestupových příček pouhý bod, svěřence Garetha Southgatea jen tři.

Southgate: Tuncay se může stále zlepšovat

Podle manažera Middlesbrough Garetha Southgatea se může jeho svěřenec a jedna z největších hvězd tureckého fotbalu Tuncay Sanli i nadále výkonnostně zlepšovat. 25letý útočník je nyní ve formě, až do dnešního utkání s West Hamem platilo, že ve třech posledních zápasech vstřelil v každém duelu po gólu a hned dvakrát zajistil pro svůj tým tři body.

Middlesbrough FC - West Ham United 1:2

Zápas Middlesbrough s West Hamem United nabídl vyrovnané střetnutí, nakonec však šťastnějšími zůstávají hosté. Boro si sice jako první ujalo vedení zásluhou Davida Wheatera, ovšem ještě v prvním poločase dokázal vyrovnat Ashton. Konečnou podobu dal výsledku v závěrečných minutách záložník Scott Parker.

Preview: Middlesbrough FC - West Ham United

Utkání slibuje vyrovnanou podívanou, mírným favoritem jsou však hosté z West Hamu United, a to i přesto, že se jim v poslední době nadvakrát nedaří. První vzájemný letošní souboj navíc vyzněl mnohem lépe právě pro Kladiváře, kteří rozmetli Middlesbrough rozdílem třídy.

Derby County - Middlesbrough FC 0:1

Derby je letos jednoznačně nejslabším celkem celé Premier League, což se ukázalo i dnes. Svěřenci Paula Jewella nestačili na domácím hřišti na Middslesbrough, které tak potvrdilo senzační výhru z minulého kola, kdy porazilo Arsenal. Jediný gól utkání vstřelil nádherně z voleje turecký reprezentant Tuncay.

Derby doma proklepne senzaci z Middlesbrough

Také duel dvou mužstev bojujících více či méně o záchranu nabídne sobotní odpoledne. Jedním z nich bude ten mezi posledním Derby a 16. Middlesbrough, které ovšem v minulém kole šokovalo celou Anglii výhrou 2:1 nad Arsenalem.

Middlesbrough FC - Arsenal FC 2:1

Middlesbrough o den později trumflo v souboji, kdo uhraje větší překvapení Reading, když na domácí půdě senzačně porazilo Arsenal 2:1 a zaslouženě! Arsenal seřízla už ve 4. minutě nařízená a následně Downingem proměněná penalta, po gólu Tuncaye v 73. minutě už nebylo o co hrát. Rosického trefa přišla pozdě.

Preview: Middlesbrough FC - Arsenal FC

Tento víkend by se dal tak trochu označit za víkend favoritů. Stejně jako Chelsea a Manchester čeká i Arsenal v neděli jeden z hlavních adeptů na sestup. Vedoucí celek tabulky totiž na závěr týdne cestuje na Riverside Stadium, kde sídlí 18. Middlesbrough, jenž naposledy na svém hřišti podlehl Aston Ville vysoko 0:3.

O Baroše je prý zájem v Anglii, chce ho i předposlední Wigan

O českého fotbalového útočníka Milana Baroše je podle britských médií zájem v anglické Premier League. O hráče Lyonu údajně usilují Wigan, Middlesbrough a Birmingham.

Middlesbrough FC - Aston Villa 0:3

Nečekaně jednoznačným výsledkem skončil zápas na Riverside. Domácí Boro podlehlo Aston Ville 0:3 a opět tak zesílí spekulace o odvolání manažera Garetha Southgata.

Preview: Middlesbrough FC - Aston Villa

Pozice Garetha Southgatea není v Middlesbrough zrovna růžová. Se svými svěřenci by se proto chtěl dostat z nelichotivé sedmnácté příčky výhrou nad Aston Villou. Ta ovšem na Riverside hrát umí. Hovoří o tom poslední dvě utkání, které vyhrála 3:1 a 4:0.