Huddersfield Town Anglie - Huddersfield Town - Zprávy

Huddersfield Town - Burnley FC 0:0

Burnley veze z Huddersfieldu bezbrankovou remízu. Hosté tedy do nového roku vstoupí na líbivém sedmém místě.

Preview: Huddersfield Town - Burnley FC

Burnley bude v Huddersfieldu bojovat o udržení kontaktu s čelem ligy. Ani jeden z týmů však v posledních dvou zápasech zvítězit nedokázal.

Huddersfield Town - Stoke City 1:1

Dělbou bodů skončilo utkání mezi Huddersfieldem a Stoke City. Domácí sice brzy poslal do vedení Tom Ince, ale konečné slovo měl ve druhém poločase Ramadan Sobhi. Oba celky zůstaly ve druhé polovině tabulky.

Preview: Huddersfield Town - Stoke City

Jestli nováček ligy Huddersfield zakončil první polovinu sezóny na slušném jedenáctém místě, Stoke City si určitě představovalo lepší postavení. Domácí budou v tomhle duelu opravdu mírným favoritem proto, že v posledních čtyřech kolech se jim dařilo přece jenom o něco lépe než jejich soupeři. Ten hlavně musí myslet na zlepšení v obraně.

Southampton FC - Huddersfield Town 1:1

Utkání mezi Southamptonem a Huddersfieldem vítěze nepoznalo. Domácí se sice dostali do vedení a měli několik šancí odskočit, jenomže hosty podržel brankář Lössl a vyrovnání nakonec zařídil Laurent Depoitre.

Preview: Southampton FC - Huddersfield Town

Byť to tak na první pohled nemusí vypadat, pro Southampton má tento zápas zvláštní význam: sváteční program totiž Saints přináší velice složité duely s Tottenhamem a Manchesterem United, což z tohoto domácího předvánočního dostaveníčka činí jasnou povinnost zvítězit...

Watford FC - Huddersfield Town 1:4

Na Watfordu se evidentně hodně podepsala smolná porážka ve vloženém kole s Crystal Palace. Protože Huddersfield, který v uplynulých šesti kolech hned pětkrát prohrál, mu před vlastními fanoušky uštědřil docela ostudný debakl. Už po poločase vedl nováček ligy o dvě branky, zkraje druhé půle dokonce o tři, a tenhle náskok pak uhájil až do konce.

Preview: Watford FC - Huddersfield Town

Duel dvou ne zrovna rozjetých týmů a Marca Silvy s Davidem Wagnerem uvidí diváci na Vicarage Road. Watford nevyhrál čtyřikrát v řadě, Huddersfield zase jen jednou za posledních šest kol. Kdo z dvou obletovaných mladých koučů vyjde z tohoto střetnutí lépe?

Huddersfield Town - Chelsea FC 1:3

Londýnská Chelsea napravila sobotní zaváhání a z půdy Huddersfieldu si odváží pohodlnou výhru 3:1. O tu se postarali ještě v první půli střelci Bakayoko a Willian, třetí zásah přidal krátce po pauze Pedro, za domácí pak už jen v nastaveném čase korigoval Depoitre.

Preview: Huddersfield Town - Chelsea FC

Obhájce titulu je s největší pravděpodobností z boje o titul, to však neznamená, že by fotbalisté Chelsea mohli zvolnit tempo. Čeká je totiž boj o první čtyřku a po prohře na půdě West Hamu je v úterý čeká další výlet na půdu soupeře, tentokráte na hřiště Huddersfieldu.

Huddersfield Town - Brighton & Hove Albion 2:0

Souboj dvou nováčků Premier League vyzněl lépe pro Huddersfield, jenž stejně jako v loňské sezóně v rámci druhé nejvyšší soutěže porazil Brighton and Hove o dvě branky, a v tabulce předskočil svého soupeře o jeden bod. Klíčovou postavou celého střetnutí se stal Steve Mounié, který se postaral o oba přesné zásahy tohoto střetnutí.

Preview: Huddersfield Town - Brighton & Hove Albion

Souboj dvou nováčků Premier League by měl slibovat pořádně tuhou bitvu. Oba týmy už čtyřikrát v řadě nevyhrály, Huddersfield na rozdíl od Brightonu and Hove dokonce za toto období ani nebodoval. V posledních třech vzájemných duelech vždy vyhrálo domácí družstvo, teď se mimochodem bude jednat o jejich premiéru v nejvyšší anglické soutěži.

Everton FC - Huddersfield Town 2:0

Everton poprvé v tomto ročníku zaznamenal dvě ligové výhry za sebou, když po West Hamu na domácí půdě zdolal také Huddersfield Town.

Preview: Everton FC - Huddersfield Town

Everton v týdnu konečně zvítězil, díky hattricku Rooneyho na vlastním stánku deklasoval West Ham 4:0 a připsal si teprve čtvrtou ligovou výhru v sezóně. To Huddersfield teď zažívá menší útlum, když prohrál tři poslední ligová utkání, to poslední navíc na půdě Arsenalu vysoko v poměru 5:0.

Arsenal třemi góly za pět minut zlomil Huddersfield a vyhrál jasně 5:0

Ještě po hodině hry zápasu Arsenalu s Huddersfieldem byli diváci na Emirates Stadium jako na trní. Domácí favorit sice zásluhou brzké trefy Lacazetta hájil jednobrankové vedení, ovšem vinou řady nepřesností dopřál soupeři nejednu slibnou šanci na vyrovnání. Poté se však v centru dění ocitl Mesut Özil, jenž během pěti minut dvěma asistencemi a jedním gólem strhl skóre drtivě na stranu Arsenalu, který gólem Girouda v samém závěru stanovil konečný kulatý pětigólový debakl.