Crystal Palace Anglie - Crystal Palace - Zprávy

Edgar Davids po třech měsících skončil v Crystal Palace

Bývalý nizozemský fotbalový reprezentant Edgar Davids odchází z Crystalu Palace. Sedmatřicetiletý záložník opouští druholigový anglický klub po necelých třech měsících.

Edgar Davids se vrací k fotbalu, bude hrát za Crystal Palace

Bývalý nizozemský reprezentant Edgar Davids se vrací do velkému fotbalu ve druhé anglické lize. Sedmatřicetiletý záložník dnes podepsal smlouvu s týmem Crystal Palace, který ho bude platit za odehrané zápasy. Poprvé by měl Davids nastoupit už v sobotu proti Ipswichi.

Po chybě rozhodčího se v Anglii opět mluví o změně pravidel

Chyba rozhodčího, který v druhé anglické fotbalové lize přehlédl jasný gól, rozpoutala v Anglii další vlnu debat o změně pravidel. Pro zavedení technologie, která by jednoznačně určila, zda míč přešel brankovou čáru, se vyslovil i šéf rozhodčích Keith Hackett.

Pět fanoušků za mříže

Pět fotbalových fanoušků druholigového Crystalu Palace půjde do vězení. V Londýně byli odsouzeni k trestům v rozmezí od 30 měsíců do čtyř let za útok proti příznivcům Charltonu. Všichni navíc dostali desetiletý zákaz vstupu na fotbalové stadiony.

Bristol v prodloužení udolal Crystal Palace

Bristol City lépe zvládl prodloužení odvetného utkání semifinále proti Crystal Palace a díky tomu zaslouženě postupuje do finále. Tým Bristolu sice po venkovním vítězství 2:1 doma v základní hrací době prohrál 0:1, v prodloužení ale dvěma góly rozhodl.

Bristol jde do odvety se značnou výhodou

V úterý se v Bristolu střetnou domácí City s hosty z Londýna, konkrétně klubu Crystal Palace. Domácí celek jde do odvetného semifinálového duelu s venkovní výhrou 2:1 k dobru díky pozdní překrásné trefě Davida Nobla.

Bristol šokoval Selhurst Park

V prvním utkání semifinále play-off o postup do Premier Leagu už to vypadalo, že Crystal Palace na svém hřišti překvapení nedopustí, když čtyři minuty před koncem vyrovnával z penalty Watson. Nobleho výstavní trefa však nakonec přeci jen dala Bristolu do odvety výrazně výhodnější pozici.

Crystal Palace otevře Play-off doma s Bristolem City

V Londýně dnes začíná play-off o postup do příštího ročníku Premier League. V prvním duelu na sebe narazí po základní části páté Crystal Palace a o místo lepší Bristol City, překvapení soutěže.

Šéf Crystal Palace slíbil trenérovi peníze na posily na záchodě

O budoucnosti fotbalového klubu lze rozhodovat kdekoli. Třeba i na záchodě. Přesvědčil se o tom trenér anglického klubu Crystal Palace Neil Warnock. Šéf druholigového celku Simon Jordan mu totiž slíbil peníze na posily, když kouče potkal na toaletě po bezbrankové remíze se Scunthorpem.

TŘI KLUBY BOJUJÍ O JOHNSONA

Anglický útočník Andy Johnson v létě nejspíš opustí Crystal Palace a zamíří do Premier League. Velký zájem o něj mají Wigan, Bolton a Everton. Všechny tři kluby nabídly požadovaných 8,5 milionu liber.

JOHNSON CHCE ODEJÍT

Kanonýr Crystal Palace Andrew Johnson potvrdil, že chce změnit dres. Z druhé nejvyšší soutěže by se těžko podíval na světový šampionát, vedení klubu je však zatím kategoricky proti.