Burnley FC Anglie - Burnley FC - Zprávy

Dyche pokračuje v Burnley, podepsal novou čtyřletou smlouvu

Burnley za sebou nemá vydařený vstup do sezony, manažer Sean Dyche však má nadále plnou důvěru. To bylo potvrzené podpisem nové smlouvy do roku 2025...

Everton po inkasování zabral, Burnley setnul třemi góly v rychlém sledu

Tři góly za šest minut. Právě takový počin se podařil Evertonu v dohrávce čtvrtého kola proti Burnley, otočil tak vývoj utkání na svou stranu a uzmul v Premier League již třetí výhru. V průběžném pořadí se tak dostal do první čtyřky a společně s Manchesterem United, Chelsea a Liverpoolem má nyní shodný počet deseti bodů. Hosté naopak zůstali v sestupovém pásmu.

V dohrávce čtvrtého kola zavítá Burnley na Everton

V rámci pondělní dohrávky čtvrtého kola Premier League liverpoolský Everton hostí Burnley. Toffees si během tří zápasů připsali sedm bodů, Clarets vybojovali jen jednu remízu.

Leeds v Burnley remizoval, pozdním gólem srovnal Bamford

Nerozhodný výsledek přinesl duel dvou týmů stále čekajících na výhru. Burnley se sice po hodině hry dostalo do vedení zásluhou Wooda, nicméně v závěrečných minutách se na konečných 1:1 povedlo srovnat Bamfordovi.

Cornet si vyzkouší Premier League, přestoupil z Lyonu do Burnley

Olympique Lyon nakonec přece jen opustil Maxwel Cornet. Reprezentant Pobřeží slonoviny přestoupil za 15 milionů eur do Burnley, kde podepsal pětiletou smlouvu...

Burnley chce na úkor Leedsu získat své první letošní body

Leeds zatím svými zápasy nezaujaté fanoušky baví, co do bodů to ale žádná hitparáda není. Ještě hůře je na tom však nedělní soupeř z Burnley, jenž v obou dosud odehraných duelech prohrál.

Liverpool sestřelil dvěma góly Burnley

Minimálně do nedělního večera zůstane v čele Premier League FC Liverpool. Svěřenci manažera Jürgena Kloppa zvládli i druhé utkání s čistým kontem a na Anfield Road přehráli o dva góly nebezpečné Burnley. V prvním poločase otevřel skóre portugalský útočník Diogo Jota a po změně stran na něho navázal Sadio Mané. Český útočník Matěj Vydra se nedostal ani do nominace.

Liverpool hostí houževnaté Burnley

Už v půl druhé odpoledne vyběhnou na trávník slavného Anfield Road celky Liverpoolu a Burnley. Netřeba o favoritovi pochybovat, byť to bylo Burnley, které tu při poslední konfrontaci zvítězilo gólem Ashleyho Barnese. Domácí bilanci z posledních let chtějí Reds napravit a také přidat další tři body do tabulky.

Burnley neudrželo vedení a Brightonu podlehlo 1:2

Ani poločasové vedení nestačilo Burnley na bodový zisk proti Brightonu. Manažer Graham Potter měl šťastnou ruku při výběru střídání a jeho čerstvé síly zařídily čtvrthodinu před koncem obrat. Český reprezentant Matěj Vydra nastoupil na posledních pět minut, ale mezi střelce se nezapsal.

Burnley i Brighton doufají v hladkou záchranu. Kdo zvládne vstup do sezony lépe?

Burnley i Brighton se v uplynulém ročníku pohybovaly v dolní polovině tabulky a na podobných místech by dle expertů měly působit i letos. Leccos o možnostech obou klubů naznačí již první vzájemný duel.

Sheffield se s Premier League rozloučil vítězstvím

Minimálně pro další rok poslední utkání Sheffieldu v nejvyšší anglické soutěži dopadlo úspěchem. Sestupující mužstvo si poradilo s Burnley poměrem 1:0, když o tomto úspěchu rozhodl v první půli McGoldrick.

Anglická brankářská dvojka Pope může přijít kvůli operaci kolena o ME

Brankář Burnley Nick Pope se příští týden podrobí menší operaci kolena a může přijít o mistrovství Evropy. Očekávalo se, že Pope bude náhradníkem anglické jedničky Jordana Pickforda. Anglie bude na Euru posledním soupeřem české reprezentace v základní skupině.

Sheffield United se rozloučí s Burnley

Sheffield United se v 38. kole Premier League střetne s Burnley. Pro domácí půjde o poslední zápas v nejvyšší soutěži před pádem do druhé ligy. Hosté jsou na nejhorším nesestupovém místě.

Liverpool si zastřílel v Burnley a sahá po účasti v Lize mistrů

Liverpool tentokrát neměl v Burnley tolik starostí jako o víkendu na hřišti West Bromwiche a poměrně v klidu si došel pro tři body. K nesmírně důležitému vítězství nasměroval "Reds" již v první půli Roberto Firmino, na něhož po přestávce navázali sváteční střelec Nathaniel Phillips s Alexem Oxlade-Chamberlainem.

Liverpool získal novou energii, kterou hodlá zužitkovat v Burnley

Liverpool vstal na půdě West Bromwiche na poslední chvíli z mrtvých a v boji o Ligu mistrů pořád hlasitě dýchá. V úterý budou "Reds" pozorně sledovat duel Chelsea s Leicesterem, aby následující den mohli zaváhání jednoho z konkurentů potrestat v Burnley.