Brentford FC Anglie - Brentford FC - Zprávy

Brentford přivítá Crystal Palace

Brentford hostí v utkání 25. kola Premier League Crystal Palace. Domácí jsou v průběžné tabulce čtrnáctí, na třinácté hosty ztrácí dva body.

Penalta a chyba brankáře. Manchester City trestal zaváhání Brentfordu

Nebyla to sice žádná kanonáda, přesto Manchester City bez větších potíží splnil povinnost a přemohl na domácí půdě Brentford. Ačkoliv měli svěřenci manažera Pepa Guardioly otěže zápasu pod kontrolou, nakonec si k výhře museli pomoct pokutovým kopem, druhou gólovou pojistku pak domácí přidali po chybě gólmana hostí. Tak jako tak uzmuli "Citizens" tři body a dál komfortně sídlí na čele ligové tabulky.

Manchester City hodlá využít slabší formy Brentfordu

Manchester City sice ve svém posledním utkání Premier League ztratil dva body, nadále se však s pohodlným náskokem vyhřívá na čele tabulky. Komfortní náskok by Citizens měli udržet i po duelu s Brentfordem, jenž už poměrně dlouho čeká na soutěžní výhru.

Brentford potvrdil příchod dánského záložníka Eriksena

Christian Eriksen se vrací na scénu a bude znovu hrát anglickou nejvyšší soutěž. Dánský záložník podle očekávání oblékne dres Brentfordu, s nováčkem Premier League uzavřel kontrakt platný do konce června, jehož součástí bude i opce na prodloužení spolupráce...

Frank se dohodl na prodloužení smlouvy s Brentfordem

Brentford jakožto nováček Premier League prožívá vydařenou sezonu, manažer Thomas Frank se proto dočká zasloužené odměny. Obě strany se dohodly na prodloužení smlouvy do roku 2025...

Wolverhampton si poradil s Brentfordem a připisuje si další tři body

Wolverhampton potvrdil výbornou formu a z půdy Brentfordu si odváží výhru 2:1. Po velmi zvláštním prvním poločase, který na dvacet minut přerušil zbloudilý dron na hřišti, se utkání v druhé půli přece jenom rozjelo a přineslo řadu zajímavých momentů, načež díky dvěma krásným gólům z kopačky Moutinha a Nevese si všechny tři body odváží hostující celek.

Brentford se chce zvednout proti Wolverhamptonu

Brentford se v zápase 23. kola Premier League utká s Wolverhamptonem Wanderers. Domácí nejsou v ideální formě a momentálně jim v průběžné tabulce patří až čtrnácté místo. Hosté jsou určitě o něco spokojenější, nachází se na osmé příčce.

Manchester United vyhrál v Bentfordu, rozhodla produktivita

Manchester United dal částečně zapomenout na poslední dvě ztráty a konečně získal tři body, v Brentfordu rozhodla především jeho produktivita v zakončení. Domácí přitom nesehráli špatný zápas a mrzet je mohou právě neproměněné šance.

Manchester United nastoupí proti Brentfordu a nechce dopustit další ztrátu

Brentford si v první polovině sezony zajistil zajímavý náskok na sestupové pozice, ten hodlá na jaře udržovat a i díky většímu klidu může myslet na potrápení favoritů. O víkendu nestačil na Liverpool, povede se mu nyní zaskočit Manchester United?

Eriksen by mohl podle médií hrát za Brentford

Dánský reprezentant Christian Eriksen by se mohl podle serveru The Athletic stát posilou anglického Brentfordu. Devětadvacetiletý záložník, který po loňském srdečním kolapsu na mistrovství Evropy ukončil kvůli voperovanému defibrilátoru angažmá v Interu Milán, by mohl dostat ve čtrnáctém týmu Premier League šestiměsíční kontrakt s opcí na další sezonu.

Reds další překvapení proti Brentfordu nepřipustili

Po úporném dobývání trefil gól do šatny Fabinho. Po přestávce Reds využili otevřenější obrany Brentfordu a zásahy Oxlada-Chamberlaina a Minamina navýšili vedení na konečných 3:0.

Včely vyráží na Anfield a proti Reds chtějí opět zazářit

Nováček Brentford oslnil celou Premier League při posledním vzájemném střetnutí s Liverpoolem loni na podzim. Svěřenci Thomase Franka tehdy před vlastními fanoušky předvedli, že ze slavného jména strach nemají a po dechberoucím zápasu, který se neustále přeléval z jedné strany na druhou, ukořistili zaslouženou remízu.

Žambůrek přestoupil z Brentfordu do dánského Viborgu

Český reprezentant do 21 let Jan Žambůrek přestoupil z anglického Brentfordu do Viborgu. S dánským klubem podepsal dvacetiletý záložník smlouvu do roku 2025. Žambůrek vyměnil dres jednoho ligového nováčka za druhého. V dánském týmu, který je osmý v tabulce, se opět sejde s trenérem Larsem Friisem, který působil také v Brentfordu.

Southampton přejel Brentford

Fotbalisté Southamptonu vyhráli v utkání osmnáctého kola Premier League nad Brentfordem 4:1. Za domácí se trefili Bednarek, Broja a Adams, vlastní branku si dal Fernández. Jediný gól hostí si připsal Janelt.

Southampton přivítá Brentford

Southampton hostí v dohrávce osmnáctého kola Premier League Brentford. Domácí jsou v průběžné tabulce na čtrnáctém místě, hosté jsou na tom o dvě příčky lépe, ale mají jen o dva body více.