Brentford FC Anglie - Brentford FC - Zprávy

Brentford zaslouženě porazil West Ham, který pokračuje v nevyrovnaných výkonech

West Ham pokračuje ve střídání dobrých výsledků s těmi horšími. Po vítězství nad Evertonem tak "Hammers" zákonitě ztratili body na půdě Brentfordu, jenž v neděli předvedl výborný výkon a zaslouženě zvítězil počtvrté z posledních pěti kol.

Brentford bude chtít obrat o body i West Ham

Brentford přivítá v zápase 32. kola Premier League West Ham. Domácí jsou momentálně na patnáctém místě a sestupu se vzdalují. Hosté bojují na druhé straně tabulky, nyní jsou šestí.

Brentford vyloupil Stamford Bridge, trefil se Eriksen

Chelsea vůbec nezvládla domácí zápas 31. kola Premier League s Brentfordem, se kterým prohrála 1:4. Skóre při tom otevřel domácí Anotnio Rüdiger, poté už však přesně stříleli jen hosté. Dvakrát Vitaly Janelt, jednou Christian Eriksen a Yoane Wissa.

Chelsea chce bodovat i v těžkých časech

Chelsea se v utkání 31. kola představí na domácí půdě proti Brentfordu. Blues jsou v průběžné tabulce na třetí příčce, hosté jsou patnáctí, ale záchranářským bojům by se měli vyhnout.

Leicester přehrál Brentford

Leicester City se po porážce na půdě Arsenalu dostal zase na vítěznou vlnu, když v domácím prostředí přehrál nováčka z Brentfordu 2:1. Pomohla mu k tomu zejména vydařená první půle, kterou ozdobily výstavní trefy Castagneho a Maddisona. Hosté se sice v druhé půli zlepšili a zásluhou Wissy utkání také zdramatizovali, nic víc už však do konce nestihli. Leicester se tak posouvá na desátou příčku tabulky, Brentford zůstává patnáctý.

Brentford míří na Leicester pro třetí výhru v řadě

Leicester City vyzve ve třicátém kole Premier League Brentford. Domácí jsou v průběžné tabulce dvanáctí, hosté si polepšili na patnácté místo.

Navrátilec na trávníky Eriksen se asistencí podílel na výhře Brentfordu

Brentford v rámci 29. kola anglické Premier League poprvé v historii soutěže porazil Burnley 2:0. Domácí fotbalisté byli většinu zápasu lepším týmem, což nakonec potvrdili v 85. minutě, kdy vstřelil rozhodující gól Ivan Toney. Svůj první "kanadský bod" po návratu z rekonvalescence zaznamenal již plně zotavený Christian Eriksen.

Brentford touží proti Burnley po druhém vítězství v řadě

Po důležitém vítězství se Brentford trochu uklidnil, ve sbírání bodů však musí pokračovat. Další výhru by si nováček Premier League rád připsal proti Burnley, které ovšem rovněž potřebuje úspěch jako sůl.

Brentford v Norwichi neměl problém a odvezl si tři body

Norwich prohrál domácí duel 28. kola Premier League s Brentfordem 1:3. Hvězdou utkání se stal Ivan Toney, který si připsal hattrick, za Canaries v závěru snížil Teemu Pukki.

Brentford vyzkouší druhou nejhorší obranu ligy

Poslední Norwich pokračuje v úporné snaze zachránit se a zatím se mu to vůbec nedaří. Další pokus ho čeká doma na Carrow Road, kam v sobotu odpoledne zavítá Brentford. Hosté v tomhle kalendářním roce evidují jen jedno jediné ligové vítězství.

Newcastle vyloupil Brentford

Brentford prohrál duel 27. kola Premier League s Newcastlem United 0:2. Za Magpies se trefili Joelinton a Willock, v prvním poločase dostal červenou kartu Josh Dasilva.

Vzkřísí dánský špílmachr nepřesvědčivý Brentford?

V sobotním zápase 27. kola anglické Premier League vyrazí Newcastle do Londýna, kde se utká s Brentfordem. Dá se očekávat vyrovnaný souboj, protože oba kluby potřebují získávat body, aby se vyhnuly bojům o udržení na konci sezóny.

Eriksen se může osm měsíců po kolapsu vrátit do Premier League

Osm měsíců po srdečním kolapsu během Eura by dánský záložník Christian Eriksen mohl naskočit už v sobotu do Premier League. V pondělí odehrál za Brentford, v jehož dresu se snaží vrátit k vrcholovému fotbalu, téměř celý přípravný zápas a asistoval u obou gólů při remíze v Glasgow s Rangers 2:2.

Arsenalu se odveta vydařila, Brentford porazil 2:1.

I přes velké šance Gunners v první půli, jsme se gólů dočkali až po přestávce. Nejprve ve 48. minutě po sólo akci skóroval Smith-Rowe a v 79. minutě na 2:0 upravil tvrdou ranou Bukayo Saka. V poslední minutě utkání se dočkali i hosté, kdy Nörgaard snížil na konečných 2:1.

Arsenal hostí Brentford

Na Arsenal čeká v sobotu odpoledne důležité londýnské derby proti Brentfordu. Gunners jsou totiž jen o čtyři body za čtvrtým Manchesterem United, který má ale odehráno o celé tři zápasy více. Arsenal se tak v boji o čtvrté místo nachází v možná až nečekaně dobré pozici, teď je ale potřeba, aby zaváhání svých konkurentů také sám využil na zeleném pažitu. To Brentford může být zatím relativně v klidu, ve své první sezóně mezi elitou si totiž vede nad očekávání. Zisk 24 bodů po 25 zápasech a náskok 7 bodů na první sestupovou příčku je jistě důvodem ke spokojenosti.