Brentford FC Anglie - Brentford FC - Zprávy

Tottenham přehrál Brentford a Conte je tak stále bez domácí ztráty

I třetí domácí utkání pod Antoniem Contem skončilo pro fotbalisty Tottenhamu vítězstvím. Jejich manažer se navíc konečně dočkal zápasu bez nervů, Spurs totiž vyhráli proti Brentfordu 2:0. První gól byl vlastní, druhý vsítil Son.

Brentford míří na Spurs

Tottenham Hotspur hostí ve vloženém čtrnáctém kole Premier League Brentford. Domácí jsou v tabulce na sedmé příčce, hosté jsou jedenáctí, ale na svého soupeře ztrácí jen tři body.

Brentford konečně zvítězil, proti Evertonu rozhodla Toneyho penalta

Brentford se dočkal prvního vítězného ligového utkání po téměř dvou měsících. V souboji s tabulkovým konkurentem Evertonem na domácí půdě uspěl 1:0, o úspěchu rozhodl v první půli z penalty Toney.

Brentford vyzve Everton

Brentford ve třináctém kole Premier League hostí Everton. Oba celky dělí v tabulce pouhé dva body, domácí jsou však až patnáctí, hosté na dvanáctém místě.

Přestřelka v Newcastlu vítěze nenašla

Duel dvanáctého kola Premier League mezi Newcastlem United a Brentfordem skončil po přestřelce remízou 3:3. Za domácí se na listinu střelců zapsali Joelinton, Lascelles a Saint-Maximin, za hosty Toney, Henry a Onyeka.

Brentford po čtyřech porážkách v řadě potřebuje v Newcastlu zvítězit

Po výborném startu do nováčkovské sezony se Brentfordu přestalo dařit a prohrál čtyřikrát v řadě. Šanci na vzestup má na hřišti Newcastlu, který stále čeká na první tříbodový zisk v sezoně.

Norwich poprvé slaví. Uspěl na hřišti Brentfordu

První vítězství v této sezoně si připsal Norwich City. Povedlo se mu to proti Brentfordu, který se naopak aktuálně trápí. V první půli mu náskok vytvořili Normann s Pukkim, Henry po pauze jen snižoval na konečných 1:2.

Brentford hostí poslední Norwich

Nováček z Brentfordu se v sobotu odpoledne představí na vlastním stadiónu, kde mu soupeřem bude doposud poslední celek soutěže, Norwich City. Domácí do nejvyšší anglické soutěže vlétli po hlavě a podařilo se jim uhrát několik překvapivých výsledků, v posledních týdnech se ale zdá, že trošičku ztrácí dech. Naproti tomu Norwich se topí v pořádné krizi, po postupu ještě nevyhrál a pokud s tím Kanárci hodně rychle něco neudělají, bude se jim sestup odvracet jen velmi těžko.

Burnley poprvé vyhrálo, odnesl to Brentford

Fotbalisté Burnley si na své konto připsali první ligovou výhru v sezóně, když díky parádnímu výkonu v první půli přemohli nováčka z Brentfordu poměrem 3:1. Hosté se nedokázali popasovat s vysokými dlouhými míči hranými za jejich vysunutou linii a zejména v osobních soubojích ofenzivní duo Wood - Cornet jednoduše dominovalo. Hostům pak nepomohl ani zlepšený výkon v druhém dějství, který již na nic jiného než na drobnou korekci ve skóre nestačil.

Burnley touží proti Brentfordu ukončit nelichotivou sérii

Kdyby Brentford dvakrát za sebou poněkud smolně neztratil všechny body, mohl na tom být ještě lépe. I tak si ale nováček Premier League nemá moc na co stěžovat. To Burnley po roce opět začíná téct do bot. Avšak jak známe Clarets, žádnou přehnanou paniku nemusíme očekávat.

Leicester zvítězil v Brentfordu a natáhnul šňůru bez porážky

Už na čtyři zápasy natáhnul svou sérii bez prohry Leicester. Ten si v souboji tabulkových konkurentů vyšlápl na Brentford, na jehož hřišti otevřel skóre Tielemans. Jörgensen sice dokázal vyrovnat, na konečných 1:2 ale upravil Maddison.

V Londýně se očekávají gólové hody. "Včely" přivítají "Lišky"

Leicester v posledním kole dokázal porazit Manchester United. Hlavním zásluhu na tom měl především famózní druhý poločas, kdy dokázali Foxes vstřelit tři branky a zvítězili v poměru 4:2. Teď je ale čeká další náročný soupeř, který zatím udivuje celou Premier League. "Naší letošní misí je dosáhnout v Premier League něčeho výjimečného," říká k úspěchům Brentfordu manažer Thomas Frank.

Chelsea s velkým štěstím zdolala Brentford

Chelsea nakonec navzdory drtivému tlaku Brentfordu ubránila hubenou výhru 1:0 a i nadále se udržela na prvním místě. Hosté ale nepodali dobrý výkon, v samotném zápase si vypracovali jen jednu jedinou pořádnou šanci a nebýt skvělého výkonu brankáře Mendyho, odjížděli by z půdy nováčka zklamaní. Naopak domácí ukázali, že se v Premier League skutečně nemusí nikoho bát a vyrovnanou partii mohou odehrát s každým.

Brentford neporazil Chelsea 82 let. Zlomí prokletí v sobotu večer?

Frank Lampard byl a stále je ikonou Chelsea a miláčkem fanoušků. Když se jich - jak na ostrovech, tak v Česku - zeptáte, kdo je jejich nejoblíbenějším hráčem za poslední léta, většina odtuší právě jméno anglické legendy. Ale přes všechnu úctu k němu - to, co provedl s týmem Thomas Tuchel po jeho odchodu, to je něco neuvěřitelného.

Nováček z Brentfordu po infarktovém závěru porazil domácí West Ham 2:1

Včely šly do vedení ve 21. minutě, kdy se stejně jako v utkání s Liverpoolem prosadil Mbeumo. Kladiváři si následně vypracovali hned několik slibných příležitostí, ale úspěšně je zahazovali. Až v 80. rozjásal domácí tribuny po přesné střele Bowen. V úplném závěru se ale prosadil střídající žolík Wissa a v 94. minutě přisoudil hostům vítězství. Brentford si po gólu v poslední minutě připsal další tři body a v tabulce se posunul na 7. místo. West Ham je devátý.