Birmingham City Anglie - Birmingham City - Zprávy

V souboji dvou City diváci branku neviděli

Další venkovní trápení Citizens a další zápas bez zisku plného počtu bodů. Birmingham byl tentokrát dokonce i velmi blízko vítězství, neboť McFadden dostal v prvním poločase příležitost kopat penaltu. Tu však zahodil, a tak se oba celky rozešly smírně bez branek.

Preview: Birmingham City - Manchester City

V 11. kole Premier League se borci z Manchesteru City představí na hřišti Birminghamu. Favoritem utkání je jednoznačně hostující celek, který se chce výhrou posunout na čtvrtou příčku před Liverpool a Tottenham.

Birmingham bude usilovat o kanonýra Janka

Marc Janko na sebe v loňské sezoně upozornil 39 ligovými brankami za Salcburk a pro někoho bylo možná trochu překvapením, že ani takovéto gólové manévry nakonec neznamenaly přestup do lepšího klubu. V zimě už by k přestupu dojít mohlo, zájem o služby rakouského kanonýra má Birmingham...

Sunderland překvapil a v Birminghamu vyšel naprázdno

Sunderland pohrdl možností posunout se mezi elitní čtyřku, když po matném výkonu ze St. Andrews neveze ani bod. Může za to nezvládnutý konec první a začátek druhé půle. Birmingham naproti tomu přeskočil v tabulce jak Wolverhampton, tak Bolton.

Preview: Birmingham City - Sunderland AFC

Birmigham se po dvou zápasech vrací zpět na St. Andrew's Stadium a nutně potřebuje bodovat. Blues prohráli už tři zápasy v řadě a pohybují se jen těsně nad sestupovou propastí. Sunderland bude chtít potvrdit senzační vítězství nad Liverpoolem.

Arsenal nezaváhal, i když dlouho váhal - zvítězil 3:1

Drtivý vstup do utkání nakonec rozhodl o vítězství Arsenalu. Ten jednu chvíli slabšího soupeře mlel, podruhé se od něj nechával pomalu přehrávat. Definitivní amen se šancemi Brums přišel tedy až těsně před koncem, kdy se trefil Aršavin. Asistenci na vítěznou branku si připsal Tomáš Rosický.

Birmingham chce po více než 50 letech konečně opět dobýt stánek Arsenalu

Právě v tom roce, kdy Lajka okusila stav beztíže, s pořadovým číslem 1957 Birmingham naposledy slavil vítězství na Arsenalu. Od té doby Londýňany zvládl o body oloupit jen osmkrát z 24 pokusů. Teď, v momentě, kdy jejich forma nabrala strmě klesavou tendenci, čelí Kanonýrům znovu.

Turf Moor odolává dál, narazil i Birmingham

Burnley je doma i nadále neporazitelné. Stoprocentní bilanci si udrželo i proti Birminghamu, který během necelých deseti minut sestřelilo dvěma góly a pak už si jen luxusní náskok v poklidu hlídalo. Jedinou šmouhou na tomto vítězství tak zůstává Larssonova branka z poslední minuty zápasu.

Preview: Burnley FC - Birmingham City

Společně postoupili z League Championship a těsně u sebe se teď drží i o patro výše. Burnley má na Birmingham náskok pouhých dvou bodů. Vloni se oba kluby rozešly pokaždé smírně v poměru 1:1, jak asi jejich vzájemné střetnutí ovlivní atmosféra Premier League?

Birmingham City - Bolton Wanderers 1:2

Poslední výhru nad Hullem dnes Blues potvrdit nedokázali. I když se v závěru střelecky prosadili a vyrovnali, nakonec se ani z bodu neradují. Lee totiž čtyři minuty před koncem skóroval a zařídil pro Bolton vítězství 2:1.

Bolton si chce udobřit fanoušky už teď v Birminghamu

Nadšení z pozdní Taylorovy trefy a tím pádem i šťastného bodu z utkání se Stokem brzy pominulo. V Boltonu si totiž dřív nebo později museli uvědomit, že ani na třetí pokus před domácím publikem netriumfovali. Revanš teď chystají oddaným fanouškům vystrojit na birminghamském St. Andrew’s Stadium.

Hull City - Birmingham City 0:1

Střídající Garry O'Connor zajistili Birminghamu těsnou výhru nad Hullem, který po po celou dobu držel skvělý zákroky Boaz Myhill. V 75. minutě však již na O'Connora nestačil.

Preview: Hull City - Birmingham City

Do Kingstonu přijíždí v sobotu Birmingham, který se stejně jako soupeř nepotýká se zrovna dobrým startem do sezóny. Oba týmy se tak budou snažit o první vítězství po reprezentační pauze.

Birmingham City - Aston Villa 0:1

Birmingham i nadále bude patřit Aston Ville. St. Andrew’s dlouho čekal na gól, který nakonec přišel díky zničehonic se vyvinutému tlaku Villans. Ti tak porazili svého nenáviděného soka už popáté v řadě.

Preview: Birmingham City - Aston Villa

Po reprezentační pauze přichází jedno z nejvypjatějších evropských derby. Birminghamský nováček City přivítá na St. Andrew’s nenáviděného městského rivala Aston Villu.