Aston Villa Anglie - Aston Villa - Zprávy

Premier League - souhrn podzimu (2)

Kdo na podzim v Premier League zklamal umístěním ve středu tabulky a kdo se naopak v těchto vodách pohybuje překvapivě? Do té první kategorie jistě spadá Newcastle a Tottenham, druhou pak tvoří Aston Villa, Portsmouth a dá se říci, že i West Ham...

Mellberg nevyloučil, že zůstane v Aston Ville

Fanouškům Aston Villy svitla naděje, že by se v jejich obranné řadě mohl i nadále objevovat Olof Mellberg. Švédský fotbalista je podle médií na odchodu do Juventusu, on sám ale zatím žádnou smlouvu v Turíně nepodepsal a dříve se určitě poradí jak se svým agentem, tak i současným zaměstnavatelem...

Aston Villa - Tottenham Hotspur 2:1

Ve Villa Parku se z vítězství radovala Aston Villa, která díky trefám obránců Mellberga a Laursena porazila Tottenham 2:1.

Preview: Aston Villa - Tottenham Hotspur

Oba celky budou jistě chtít vykročit do roku 2007 s výhrou na kopačkách. Ale kterému z nich se to doopravdy povede?

Aston Villa se štěstím porazila Wigan

Pohledný zápas se v neděli odpoledne odehrával na JJB Stadium. Utkali se zde Wigan a Aston Villa a přestože padly jen tři góly, šancí bylo k vidění habaděj. O výhře hostí rozhodl dvacet minut před koncem mladý forvard Agbonlahor.

Nevyzpytatelný Wigan hostí Aston Villu

Navzdory okupování úplného spodku tabulky nepatří Wigan zrovna mezi oblíbené soupeře. Hráči Aston Villy se teď možná modlí, aby proti nim nenastoupil ten nezdolný a disciplinovaný Wigan, ale raději ten rozháraný a chybující.

Střetnutí Chelsea s Aston Villou skončilo hokejovým výsledkem 4:4

Zápas Chelsea s Aston Villou měl průběh jako na houpačce, což také dokazuje konečný výsledek - divoká remíza 4:4, která je ovšem zasloužená pro oba celky. Hosté se sice dostali do dvoubrankového vedení, jenže řadou chyb umožnili Blues nejprve vyrovnat a alespoň bod zachránili až v závěrečných minutách hry úspěšně proměněnou penaltou.

Preview: Chelsea FC - Aston Villa

Jedním ze zahajovacích zápasů 19. kola anglické Premier league je právě střetnutí Aston Villy s domácí Chelsea. Villans, kteří ještě nedávno poráželi jednoho soupeře za druhým a pravidelně bodovali, se nyní nachází v krizi. Tu by určitě velmi rádi ukončili na Stamford Bridge, jenže nečeká je nic snadného.

Villans doplatili na bídnou koncovku a jen remizovali

Poměrně atraktivní podívaná se odehrávala ve Villa Parku, přestože nakonec přihlížející viděli jen dva góly. Obě branky se vtěsnaly do první čtvrthodiny zápasu, ale rozhodně nelze říci, že by se zbývající minuty nic nedělo.

Duel dvou kontrastních týmů na Villa Parku

Aston Villa začíná ztrácet body. Sezonu rozjela na výbornou, teď se však pomalu její plány na dotáhnutí první pětice začínají bortit, když spadla už na osmou pozici. Situace však není donebevolající, nicméně do jisté míry alarmující. Teď přijede do Villa Parku prověřit schopnosti O’Neillových hochů přetěžký soupeř – Manchester City.

Thomas Sörensen plánuje odchod z Aston Villy

Dánský gólman ve službách Aston Villy Thomas Sörensen připustil, že již ztratil trpělivost s věčným vysedáváním na lavičce a připravuje plán odchodu. 32letý dánský reprezentant letos neodehrál ani jedno utkání a dokonce ztratil i post druhého brankáře v týmu.

Sunderland AFC - Aston Villa 1:1

Dnešní střetnutí nabídlo vyrovnané, ale podprůměrné výkony obou týmů, a proto je remíza 1:1 zasloužená. Domácí fotbalisté po rychlé vstřelené brance především bránili, ovšem nejtěsnější vedení neudrželi a Aston Villa zásluhou Maloneyho vyrovnala.

Preview: Sunderland AFC - Aston Villa

Dnešní soupeři se nacházejí v dost odlišných postaveních a v tabulce je dělí propastných čtrnáct bodů. Ovšem Sunderland je na domácím hřišti mnohem silnější než venku a právě tohoto bude chtít proti Aston Ville využít.

Aston Villa - Portsmouth FC 1:3

Předzápasové preview slibovalo vyrovnaný souboj, ovšem zápas měl od začátku mnohem jasnější průběh. Portsmouth celých devadesát minut diktoval tempo hry a díky dvou gólům v prvním poločase v podstatě rozhodl o vítězství. Hrdinou utkání se stal hostující záložník Muntari, jenž vstřelil dvě branky.

Preview: Aston Villa - Portsmouth FC

Souboj Aston Villy s Portsmouthem se stal úvodním zápasem 16. kola. Výkony obou týmu z posledních zápasů slibují atraktivní podívanou, ve které je přeci jen za mírnějšího favorita považována Villa.