Aston Villa Anglie - Aston Villa - Zprávy

Zvládne Emeryho výběr na Amex Stadium oloupit De Zerbiho Brighton?

V neděli odpoledne se na Amex Stadium odehraje souboj dvou poměrně nově jmenovaných manažerů v Premier League - Brighton & Hove Albion hostí Aston Villu. Seagulls vstupují do posledního víkendu před mistrovstvím světa poté, co vyřadili Arsenal z Ligového poháru, svěřenci Unaie Emeryho naopak vypadli po prohře s Manchesterem United.

Emeryho úspěšná premiéra

Domácí vstoupili do zápasu výborně a po gólech Baileyho a Digneho vedli v 11. minutě už 2-0. Manchesteru se podařilo snížit, když na konci prvního poločasu Shaw trefil záda Ramseyho, od kterých se míč nešťastně odrazil do vlastní brány. Po přestávce United pokračovali ve zvyšující se aktivitě, ale jejich snahu zpražil Ramsey, jenž po rychlém protiútoku uklidil míč do pravé šibenice. Hosté už na domácí obranu ve zbytku utkání nevyzráli, a tak Unai Emery zažil úspěšnou premiéru na lavičce Aston Villy a získal první tři body.

Emeryho premiéra proti United

Unai Emery zažije v sobotu premiéru na lavičce Aston Villy. Do Villa Parku přijede Manchester United, který z posledních tří vzájemných zápasů v nejvyšší anglické lize uspěl proti domácím pouze jednou.

Newcastle deklasoval Aston Villu

Domácí byli po celý zápas jasně lepším týmem a jejich aktivitu zužitkoval na konci prvního poločasu Wilson, který se trefil z penalty. Po přestávce Magpies soupeře během deseti minut úplně rozložili a přidali další tři branky. Nejdříve se hlavou prosadil opět Wilson a po něm vstřelili branky Joelinton a Almirón. Aston Villa si za celé utkání nedokázala vytvořit žádnou vyloženou šanci, a dokonce nevystřelila ani jednou na bránu. Newcastle po dalším výborném výkonu vyhrál vysoko 4-0.

Rozjetý Newcastle přivítá Aston Villu

Newcastle podává výborné výkony a rád by to potvrdil v domácím zápase proti Aston Ville, která v minulém kole pod dočasným koučem Aaronem Danksem smetla Brentford čtyřmi góly.

Emery se vrací do Anglie, kouč přijal nabídku Aston Villy

Unai Emery bude po necelých třech letech znovu pracovat v anglické Premier League. Španělský kouč v minulosti vedl Arsenal a dnes nakonec dal sbohem Villarrealu, zlákala ho totiž nabídka Aston Villy...

Danksova premiéra na lavičce Aston Villy skončila vysokou výhrou nad Brentfordem

Aston Villa zvládla první zápas po odvolání Stevena Gerrarda na jedničku, když rozprášila bezbranný Brentford v poměru 4:0. Aston Ville vyšel vstup do zápasu náramně, když ve druhé minutě otevřel skóre Bailey, o chvíli později se trefil Ings a stejný hráč skóroval i z penalty. Ve druhém poločase ještě navýšil vedení Watkins.

Aston Villa hostí Brentford

Aston Villa sáhla po katastrofální sérii výsledků k očekávanému kroku a z pozice manažera odvolala Stevena Gerrarda. Tomu se stala osudným vysoká porážka 0:3 na půdě Fulhamu, po které bylo jasné, že takhle už to dál nepůjde. Jak rychle a zda vůbec to ale Villans pomůže, to se uvidí až v následujících týdnech. Naopak Brentford se po trochu slabším období zmátořil a v posledních dvou ligových kláních bodoval - co se tedy formy týče, je na tom rozhodně lépe.

V Aston Ville kvůli špatným výsledkům skončil Gerrard

Aston Villa je bez trenéra. Vedení klubu po čtvrteční prohře 0:3 s Fulhamem v anglické lize kvůli špatným výsledkům odvolalo bývalého anglického reprezentanta Stevena Gerrarda.

Fulham nedal Aston Ville šanci

Domácí využili herní převahu v 36. minutě, kdy se z hranice velkého vápna prosadil k tyči Reed. V 62. minutě dal hostující Douglas Luiz hlavičku Mitrovićovi, za což viděl červenou kartu. O šest minut později domácí dostali po ruce Cashe výhodu pokutové kopu, který následně proměnil Mitrović. Třetí gól přidal Fulham v 83. minutě, kdy si do vlastní brány srazil míč Mings. Fulham jednoznačně vyhrál a posunul se na 9. pozici.

Trápící se Aston Villa vyrazí do Londýna pro důležité body

Fulham a Aston Villa se ve čtvrtek večer utkají na Craven Cottage. Domácí v letošní sezóně získali již dvanáct bodů a ohřívají se na 12. příčce, trápící se Villains jsou s devíti body až sedmnáctí.

Chelsea se štěstím zdolala Aston Villu

Chelsea si sice z Villa Parku odváží vítězství 2:0, dobrý výkon ale rozhodně nepodala. V prvním poločase byla jasně horším týmem a mohla děkovat jen a pouze brankáři Kepovi, že za svá záda nepustil ani jednu střelu. V druhé půli už svěřenci Grahama Pottera hru vyrovnali a díky laciné brance Masona Mounta z přímého kopu dotáhli zápas do vítězného konce...

Chelsea se představí ve Villa Parku

Aston Villa se v domácím zápase pokusí prodloužit sérii čtyř zápasů bez prohry. Na její stadion ovšem přijede Chelsea, která již měsíc neprohrála zápas ve všech soutěžích a v poslední době podává výborné výkony.

Nottingham konečně bodoval, v neatraktivním utkání remizoval s Aston Villou

V pondělní dohrávce anglické Premier League se střetl Nottingham Forest s Aston Villou. Zápas nepřinesl příliš zajímavou podívanou. V úvodu zápasu se trefil Dennis, o několik minut později srovnal na konečných 1:1 Young.