Aston Villa Anglie - Aston Villa - Zprávy

Emeryho práce přináší ovoce, Aston Villa doma zaslouženě porazila Leeds

Aston Villa na domácím hřišti předvedla bojovný výkon a porazila Leeds 2:1. Skóre otevřel ve 3. minutě Bailey, ve druhé půli pak zvyšoval Buendía a za hosty dokázal už jen snížit střídající Bamford.

Do Villa Parku přijede čtrnáctý Leeds

Oba týmy chtějí v lize napravit zaváhaní z FA Cupu. Leeds zachraňoval remízu v Cardiffu v 93. minutě, zatímco Aston Villa ostudně vypadla s týmem ze 4. ligy.

Aston Villa dotáhla přestup obránce Morena z Betisu

Álex Moreno poprvé v kariéře odchází ze Španělska, devětadvacetiletý obránce přestoupil z Realu Betis do Aston Villy. Verdiblancos od birminghamského klubu obdrží 13,5 milionu eur bez bonusů...

Vyrovnané West Midlands derby vítěze nenašlo

Souboj dvou španělských trenérů na lavičkách rivalů z Aston Villy a Wolverhamptonu skončil nerozhodně. Skóre otevřel v prvním poločase hostující Podence, za domácí stihl vyrovnat Ings.

Do Villa Parku přijede předposlední Wolverhampton

Aston Villa se v rámci 19. kola představí na domácím stadionu proti Wolverhamtonu, který naposledy porazila v prosinci 2020.

Aston Villa zaskočila Tottenham

Tottenham v prvním utkání Premier League v novém roce překvapivě prohrál s Aston Villou 0-2. Domácí tým si za celý zápas vypracoval minimum šancí a hosté v druhém poločase dokázali dvakrát skórovat. Nejdříve se v 50. minutě prosadil Buendia a v 73. minutě vítězství Villains pojistil přesnou střelou doprostřed brány Douglas Luiz. Spurs ztratili body již v druhém utkání po sobě a zůstávají na pátém místě, Aston Villa je dvanáctá.

Aston Villa se představí na půdě Tottenhamu

V 18. kole bude chtít Tottenham na domácím stadionu odčinit zaváhání z Brentfordu, kde se mu na Boxing Day podařilo získat pouze bod. Aston Villa půjde do zápasu s podobnými úmysly, jelikož ani ona minulé utkání nezvládla a doma podlehla Liverpoolu 1:3.

Villans na liverpoolskou jízdu nestačili

Aston Villa nestačila v utkání sedmnáctého kola Premier League na Liverpool a prohrála 1:3. Za hosty se prosadili Mohamed Salah, Virgil van Dijk a Stefan Bajcetic, za domácí se trefil Ollie Watkins.

Kloppův Liverpool si bude chtít po prohře v Ligovém poháru spravit chuť výhrou nad Aston Villou

Aston Villa se bude snažit pod vedením Unaie Emeryho prodloužit svou vítěznou sérii v lize na tři zápasy, na Boxing Day přivítá doma Kloppův Liverpool.

Ve Francii se zlobí na Martíneze

Více než sto tisíc lidí přivítalo brankáře mistrů světa Emiliana Martíneze ve čtvrtek v jeho rodném městě Mar del Plata. Centrem slavnosti byla pláž Las Toscas, kde se zápasy z Kataru včetně finálového triumfu Argentiny nad Francií během šampionátu přenášely. Policisté podle médií museli uzavřít několik ulic, aby zabránili chaosu.

Villans vyloupili Brighton

Brighton prohrál domácí utkání šestnáctého kola Premier League s Aston Villou 1:2. Skóre otevřel domácí Alexis Mac Allister, ve prospěch hostů však poté dvěma góly otočil duel Danny Ings.

Zvládne Emeryho výběr na Amex Stadium oloupit De Zerbiho Brighton?

V neděli odpoledne se na Amex Stadium odehraje souboj dvou poměrně nově jmenovaných manažerů v Premier League - Brighton & Hove Albion hostí Aston Villu. Seagulls vstupují do posledního víkendu před mistrovstvím světa poté, co vyřadili Arsenal z Ligového poháru, svěřenci Unaie Emeryho naopak vypadli po prohře s Manchesterem United.

Emeryho úspěšná premiéra

Domácí vstoupili do zápasu výborně a po gólech Baileyho a Digneho vedli v 11. minutě už 2-0. Manchesteru se podařilo snížit, když na konci prvního poločasu Shaw trefil záda Ramseyho, od kterých se míč nešťastně odrazil do vlastní brány. Po přestávce United pokračovali ve zvyšující se aktivitě, ale jejich snahu zpražil Ramsey, jenž po rychlém protiútoku uklidil míč do pravé šibenice. Hosté už na domácí obranu ve zbytku utkání nevyzráli, a tak Unai Emery zažil úspěšnou premiéru na lavičce Aston Villy a získal první tři body.

Emeryho premiéra proti United

Unai Emery zažije v sobotu premiéru na lavičce Aston Villy. Do Villa Parku přijede Manchester United, který z posledních tří vzájemných zápasů v nejvyšší anglické lize uspěl proti domácím pouze jednou.

Newcastle deklasoval Aston Villu

Domácí byli po celý zápas jasně lepším týmem a jejich aktivitu zužitkoval na konci prvního poločasu Wilson, který se trefil z penalty. Po přestávce Magpies soupeře během deseti minut úplně rozložili a přidali další tři branky. Nejdříve se hlavou prosadil opět Wilson a po něm vstřelili branky Joelinton a Almirón. Aston Villa si za celé utkání nedokázala vytvořit žádnou vyloženou šanci, a dokonce nevystřelila ani jednou na bránu. Newcastle po dalším výborném výkonu vyhrál vysoko 4-0.