Aston Villa Anglie - Aston Villa - Zprávy

Do Villa Parku zavítá Crystal Palace

Aston Villa má Crystal Palace co oplácet. V prvním vzájemném zápase Villans na Eagles nestačili a na jejich stadionu prohráli 1-3. Sobotní soupeři jsou v tabulce Premier League těsně za sebou a dělí je 4 body.

Aston Villa ukončila sérii porážek výhrou nad Evertonem

Aston Villa zvítězila ve 25. kole Premier League na půdě Evertonu 2:0. Za hosty se v 63. minutě prosadil z pokutového kopu Watkins, čímž potvrdil výbornou formu z posledních týdnů. V 81. minutě ještě pojistil vítězství střídající Buendía.

Do Goodison Parku přijede Aston Villa

Everton se po výměně manažera přece jenom zmátořil a daří se mu na své konto připisovat nějaké ty bodové zisky. K dalšímu vítězství může trenér Sean Dyche své svěřence nasměrovat v klání s Aston Villou, která naopak z posledních tří duelů nevytěžila ani jeden jediný bod.

Arsenal dvěma góly v nastavení sestřelil Aston Villu

Arsenal si ve 24. kole Premier League poradil s Aston Villou, nad kterou zvítězil 4:2. Hosté nezačali zápas vůbec dobře a po pěti minutách prohrávali po brance Watkinse. V 16. minutě vyrovnal Saka, ale domácí si vedení vzali zpět, když se prosadil Coutinho. Gunners v druhé půli zabrali a obrat dokonali v nastaveném čase. Nejdříve si smolně srazil balón do vlastní brány Martínez a o několik minut později definitivně stvrdil vítězství Arsenalu Martinelli.

Arsenal se pokusí výhrou nad Aston Villou dostat zpátky do čela tabulky

Program 24. kola anglické Premier League otevře v sobotu ve 13:30 souboj Aston Villy s Arsenalem. Londýnský celek ve středu podlehl Manchesteru City a klesl na druhou příčku, Villans jsou po dvaadvaceti odehraných kolech na jedenáctém místě.

Citizens tentokrát zaváhání Arsenalu bez trestu neponechali. Aston Villa odvrátila debakl

Manchester City ve 23. kole Premier League porazil na vlastním hřišti Aston Villu 3:1 a díky ztrátě vedoucích Gunners stáhl jejich náskok na čele tabulky na tři body. Tradičního kanonýra Erlinga Haalanda tentokrát zastoupili jeho spoluhráči ze záložních řad. Ráz utkání určil už ve čtvrté minutě sváteční střelec Rodri, pro kterého to byla teprve druhá branka v této sezoně. Villans po změně stran zastavili soupeřův gólostroj a skóre zkorigovali, přesto v zápase potvrdili zhoršenou defenzivu. Ta v posledních dvou duelech inkasovala celkem sedmkrát.

City musí Villu porazit

Manchester City potřebuje v zápase 23. kola Premier League zvítězit nad Aston Villou, aby držel krok s vedoucím Arsenalem. Citizens na něj momentálně ztrácí pět bodů, Villans jsou jedenáctí a pravděpodobně nebudou hrát ani o poháry, ani o záchranu.

Přestřelku ve Villa Parku zvládl lépe Leicester

Aston Villa padla v utkání 22. kola Premier League s Leicesterem 2:4, ačkoliv šla dvakrát do vedení. Za domácí se trefil Ollie Watkins, vlastní gól si dal Harry Souttar. Branky hostů si připsali James Maddison, Kelechi Iheanacho, Tete a Dennis Praet.

Vyhraje konečně Leicester? Proti bodou Villans

Utkání Aston Villy s Leicesterem City hostí v rámci 22. kola Premier League birminghamský Villa Park. Ani jeden z týmů na tom není tak, jak by si představoval. Villans patří jedenáctá příčka, Foxes jsou čtrnáctí. Rozdíl mezi nimi však činí deset bodů.

Villans vyloupili Southampton

Southampton doma v jednadvacátém kole Premier League nestačil na Aston Villu a prohrál 0:1. O jedinou branku klání se postaral ve druhém poločase Ollie Watkins.

Southampton se bude chtít výhrou nad Aston Villou odrazit ode dna tabulky

Southampton se bude snažit prodloužit svou vítěznou sérii ve všech soutěžích na čtyři zápasy, v sobotu v poledne přivítá na stadionu St Mary's Aston Villu. Saints v poslední bitvě v nejvyšší soutěži dokázali porazit Everton 2:1, svěřenci Unaie Emeryho stejným výsledkem zdolali Leeds United.

West Ham získal z Aston Villy útočníka Ingse

Útočník Danny Ings se stal ve West Hamu novým spoluhráčem českých reprezentantů Tomáše Součka a Vladimíra Coufala. Třicetiletý trojnásobný anglický reprezentant přestoupil do londýnského celku z Aston Villy, "Kladiváře" vyjde transfer asi na 15 milionů liber (410 milionů korun). Informovala o tom televize Sky Sports.

Emeryho práce přináší ovoce, Aston Villa doma zaslouženě porazila Leeds

Aston Villa na domácím hřišti předvedla bojovný výkon a porazila Leeds 2:1. Skóre otevřel ve 3. minutě Bailey, ve druhé půli pak zvyšoval Buendía a za hosty dokázal už jen snížit střídající Bamford.

Do Villa Parku přijede čtrnáctý Leeds

Oba týmy chtějí v lize napravit zaváhaní z FA Cupu. Leeds zachraňoval remízu v Cardiffu v 93. minutě, zatímco Aston Villa ostudně vypadla s týmem ze 4. ligy.