Aston Villa Anglie - Aston Villa - Zprávy

Přibrzdí Villans rozjeté City?

Aston Villa v rámci utkání šestého kola Premier League vyzve na domácím stadionu Manchester City. Ten je sice v tabulce až druhý za Arsenalem, nyní se však začíná rozjíždět a bude těžké jej zastavit. Za to domácí jsou předposlední.

Arsenal v lize stále nezpomaluje. Formu Kanonýrů pocítila i Aston Villa

Snový vstup Arsenalu do Premier League pokračoval v pátém kole nejvyšší anglické soutěže, kde si Gunners připsali výhru 2:1 nad Aston Villou, a nadále tak zůstávají v soutěži stoprocentní. Na první branku domácích z dílny Gabriela Jesuse sice hosté v 74. minutě odpověděli, na přesný zásah jeho jmenovce Gabriela Martinelliho už ale svěřenci Stevena Gerrarda reagovat nedokázali.

Arsenal čeká souboj s Aston Villou

Arsenal jako jediný prochází Premier League bez ztráty bodu a v pátém kole vyzve Aston Villu, která zatím jen jednou vyhrála. Manažer Steven Gerrard se tak dostal pod tlak, ze kterého se bude muset pokusit vymanit.

West Ham poprvé vyhrál

Aston Villa padla na domácí půdě s West Hamem United 0:1. Zápas rozhodl ve druhém poločase Pablo Fornals, díky kterému si Hammers připsali první tři body letošního ročníku.

Získají Kladiváři první body ve Villa Parku

Aston Villa se bude snažit napravit prohru z minulého týdne, zatímco West Ham stále čeká na první body v nové sezóně Premier league.

Palace otočil s Aston Villou

Crystal Palace porazil ve třetím kole Premier League Aston Villu 3:1. Hosty sice poslal do vedení Ollie Watkins, domácí však vývoj duelu otočili díky dvěma brankám Wilfrieda Zahy a jedné přesné trefě Jean-Philippa Matety.

Crystal Palace po těžkém losu přivítá Aston Villu

Nelichotivý start do sezony připravil los Premier League pro Crystal Palace, který z prvních dvou kol přesto vydoloval alespoň bod. Aston Villa ho měla podstatně jednodušší, přičemž zůstala napůl úspěšná.

Obránce Aston Villy Carlos si přetrhl achilovku

Obránce Aston Villy Diego Carlos si v sobotním zápase Premier League přetrhl achilovku a čeká ho dlouhá pauza. Vedení klubu dnes oznámilo, že brazilský fotbalista musí na operaci, po níž bude následovat náročná rehabilitace. Zatím není jasné, jak dlouho bude Carlos týmu chybět.

Bitva anglických legend dopadla lépe pro Gerrarda. Villans si připsali první výhru

Aston Villa dokázala ve druhém kolem nejvyšší anglické soutěže porazit na domácím hřišti Everton 2:1, a připsala si tak premiérovou výhru v novém ročníku. Ve vůbec prvním trenérském souboji bývalých spoluhráčů z reprezentace se tak musel Frank Lampard sklonit před Stevenem Gerrardem. Vítěznou branku vstřelil v 86. minutě Emiliano Buendía.

Aston Villa i Everton chtějí napravit úvodní porážky

Zatímco v případě Evertonu se jeho porážka v úvodním kole očekávala, pro Aston Villu byl nezdar na půdě nováčka velkým šokem. Oba celky se nyní pokusí o zisk prvních bodů a vstřelení prvních gólů ve vzájemném duelu.

Bournemouth vstoupil do Premier League vítězně, rozhodl gól ze třetí minuty

Bournemouth se představil na domácím Vitality Stadium fanouškům ve skvělém světle, když porazil Aston Villu. Již ve třetí minutě se po rohu prosadil Jefferson Lerma. Aston Villa byla v průběhu zápasu aktivnější, nicméně v utkání nedokázala vyrovnat. Deset minut před koncem rozhodl o výhře domácích Kieffer Moore.