Aston Villa Anglie - Aston Villa - Zprávy

Aston Villa se veze na vítězné vlně, kapitán McGinn myslí na poháry

Hodně dramatický bude závěr letošní sezony v Premier League, v anglické nejvyšší soutěži je ve hře titul, záchrana a také místenky do evropských pohárů. Posledně jmenovaná záležitost se týká i Aston Villy.

Villa doma udolala Fulham

Aston Villa porazila v utkání 33. kola Premier League Fulham 1:0. O jediný gól zápasu se v prvním poločase postaral Tyrone Mings.

Aston Villa se pokusí prodloužit sérii neporazitelnosti proti Fulhamu

Aston Villa táhne úctyhodnou sérii devíti utkání v řadě bez prohry a ve 33. kole ji bude chtít na domácím stadionu udržet. Do Villa Parku přijede v úterý Fulham, který soupeře porazil v prvním vzájemném utkání 3-0.

Série bez prohry pokračuje, Aston Ville zajistil v závěru bod Luiz

Brentford remizoval ve 32. kole Premier League s Aston Villou 1:1. Domácí šli po zásluze do vedení, když se v 65. minutě prosadil Toney. Villans zachránil bod až v závěru Douglas Luiz, a hosté tak neprohráli již devět utkání za sebou.

Brentford hostí rozjetou Aston Villu

Málokdo by před sezónou čekal, že souboj Brentford s Aston Villou se bude dát označit jako měření dvou týmů z první poloviny tabulky. Ovšem 7 kol před koncem soutěže je realita skutečně taková - Brentford zažívá vynikající druhou sezónu mezi elitou a Aston Villa se po bídném úvodu ročníku a výměně trenéra rozjela k nevídaným výsledkům, které ji momentálně vynesly až do boje o evropské poháry. Pokud by zvládla i utkání na půdě Brentfordu, mohla by se teoreticky bodově dotáhnout na pátý Tottenham Hotspur.

Newcastle vybouchnul, řádil Watkins

Aston Villa nedala v utkání 31. kola Premier League šanci Newcastlu United, jenž porazila 3:0. První branku si připsal Jacob Ramsey, další dvě pak obstaral Ollie Watkins, jehož třetí gól neplatil kvůli ofsajdu.

Aston Villa na svém stadiónu přivítá Newcastle

Zajímavý souboj slibuje střetnutí Aston Villy s Newcastlem United. Sobotní program anglické Premier League totiž otevírá celek, který se pod Unaiem Emerym strmě posunul tabulkou vzhůru se soupeřem, který patří k nejpříjemnějším letošním překvapením. Domácí naposledy prohráli v polovině února, Newcastle zase padl v celé sezóně zatím jen třikrát! Obzvlášť pro svěřence Emeryho půjde o fascinující souboj, který mnohé napoví o jejich možném tažení za pohárovou Evropou.

Aston Villa doma nezaváhala, trefil se opět Traoré

Aston Villa zvítězila ve 30. kole Premier League nad Nottinghamem 2:0. Domácí šli do vedení ve 48. minutě, kdy se prosadil Traoré. V úplném závěru pojistil tři body Watkins, který vstřelil už svůj dvanáctý ligový gól. Villans vyhráli čtvrtý zápas v řadě a v tabulce jsou na sedmém místě, Nottingham je osmnáctý.

Aston Villa usiluje o čtvrté vítězství v řadě

Svěřenci Unaie Emeryho neprohráli už 6 ligových zápasů za sebou a svou sérii se pokusí prodloužit proti Nottinghamu, jemuž se naopak nevede a čeká na výhru v Premier League osm utkání.

Aston Villa porazila i trápící se Leicester a přiblížila se vysněné Evropě

Aston Villa dokázala využít dvacetiminutové přesilovky v utkání s Leicesterem a po vyrovnaném průběhu zvítězila těsně 2:1. V první půli se prosadil hostující Watkins, ještě před přestávkou však vyrovnal Barnes. V 70. minutě byl po obdržené druhé žluté kartě vyloučen Dewsbury-Hall, a svěřenci Unaie Emeryho poté v závěru udeřili podruhé, když o výhře rozhodl střídající Traoré.

Aston Villa se představí na King Power Stadium v roli favorita

V úterním utkání Premier League se na King Power Stadium střetne Leicester City s Aston Villou. Lišky v sobotu prohrály s Crystal Palace 2:1 a z pozice hlavního trenéra mužstva byl poté vyhozen Brendan Rodgers, svěřenci Unaie Emeryho pokračovali ve skvělých výkonech a porazili londýnskou Chelsea 2:0.

Další ztráta Chelsea, nestačila na Villans

Chelsea nestačila v duelu 29. kola Premier League na Aston Villu a prohrála 0:2. Duel rozhodli Ollie Watkins a John McGinn. A Graham Potter má svou pozici opět méně jistou.

Chelsea přivítá po reprezentační přestávce Aston Villu

V sobotu večer se na Stamford Bridge utkají dva týmy ze středu tabulky, které mají po 27 zápasech Premier League shodný počet bodů, Chelsea doma hostí Aston Villu. Blues jsou po remíze 2:2 s Evertonem před reprezentační přestávkou na desátém místě, Villans se díky výhře 3:0 nad Bournemouthem posunuli na jedenáctou příčku.

Aston Villa potvrdila roli favorita

Aston Villa ve 28. kole Premier League porazila Bournemouth 3-0. Domácí poslal do vedení již v 7. minutě Douglas Luiz. Po přestávce měli Villans několik dalších vyložených šancí a po dvou z nich se prosadili Ramsey a Buendia. Domácí tým si připsal 3 body a v tabulce aspoň dočasně přeskočil Chelsea.

Aston Villu prověří Bournemouth

Aston Villa pomýšlí na pozice v horní polovině tabulky a v rámci 28. kola ji doma čeká Bournemouth, který se nachází na sestupovém 18. místě, ale v posledním kole zaskočil favorizovaný Liverpool a vyhrál 1-0. Cherries navíc nad Villans vyhráli poslední 4 ligové zápasy.