AFC Bournemouth Anglie - AFC Bournemouth - Zprávy

Crystal Palace změří síly s Bournemouthem

Ve středu večer se v Selhurst Parku odehraje souboj mezi Crystal Palace a Bournemouthem. Zatímco Eagles se v poslední době trápí a pomalu klesají ligovou tabulkou, hosté naopak prohráli jediné z posledních pěti utkání a odlepili se od sestupových příček.

Bournemouth zatopil favoritovi sympatickým výkonem. Villans uchránil od porážky Watkins

Bournemouth dokázal ve 14. kole Premier League zaskočit Aston Villu, se kterou uhrál na vlastním hřišti remízu 2:2. Na trefu Antoineho Semenya z 10. minuty hosté zvládli odpovědět rychle. Gól Dominica Solankeho z úvodu druhé půle však dlouho vypadal jako vítězný, než v 90. minutě hlavičkou vyrovnal Ollie Watkins. The Cherries tak potvrdili, že se jim na domácí půdě poměrně daří, jelikož tam neprohráli již třetí ligové klání v řadě. Naopak tým z Birminghamu odmítl nabídku na alespoň dočasný posun do top trojky.

Na Vitality Stadium přijede čtvrtá Aston Villa

Hosté jsou zatím nejpříjemnějším překvapením letošní sezóny Premier League a vylepšit svou skvělou čtvrtou pozici chtějí na hřišti šestnáctého Bournemouthu. Ten ale v posledních dvou zápasech zabral a vytěžil šest bodů.

Nabroušené Žiletky ze Sheffieldu otupil Tavernier. Bournemouth triumfoval podruhé v řadě

Souboj dvou kandidátů na sestup z Premier League zvládl lépe Bournemouth, který ve 13. kole porazil Sheffield s přehledem 3:1. Hosté postavili základní kámen k důležité výhře už v první půli. Hlavním hrdinou se stal Marcus Tavernier, jenž se postaral hned o dva góly svého celku. Třešně dokázaly navázat na poslední ligový zápas, který rovněž vyhrály o dvě branky, a vytvořily si tak značný bodový polštář ode dna tabulky. Žiletky naopak zůstaly se ziskem pouhých pěti bodů předposlední.

Sheffield doma vyzve Bournemouth

Sheffield United hostí v rámci utkání třináctého kola Premier League Bournemouth. Nepůjde o střet ligových titánů, hosté jsou se ziskem devíti bodů na šestnácté příčce a domácí osmnáctí s pěti body na kontě.

Straky po prohře v Evropě nečekala selanka ani v lize. Tlak Bournemouthu korunoval Solanke

Bournemouth vyzrál ve 12. kole Premier League na Newcastle, který na svém stadionu přehrál 2:0. Na Třešních byla od začátku vidět obrovská snaha urvat proti favoritovi bodový zisk, avšak dlouho se jim nedařilo ve finální fázi. Herní převaha domácích se na výsledkovou tabuli promítla až po hodině hry, kdy duel dvěma zásahy rozhodl Dominic Solanke. Straky tak po selhání v Dortmundu v Lize mistrů utrpěly další tvrdý úder a prozatím odmítly posun na pohárové příčky.

Trenér Howe se s Newcastlem vrací do Bournemouthu

Na trenéra Eddieho Howea čeká další návrat ke kořenům, protože jeho Newcastle se v sobotu večer podívá na Vitality Stadium. A domácí Bournemouth se bude muset pořádně snažit, aby svou tristní pozici v tabulce aspoň trochu vylepšil. V opačném případě mu hrozí pád na dno.

Haaland nechal střeleckou formu v doku. Při debaklu Bournemouthu úřadoval belgický klenot

Manchester City potvrdil v utkání 11. kola Premier League roli favorita, když na svém hřišti porazil Bournemouth jednoznačně 6:1. Citizens rozhodli již v první půli, kdy se v průběhu sedmi minut třikrát prosadili. Hned v pěti trefách týmu z Manchesteru měl prsty Jérémy Doku, jenž k úvodnímu přesnému zásahu posléze přidal i čtyři přihrávky, čímž vyrovnal rekord v počtu asistencí v jednom utkání. Domácí celek si tak proti The Cherries připsal již 14. vítězství v řadě a posunul se v rozehraném kole na první místo tabulky.

Bournemouth čeká po první ligové výhře v sezóně favorizovaný Manchester City

Necelý týden po svém dominantním triumfu v manchesterském derby přivítají Citizens v sobotu odpoledne na Etihad Stadium Bournemouth. Zatímco svěřenci Pepa Guardioly se snaží prodloužit svou vítěznou sérii na čtyři zápasy ve všech soutěžích, Cherries doufají, že se jim podaří navázat na ojedinělé ligové vítězství z minulého kola.

Bournemouth konečně okusil chuť vítězství. Burnley nepomohl ani zásah svátečního střelce

Bournemouth po sérii tří proher v řadě zabral a v 10. kole Premier League na domácí půdě porazil Burnley 2:1. Do utkání vstoupili lépe hosté, v jejichž dresu se vůbec poprvé během sedmi sezon prosadil obránce Charlie Taylor. Cherries však ještě do konce úvodního dějství srovnali. Po změně stran pak byli střelecky aktivnější, což vyústilo v rozhodující trefu Philipa Billinga, který dovedl svůj tým k premiérové výhře v letošním ročníku.

Na Vitality Stadium přijede Burnley

Bournemouth stále marně čeká na první ligové vítězství a v sobotu přivítá osmnácté Burnley, které na tom není o moc lépe, protože zatím získalo pouze o bod navíc.

Cestu za výhrou zmařil Třešním zpackaný úvod druhé půle. Wolves těžili z dlouhé přesilovky

Bournemouth v devátém kole Premier League sahal po premiérovém vítězství v sezoně, nakonec ale odešel z utkání po prohře 1:2 s Wolves bez bodu. Jako první se na listinu střelců zapsal po čtvrthodině hry Dominic Solanke, který se gólem či asistencí podílel na pěti z celkových šesti zásahů The Cherries v této ligové sezoně. Krátce po změně stran však vyrovnal Matheus Cunha a v 54. minutě byl naprosto zbytečně vyloučen Lewis Cook. "Vlci" dlouhou početní výhodu v závěru využili zásluhou Saši Kalajdžiće.

Oslaví Bournemouth premiérové vítězství proti Wolverhamptonu?

Domácí tým stále čeká na premiérové vítězství v letošní sezóně a v sobotu doma přivítá Wolverhampton, proti kterému v minulé sezóně ani jedno utkání neprohrál.

Bournemouth ostrouhal i s Evertonem. Karamelky si osladily první domácí výhru třemi góly

Fotbalisté Evertonu pohodlně zvítězili v osmém kole Premier League na vlastní půdě nad Bournemouthem 3:0. Hostům se lepila smůla na paty již od začátku utkání, poněvadž první gól přišel po podklouznutí Ilji Zabarného. Následně nešťastnou srážku dvou jejich hráčů potrestal Jack Harrison, jenž se podepsal pod další brankou asistencí. Bournemouth tak po debaklu od Gunners dostal naděleno i od družiny z Liverpoolu a stále čeká na první tři body v letošním ročníku. Naopak Karamelky poprvé od startu sezony doma triumfovaly.

Dokáže Everton odčinit překvapivou porážku s Lutonem?

V osmém kole anglické Premier League na sebe narazí dva trápící se týmy, Everton doma v Goodison Parku přivítá Iraolův Bournemouth. Svěřenci Seana Dycheho o víkendu podlehli 1:2 nově postoupivšímu Lutonu Town, Cherries nestačili na Arsenal a utrpěli debakl 0:4.