AFC Bournemouth Anglie - AFC Bournemouth - Zprávy

Haaland nechal střeleckou formu v doku. Při debaklu Bournemouthu úřadoval belgický klenot

Manchester City potvrdil v utkání 11. kola Premier League roli favorita, když na svém hřišti porazil Bournemouth jednoznačně 6:1. Citizens rozhodli již v první půli, kdy se v průběhu sedmi minut třikrát prosadili. Hned v pěti trefách týmu z Manchesteru měl prsty Jérémy Doku, jenž k úvodnímu přesnému zásahu posléze přidal i čtyři přihrávky, čímž vyrovnal rekord v počtu asistencí v jednom utkání. Domácí celek si tak proti The Cherries připsal již 14. vítězství v řadě a posunul se v rozehraném kole na první místo tabulky.

Bournemouth čeká po první ligové výhře v sezóně favorizovaný Manchester City

Necelý týden po svém dominantním triumfu v manchesterském derby přivítají Citizens v sobotu odpoledne na Etihad Stadium Bournemouth. Zatímco svěřenci Pepa Guardioly se snaží prodloužit svou vítěznou sérii na čtyři zápasy ve všech soutěžích, Cherries doufají, že se jim podaří navázat na ojedinělé ligové vítězství z minulého kola.

Bournemouth konečně okusil chuť vítězství. Burnley nepomohl ani zásah svátečního střelce

Bournemouth po sérii tří proher v řadě zabral a v 10. kole Premier League na domácí půdě porazil Burnley 2:1. Do utkání vstoupili lépe hosté, v jejichž dresu se vůbec poprvé během sedmi sezon prosadil obránce Charlie Taylor. Cherries však ještě do konce úvodního dějství srovnali. Po změně stran pak byli střelecky aktivnější, což vyústilo v rozhodující trefu Philipa Billinga, který dovedl svůj tým k premiérové výhře v letošním ročníku.

Na Vitality Stadium přijede Burnley

Bournemouth stále marně čeká na první ligové vítězství a v sobotu přivítá osmnácté Burnley, které na tom není o moc lépe, protože zatím získalo pouze o bod navíc.

Cestu za výhrou zmařil Třešním zpackaný úvod druhé půle. Wolves těžili z dlouhé přesilovky

Bournemouth v devátém kole Premier League sahal po premiérovém vítězství v sezoně, nakonec ale odešel z utkání po prohře 1:2 s Wolves bez bodu. Jako první se na listinu střelců zapsal po čtvrthodině hry Dominic Solanke, který se gólem či asistencí podílel na pěti z celkových šesti zásahů The Cherries v této ligové sezoně. Krátce po změně stran však vyrovnal Matheus Cunha a v 54. minutě byl naprosto zbytečně vyloučen Lewis Cook. "Vlci" dlouhou početní výhodu v závěru využili zásluhou Saši Kalajdžiće.

Oslaví Bournemouth premiérové vítězství proti Wolverhamptonu?

Domácí tým stále čeká na premiérové vítězství v letošní sezóně a v sobotu doma přivítá Wolverhampton, proti kterému v minulé sezóně ani jedno utkání neprohrál.

Bournemouth ostrouhal i s Evertonem. Karamelky si osladily první domácí výhru třemi góly

Fotbalisté Evertonu pohodlně zvítězili v osmém kole Premier League na vlastní půdě nad Bournemouthem 3:0. Hostům se lepila smůla na paty již od začátku utkání, poněvadž první gól přišel po podklouznutí Ilji Zabarného. Následně nešťastnou srážku dvou jejich hráčů potrestal Jack Harrison, jenž se podepsal pod další brankou asistencí. Bournemouth tak po debaklu od Gunners dostal naděleno i od družiny z Liverpoolu a stále čeká na první tři body v letošním ročníku. Naopak Karamelky poprvé od startu sezony doma triumfovaly.

Dokáže Everton odčinit překvapivou porážku s Lutonem?

V osmém kole anglické Premier League na sebe narazí dva trápící se týmy, Everton doma v Goodison Parku přivítá Iraolův Bournemouth. Svěřenci Seana Dycheho o víkendu podlehli 1:2 nově postoupivšímu Lutonu Town, Cherries nestačili na Arsenal a utrpěli debakl 0:4.

Arsenal při snadném triumfu stihl myslet i na sebevědomí hráčů. Saka prodloužil rekordní sérii

Hráči Arsenalu zvládli venkovní utkání sedmého kola Premier League v Bournemouthu, kde vyhráli 4:0. Skóre otevřel nezvykle hlavou Bukayo Saka, který se navzdory předzápasovým spekulacím objevil v základní sestavě a opět vylepšil klubový rekord, když nastoupil již do 87. ligového klání v řadě. Úplný klid na kopačky favorita pak přinesl po změně stran Kai Havertz, jenž v čase dvougólového vedení proměnil pokutový kop.

Arsenal chce domácí remízu napravit v Bournemouthu

Čtyři týmy dosud v Premier League neprohrály, jiné čtyři zase nevyhrály. Právě zástupci těchto dvou skupin se v sobotu odpoledne střetnou v Bournemouthu, kde domácí přivítají londýnský Arsenal.

Brighton po evropském nezdaru zvítězil. Proti Bournemouthu řádil Japonec Mitoma

Fotbalisté Brightonu zvítězili v šestém kole Premier League před vlastními fanoušky nad Bournemouthem 3:1. Racci nezačali utkání nejlépe, když ve 25. minutě chybu gólmana Barta Verbruggena potrestal Dominic Solanke. Do konce první půle však přišlo pomocí vlastního gólu vyrovnání a ve druhém poločasu duel otočil dvěma brankami Kaoru Mitoma. Domácí tak skvěle zareagovali na nezdar na evropské scéně, když v týdnu nečekaně padli s týmem AEK Atény.

Brighton přivítá patnáctý Bournemouth

Brighton zatím v Premier League podává velmi dobré výkony a svoji formu bude chtít potvrdit v zápase proti Bournemouthu, který ještě nevyhrál.

Mizérie Chelsea pokračuje, Londýňané v propršeném Bournemouthu spalovali šance

Hráči Bournemouthu remizovali v utkání pátého kola Premier League na domácí půdě s favorizovanou Chelsea 0:0 a opět se nemohli radovat z vítězství. Zápas nabídl mnoho příležitostí, Nicolas Jackson a Raheem Sterling dokonce rozezvučeli brankovou konstrukci, gólu se však ani oni nedočkali. The Blues tak i kvůli skvěle chytajícímu Netovi již počtvrté v ročníku ztratili body a čelo tabulky se jim notně vzdaluje.

Chelsea vyrazí pro body na jižní pobřeží

V souboji nových trenérů změří své síly na Vitality Stadium Iraolův Bournemouth a Pochettinova Chelsea. Domácí před reprezentační přestávkou remizovali 2:2 s Brentfordem, jejich nedělní soupeři z hlavního města pak doma prohráli 0:1 s Nottinghamem Forest a podtrhli neúspěšný start do nové sezóny.

Včely uštědřily soupeři remízové žihadlo. Bournemouth nedovedl k výhře ani zotavený Brooks

Bournemouth nedokázal ani ve čtvrtém kole Premier League naplno bodovat a ze hřiště Brentfordu si odvezl remízu 2:2. Bleskový vstup do utkání zařídil domácím překvapivým přímým kopem Mathias Jensen, na vyrovnání však hosté nemuseli čekat ani půl hodiny. Další branka přišla až v 77. minutě, kdy se po dlouhých 749 dnech radoval z ligové branky uzdravený David Brooks, jenž se k fotbalu vrátil na začátku kalendářního roku po překonání rakoviny. Poslední slovo si však ve třetí minutě nastavení vzal Bryan Mbeumo, jenž svým čtvrtým gólem v ročníku uhájil neporazitelnost Londýňanů.