Celé jméno:Youri Tielemans
Národnost: Belgie
Datum narození:07.05.1997
Výška:177 cmVáha:75 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:8
Klub:Leicester City (ENG)
Aktuální statistiky v klubu Leicester City (ENG)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Premier League 2019/202087111000000
League Cup 2019/202022101000000
celkem109212000000 
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Belgie2615622000100
Belgie "21"53852100100
Reprezentační kariéra hráče
 

Leicester dohodl s Monacem přestup Tielemanse

Youri Tielemans se vrací do Leicesteru City. Ten se na trvalém přestupu belgického reprezentanta, jenž má za sebou u "Lišek" vydařené jarní hostování, dohodl s Monacem...  
08.07. | Aktuality | 198 komentářů
 

Tielemans může přestoupit do Leicesteru, AS Monaco není proti

Youri Tielemans koncem ledna odešel z AS Monaco na hostování do Leicesteru City a ten má zájem o trvalý přestup mladého belgického záložníka. A dost možná dosáhne svého, knížecí celek totiž je ochoten fotbalistu prodat...  
26.04. | Aktuality | 56 komentářů
 

Leicester potvrdil hostování Tielemanse. Do Monaca jde Silva

Belgický záložník Youri Tielemans bude do konce sezony hostovat z Monaca v anglickém Leicesteru. Opačným směrem putuje Portugalec Adrien Silva.  
31.01. | Aktuality | 42 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
06.07. Tielemans přestupuje do Leicesteru
Youri Tielemans na jaře hostoval z AS Monaco v Leicesteru a ten nyní dojednal trvalý přestup za 40 milionů liber. Mladý záložník je aktuálně na cestě do Anglie, kde se ještě dnes podrobí zdravotní prohlídce. (dailymail.co.uk)
07.06. Tielemans záložním řešením pro Man United
Pokud by Manchester United v létě opustil francouzský záložník Paul Pogba, což není vyloučeno, obrátí se prý Manchester United na Youriho Tielemanse. Belgický záložník patří francouzskému Monacu, ale jaro strávil na hostování v Leicesteru. Ten však také uvažuje o tom, že by 22letého středopolaře získal natrvalo. (independent.co.uk)
14.05. Tielemanse sledují Man Utd a Tottenham
Leicester City chce natrvalo z Monaca získat Youriho Tielemanse, zřejmě však bude muset čelit ligové konkurenci. Podle posledních zpráv začaly belgického reprezentanta sledovat Manchester United a Tottenham. (skysports.com)
12.05. Tielemans očekává návrat do AS Monaco
Youri Tielemans hostuje z AS Monaco v Leicesteru a ten má zájem o trvalý přestup belgického záložníka, transfer ale pro tuto chvíli není aktuální. "Očekávám, že se v létě vrátím do Monaka, dokud se nezačne něco dít. V tuto chvíli se neděje nic. Pokud jdou věci dobře, chcete v tom pokračovat. Nevím, co bude Monako požadovat, nemohu se tak na toto téma vyjádřit," řekl Tielemans. (dailymail.co.uk)
23.04. Leicester by rád udržel Tielemanse
Youri Tielemans hostuje z AS Monaco v Leicesteru a do Francie by se už vracet nemusel, anglický klub má zájem o trvalý přestup belgického záložníka. (skysports.com)
31.01. Tielemans oficiálně hostuje v Leicesteru
Záložník Youri Tielemans odešel z AS Monaco na hostování do Leicesteru, opačným směrem za stejných podmínek putuje Adrien Silva. (skysports.com)
31.01. Tielemans absolvoval zdravotní prohlídku
Youri Tielemans za sebou má zdravotní prohlídku v Leicesteru. Mladý záložník přijde na hostování z AS Monaco, vše bude potvrzeno v nejbližších minutách. (skysports.com)
31.01. Leicester dojednává příchod Tielemanse
Youri Tielemans má namířeno z AS Monaco do Leicesteru. Jednat se bude o půlroční hostování, záložník včera večer dorazil do Anglie a dnes ho čeká zdravotní prohlídka. (bbc.com)
29.01. Puel souhlasí s výměnou hráčů
Manažer Leicesteru Claude Puel údajně odsouhlasil výměnu hráčů na hostování s francouzským Monacem. Podle návrhu by do malého knížectví do konce sezony zamířil Portugalec Adrien Silva a opačným směrem by putoval Belgičan Youri Tielemans. (getfootballnewsfrance.com)
28.01. O Tielemanse se prý zajímá i Barcelona
Jedním z klubů, které se zajímají o záložníka Monaca Youriho Tielemanse, je podle belgického listu Nieuwsblad také španělská Barcelona. Mladý belgický reprezentant ve 20 zápasech v této sezoně nastřílel 5 gólů. (football-espana.net)
Další expres zprávy