Celé jméno:Matheus Santos Carneiro Da Cunha
Používané jméno:Matheus Cunha
Národnost: Brazílie
Datum narození:27.05.1999
Výška:184 cmVáha:?
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:Hertha BSC (GER)
Aktuální statistiky v klubu Hertha BSC (GER)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
1. Bundesliga 2019/202021270000100
Kariéra hráče
 

Hertha nechala do Brém odejít Selkeho, naopak přivedla Cunhu

Davie Selke po dvou a půl letech opouští Herthu BSC a vrací se do Werderu Brémy, kam zamířil na hostování s povinnou opcí. Berlínský celek na uvolněné místo koupil Matheuse Cunhu z RB Lipsko...  
31.01. | Aktuality | 35 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
30.01. Cunha před přesunem do Herthy
Hertha BSC masivně posiluje a podle všeho ještě není u konce. Podle informací deníku "Bild" se celek z hlavního města Německa dohodl s RB Lipsko na přestupu Matheuse Cunhy, za něhož má poslat 15 milionů eur. (transfermarkt.de)
22.01. Hertha se zajímá o Cunhu
Matheus Cunha se výrazněji neprosadil v RB Lipsko, přesto by mohl v 1. Bundeslize dostat ještě jednu šanci. Zájem o 20letého brazilského útočníka má Hertha BSC, problémem by však mohlo být odstupné, neboť saský klub před rokem a půl zaplatil Sionu 15 milionů eur. (kicker.de)
02.01. Matheus Cunha by mohl hostovat v Nantes
RB Lipsko je na prvním místě tabulky německé ligy a jen malý podíl na tom má Matheus Cunha. Mladý útočník nemá místo v základní sestavě, na podzim nedal ani jednu branku a spekuluje se o jeho odchodu. Zájem je ve Francii, na půlroční hostování si ho chce vypůjčit Nantes. (getfootballnewsfrance.com)
24.06.2018 Matheus Cunha přestupuje do RB Lipsko
Matheus Cunha přestupuje ze Sionu do RB Lipsko, švýcarský klub má dostat patnáct milionů eur a fotbalista v Německu podepsal smlouvu na pět let. Devatenáctiletý útočník dal letos deset ligových branek, k nimž přidal osm finálních přihrávek. (lequipe.fr)
13.06.2018 RB Lipsko si vyhlédlo útočníka Cunhu
Matheus Cunha by se mohl přesunout ze Švýcarska do Německa. Zájem o čerstvě 18letého útočníka Sionu má ambiciózní RB Lipsko. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy