Wolfsburg potvrdil příchod záložníka Schlagera

Xaver Schlager bude od nové sezóny oblékat dres Wolfsburgu. Automobilový celek se na přestupu 21letého záložníka dohodl se Salzburgem, jenž vyinkasoval 15 milionů eur...  
26.06.2019 | Aktuality | 20 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
21.11.2019 Schlager nechybí v nominaci Wolfsburgu
Wolfsburg čeká o víkendu zápas na půdě Eintrachtu Frankfurt, kde by se mohl do sestavy "Vlků" vrátit Xaver Schlager. Rakouský záložník je plně k dispozici po zlomenině kotníku, se kterým laboroval od konce srpna. (kicker.de)
01.09.2019 Schlager má zlomený kotník
Xaver Schlager včera odehrál na delší dobu poslední zápas za Wolfsburg. Rakouský záložník v úvodu souboje s Paderbornem utrpěl zranění kotníku a jedná se o zlomeninu, která si vyžádá několikaměsíční pauzu. (sport1.de)
20.06.2019 Schlager míří do Wolfsburgu
Rakouský reprezentant do 21 let Xaver Schlager ze Salzburgu se dočká bundesligového angažmá. Podle informací Kickeru vyhrál souboj o středního záložníka Wolfsburg. (kicker.de)
26.03.2019 Wolfsburg zájemcem o Schlagera
Xaver Schlager se dostal do spojení s RB Lipsko, nakonec by však mohl nastupovat za jiný německý celek. Podle informací deníku "Bild" se o 21letého záložníka Salzburgu zajímá Wolfsburg. (transfermarkt.de)
27.02.2019 Schlager zatím nepodepsal RB Lipsko
RB Lipsko se dostalo do spojení s příchodem Xavera Schlagera ze Salzburgu, který měl již podle některých zpráv se saským klubem podepsat předběžný kontrakt. Podle sportovního ředitele rakouského celku Christopha Freuda se však takové tvrzení nezakládá na pravdě. (transfermarkt.de)
27.02.2019 Schlager zamíří do Lipska
Dalším fotbalistou, který se přesune na trase mezi dvěma sesterskými kluby - rakouským Salcburkem a německým Lipskem - bude v létě střední záložník Xaver Schlager. Lipsko za něj do Rakouska pošle zhruba 15 milionů eur. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy