17.12.202316:46

Simič se dočkal prvního ligového startu

Stefan Simič se po více než třech měsících dočkal prvního ligového startu v dresu Eibaru. Český obránce do dnešního odpoledne naskočil ke dvěma pohárovým zápasům, v neděli dostal šanci v utkání na půdě Alcorcónu, kde druholigový celek prohrál 0:1.

09.07.202321:59

Simič má namířeno do Mostaru

Chorvatsko za Bosnu a Hercegovinu vymění Stefan Simič. Nyní již bývalý obránce Hajduku Split má namířeno do Zrinjski Mostar.

twitter.com/MostarskiPlemic
20.08.202122:00

Simič rozhodl o výhře Hajduku

Hajduk Split vyhrál na půdě Hrvatski dragovoljac a hlavní zásluhu na tom měl Stefan Simič. Český obránce dal jedinou branku zápasu, prosadil se v šesté minutě nastavení.

11.04.202119:01

Simič rozhodl o výhře Hajduku Split

Stefan Simič byl hlavním hrdinou dnešního zápasu chorvatské ligy, v němž se jeho Hajduk Split představil na půdě Istry - český obránce zaznamenal v 69. minutě jedinou branku utkání.

07.12.201921:08

Simič zamířil do vlastní sítě

Stefan Simič dnes nastoupil k patnáctému ligovému utkání za Hajduk Split a nebude na něj mít dobré vzpomínky. Český obránce během souboje s Interem Zapřešić poslal míč do vlastní sítě, jeho spoluhráči pak stihli jen vyrovnat na 1:1.

21.07.201921:51

Simič otevřel skóre za Hajduk Split

Hajduk Split po hodině hry vede nad Istrou, přičemž jedinou branku vstřelil Stefan Simič. Pro slávistického odchovance se jednalo o první trefu po přesunu do Chorvatska.

09.07.201920:56

Simič začal v Hajduku Split vítězně

Český obránce Stefan Simič má za sebou vítěznou premiéru v dresu Hajduku Split, kam přišel v červnu z AC Milán. V úvodním utkání 1. předkola Evropské ligy pomohl chorvatskému týmu k výhře 2:0 na hřišti maltské Gziry. Odchovanec pražské Slavie přišel do hry v 75. minutě za stavu 1:0, v šesté minutě nastavení pak Hajduk přidal druhý gól. Odveta ve Splitu se bude hrát ve čtvrtek 18. července.

ČTK
02.07.201908:44

Simič podepsal smlouvu s Hajdukem Split

Stefan Simič oficiálně ukončil své působení v AC Milán, v jehož drtivé většině hostoval v jiných klubech. Český obránce přestoupil za nezveřejněnou sumu do Hajduku Split, chorvatskému klubu se upsal na čtyři sezony.

football-italia.net
23.01.201910:42

Simič by měl přestoupit do Frosinone

Český obránce Stefan Simič by měl z AC Milán přestoupit do Frosinone. V dresu Milána si na podzim připsal jediný start v Evropské lize proti lucemburskému Dudelange.

calciomercato.com
29.11.201818:51

Simić si odbude premiéru za AC Milán

Premiérový start v základní sestavě AC Milán si v dnešním zápase Evropské ligy s Dudelange odbude Stefan Simič. Slávistický odchovanec je teprve druhým českým hráčem, který nastoupí za Rossoneri, Marek Jankulovski má na kontě 157 zápasů a šest vstřelených gólů.

12.10.201810:53

Simič v zimě odejde na hostování

Stefan Simič nedostává prostor v prvním týmu AC Milán a v průběhu zimy by měl odejít na hostování. Český obránce má smlouvu do června 2020 a za sebou má hostování ve Varese, Mouscronu a Crotone, letos ještě neodehrál ani jednu soutěžní minutu.

transfermarketweb.com
04.09.201818:49

Simič nechybí na soupisce Milána pro EL

Český obránce Stefan Simič se objevil na soupisce AC Milán pro Evropskou ligu. Každý klub může na tzv. A list napsat 25 hráčů. Další mladí fotbalisté, kteří splňují kritéria pro odchovance a narodili se po 1. lednu 1997, mohou být na tzv. B listu.

01.10.201717:10

Simič debutoval za Crotone

Český stoper Stefan Simič byl dnes poprvé po zkompletování hostování z AC Milán vyslán na hrací plochu v barvách Crotone, v 82. minutě střídal proti Spalu.

31.08.201723:51

Simič nakonec zamířil do Crotone

Stefan Simič neodejde z AC Milán do Slavie a nakonec neposílí ani Levante, mladý český obránce bude letos hostovat v Crotone.

31.08.201721:26

Simič do Slavie nejspíš nepůjde

Stefan Simič se podle posledních zpráv nebude stěhovat z AC Milán do Slavie, kluby nakonec nenašly společnou řeč. Český obránce má místo toho zamířit na hostování do španělského Levante.