05.11.201619:13

Dejmek přispěl k výhře Korony

Korona Kielce dnes vyhrála 3:1 na půdě Termalica BB Nieciecza a zásluhu na tom měl i Radek Dejmek. Český obránce ve 22. minutě otevíral skóre a na své konto si připsal druhou trefu v letošní sezony.

26.08.201620:22

Dejmek rozhodl o výhře Korony

Korona Kielce vyhrála v polské lize 2:1 na půdě Wisły Płock a velký podíl na tom měl Radek Dejmek, český obránce dal v 82. minutě rozhodující gól celého zápasu.

01.03.201517:36

Dejmek vstřelil vítězný gól

Radek Dejmek dnes zaznamenal třetí trefu v probíhající sezoně polské ligy. Český obránce ve službách Korony Kielce zaznamenal vítěznou branku v duelu na půdě Jagiellonie Białystok, odkud si jeho tým odvezl tři body za výsledek 2:1.

28.10.201408:22

Dejmek rozhodl o vítězství Korony

Radek Dejmek jediným gólem rozhodl o výhře Korony Kielce na hřišti Ruchu Chorzów. Pro bývalého obránce Slovanu Liberec jde o první gól v letošní sezóně.

26.10.201320:19

Radek Dejmek byl vyloučen

Radek Dejmek nebude v dobrém vzpomínat na dnešní zápas na půdě Štětína. Český obránce ve službách polské Korony Kielce přišel na trávník v průběhu první půle jako střídající hráč, v 57. minutě pak dostal červenou kartu. Jeho tým navíc prohrál 2:3.

28.06.201315:53

Dejmek bude hrát za polské Kielce

Obránce Radek Dejmek, který v uplynulé sezoně působil v Příbrami, se stal novou posilou fotbalistů Korony Kielce. Pětadvacetiletý stoper uspěl v jedenáctém celku polské ligy na testech a dnes s jeho vedením uzavřel dvouletou smlouvu. Klub o tom informoval na svém webu. Bývalý reprezentant do 21 let, který byl v Příbrami na hostování z Liberce, si angažmá v Koroně vysloužil během několikadenní zkoušky, v jejímž rámci odehrál i přípravné utkání proti Gliwicím.

18.02.201221:58

Dejmek porážce nezabránil

OH Leuven dnes v belgické lize prohrál s Cercle Bruggy a porážce nezabránil ani Radek Dejmek. Český obránce ve druhé půli dokázal vyrovnat, hosté ale jedenáct minut před koncem znovu převážili misky vah na svou stranu a vyhráli 3:2.

31.08.201117:10

Dejmek z Liberce do OH Leuven

Radek Dejmek odchází ze Slovanu Liberec na roční hostování s přestupovou opcí do klubu OH Leuven, který je nováčkem nejvyšší belgické soutěže. O transferu informoval hráčův agent Martin Říha.

30.08.201014:17

Lvíčata bez Mazucha a Lenskyho

České reprezentaci do 21 let budou v kvalifikačních duelech s Německem a Islandem chybět zranění obránci Ondřej Mazuch (stehenní sval) z Anderlechtu a Jacob Lensky (achilovka) z Utrechtu. Trenér Jakub Dovalil místo nich povolal stopera Radka Dejmka z Liberce.

05.04.201020:00

Kucka bude příště Spartě chybět

Sparta se bude muset v nejbližším prvoligovém utkání obejít bez záložníka Juraje Kucky, který si odpyká trest na jeden zápas za čtvrtou žlutou kartu v sezoně. V příštím kole si ze stejného důvodu nezahrají ani Martin Horáček ze střížkovských Bohemians Praha, liberecký Radek Dejmek a Tomáš Abrahám ze Slovácka.