Celé jméno:Pavel Černý
Národnost: Česko
Datum narození:28.01.1985
Výška:185 cmVáha:83 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:9
Klub:FK Pardubice (CZE)
Aktuální statistiky v klubu FK Pardubice (CZE)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Fotbalová národní liga 2018/20191712236000100
Kariéra hráče
 

Hradecký kapitán Černý litoval, že tým neposkočil z bláta do louže

Zatímco příbramské fotbalisty výhra 1:0 polila živou vodou, Hradec Králové má stále více starostí se záchranou. Po prohrách s oběma týmy ze dna tabulky už má na patnáctou Jihlavu náskok jediného bodu a na Příbram jen pěti bodů. Kapitán Pavel Černý si tak uvědomuje, že na tým čeká velmi náročná poslední třetina soutěže.  
11.03.2017 | Aktuality | 9 komentářů
 

Příště s takovým výkonem neprohrajeme, věří kapitán Hradce Černý

Přestože hráči Hradce Králové v prvním utkání v mladoboleslavském azylu prohráli s Jabloncem 1:2, předvedli podle kapitána Pavla Černého výkon, na kterém se dá stavět. Nejzkušenější hráč Votroků je přesvědčený, že i v Mladé Boleslavi bude jeho tým sbírat body.  
07.08.2016 | Aktuality | 24 komentářů
 

Hradec před jarem ještě shání útočníka, vrátit by se mohl Černý

Vedení Hradce Králové by rádo před startem jarní části sezony posílilo kádr o útočníka. Ve hře je návrat Pavla Černého z Kazachstánu. Hlavním cílem Východočechů je záchrana, po podzimu je od sestupových příček dělí jediný bod.  
19.02.2013 | Aktuality | 60 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
27.02.2017 Zlínu budou chybět Matejov a Hnaníček
Zlínským hráčům budou v příštím kole první ligy chybět Róbert Matejov a Josef Hnaníček, kteří dostali čtvrtou žlutou kartu v sezoně. Ze stejného důvodu čeká jednozápasový trest i na královéhradeckou dvojici Tomáš Malinský, Pavel Černý, příbramského Jana Rezka a Vlastimila Daníčka ze Slovácka. (ČTK)
18.05.2015 Černému a Ljevakovičovi skončila sezóna
Admiru Ljevakovičovi z Teplic a královéhradeckému Pavlu Černému předčasně skončila sezona. Ljevakovič dostal v 28. ligovém kole jako první hráč v tomto ročníku dvanáctou žlutou kartu, která znamená stop na tři utkání, Černý si pak po osmém napomínání nezahraje dva duely. Jedno kolo za čtvrtou žlutou kartu v sezoně si odpykají brněnský Miroslav Keresteš, mladoboleslavský Daniel Bartl a Jan Mikula z pražské Slavie. (ČTK)
12.03.2012 Šestice hráčů bude příští kolo stát
Mladoboleslavský Jakub Mareš obdržel v 20. kole první ligy čtvrtou žlutou kartu v sezoně a zmešká nadcházející zápas. Ze stejného důvodu budou ve víkendovém kole chybět také Vlastimil Daníček ze Slovácka, olomoučtí Aleš Škerle a Michal Vepřek, Pavel Černý z Hradce Králové a Zoran Milutinovič ze Slavie.
Další expres zprávy