Celé jméno:Pau López Sabata
Používané jméno:Pau López
Národnost: Španělsko
Datum narození:13.12.1994
Výška:189 cmVáha:?
Pozice:brankářČíslo dresu:0
Klub:AS Řím (ITA)
Aktuální statistiky v klubu AS Řím (ITA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Španělsko1160000000
Španělsko "21"21800001100
Reprezentační kariéra hráče
 

AS Řím má nového brankáře, z Betisu přišel Pau López

Pau López odchází ze španělské ligy a nově bude chytat italskou nejvyšší soutěž. Čtyřiadvacetiletý brankář se rozloučil s Betisem a definitivně posílil AS Řím, v hlavním městě úspěšně absolvoval zdravotní prohlídku a následně podepsal kontrakt...  
11.07. | Aktuality | 314 komentářů
 

Espanyol si vyměnil brankáře Lópeze

Pau López poprvé ve své kariéře mění dres, když si ho z Espanyolu na hostování vypůjčil Tottenham, zatímco do barcelonského klubu zamířil jmenovec 21letého brankáře Diego. Ten pro změnu přichází na hostování z AC Milán...  
31.08.2016 | Aktuality | 59 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
08.07. Pau López přiletěl do Říma
Pau López co nevidět přestoupí z Betisu do AS Řím. Španělský brankář dnes přicestoval do Itálie a čeká ho zdravotní prohlídka, po níž podpisem zpečetí přestup za třicet milionů eur. (football-italia.net)
05.07. AS Řím by mohl brzy posílit López
Pau López směřuje ze Španělska do Itálie. Na příchodu gólmana Realu Betis pracuje AS Řím, přičemž 24letý gólman by měl podle informací "Sky Sport Italia" v pondělí podstoupit nezbytnou zdravotní prohlídku. (football-italia.net)
30.06. López odejde z Betisu jen za výstupní klauzuli
Španělský Real Betis odmítl nabídku AS Řím na brankáře Pau Lópeze. Vedení andaluského klubu se nechalo slyšet, že se gólmana vzdá pouze v případě, že jakýkoliv zájemce zaplatí výstupní klauzuli ve výši 30 milionů eur. (football-espana.net)
16.06. Betis odmítl nabídku na Lópeze
Real Betis odmítl nabídku ve výši 20 milionů eur za brankáře Pau Lópeze. Čtyřiadvacetiletého Lópeze si Římané vyhlédli jako náhradu z Robina Olsena, který ve své první sezoně v Serii A nepřesvědčil o svých kvalitách a v létě by mohl odejít. (football-italia.net)
14.06. AS Řím chce gólmana Lópeze
Pau López má za sebou dobrou sezónu v Realu Betis, odměnou by mu potom mohl být přesun na Apeninský poloostrov. Zájem o 24letého brankáře má podle místních zpráv AS Řím. (football-italia.net)
04.07.2018 López bude nastupovat za Real Betis
Real Betis od nadcházející sezóny posílil Pau López. Třiadvacetiletý gólman do sevillského klubu přichází jakožto volný hráč, neboť mu na konci minulého ročníku vypršela smlouva s Espanyolem Barcelona, se svým novým chlebodárcem pak uzavřel smlouvu na pět let. (lequipe.fr)
08.03.2018 Pau López se Betisu upíše na pět let
Pau López má po letošní sezoně odejít z Espanyolu do Betisu. Brankář má v Barceloně smlouvu jen do konce června, v Seville je pro něho připraven pětiletý kontrakt. (lequipe.fr)
04.03.2018 Náhradou za Reinu Pau López?
Italská Neapol pravděpodobně po sezóně přijde o brankáře Pepe Reinu, který má namířeno do AC Milán. Jako náhradu si vyhlédli Partenopei brankáře Leverkusenu Bernda Lena, pokud by s ním ale námluvy ztroskotaly, mají údajně políčeno na Pau Lópeze. Brankáři Espanyolu po sezóně končí kontrakt a mohl by být volný zdarma. (transfermarketweb.com)
12.02.2018 Betis dolaďuje příchod Lópeze
Pau López má v Espanyolu smlouvu jen do konce sezony a nový kontrakt pravděpodobně nepodepíše. Brankář má namířeno do Betisu, dohoda o spolupráci je údajně hodně blízko. (football-espana.net)
17.01.2018 Pau Lopez na odchodu z Espanyolu?
Pau López by po sezoně mohl zamířit do Itálie, zájem o něho mají Neapol a Juventus. 23letý brankář patří Espanyolu, smlouva mu ale běží jen do konce června a v tuto chvíli má možnost vyjednávat se svými nápadníky. (football-espana.net)
Další expres zprávy