Piqué bude šéfovat andorrskému klubu

Barcelonský obránce Gerard Piqué se stal spolumajitelem a předsedou klubu FC Andorra. Jeho investiční společnost Kosmos získala v zadluženém týmu podíl a španělský mistr světa i Evropy ho bude řídit. Trenéry účastníka páté nejvyšší soutěže ve Španělsku budou bývalí hráči Barcelony Gabri a Albert Jorquera.  
29.12.2018 | Aktuality | 104 komentářů
19.01. FC Andorra povede trenér Sarabia
Třetiligový španělský celek FC Andorra má nového trenéra. Klub vlastněný Gerardem Piquém převzal Eder Sarabia, jenž naposledy zastával pozici asistenta trenéra v Barceloně. (kicker.de)
13.12.2018 Piqué prý koupí klub z Andorry
Obránce Barcelony Gerard Piqué by se mohl stát brzy majitelem fotbalového klubu. Konkrétně je prý uprostřed jednání s FC Andorra, který hraje pátou nejvyšší španělskou soutěž. Pro Piquého by nešlo o první sportovní investici. Prostřednictvím společnosti Kosmos je zapojený také do tenisového Davis Cupu. (skysports.com)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
28.03.Lleida Esportiu - FC Andorra1:1
Tabulka
 TýmZB
1.Gimnàstic Tarragona2035
2.FC Barcelona B2034
3.FC Andorra2031
4.UE Cornellà2029
5.UE Llagostera2029