Další články

Nottingham znovu ztratil v boji o LM. Od minulého víkendu jsme se zlepšili, tvrdí kouč
Pár měsíců zpátky se vyhřívali na třetí příčce, nyní jsou po výpadku formy až šestí. Hráči Nottinghamu se po remíze 1:1 s Crystal Palace v rámci 35. kola Premier League opět vzdálili snu o kvalifikaci do Ligy mistrů. Zatímco kouč Forestu Nuno Espírito Santo (51) se snažil po duelu hledat pozitiva, z kempu Orlů se ozývala frustrace. V závěru totiž mohli zápas strhnout na svoji stranu.

Chelsea se bude v létě činit na přestupovém trhu. Chce přivést útočníka, stopera i křídlo
Přestavba kádru Chelsea pod americkými majiteli měla být vzhledem k již vynaloženým financím u konce, přesto ale Londýňany na několika postech tlačí bota. Renomovaný sportovní novinář David Ornstein z The Athletic upřesnil, které tři posty chtějí Blues posilovat nejvíce. V létě budou hledat útočníka, levé křídlo a stopera.

Nottingham myslí na budoucnost, s Murillem prodloužil do léta 2029
Brazilský stoper Murillo patří mezi hlavní strůjce letošního tažení Nottinghamu, za což se mu dostalo zasloužené odměny. Dvaadvacetiletý obránce dostal u Forest novou smlouvu, která mu zajišťuje angažmá až do roku 2029.

Ten Hag na odstřel a Haaland zpět v ráži: 36. kolo Premier League v kostce
Kritika na adresu Erlinga Haalanda je minulostí. Fenomenální snajpr Manchesteru City uzemnil čtyřmi brankami Wolverhampton (5:1) a rázně nakročil k zisku trofeje pro nejlepšího střelce. Zdali bude oslavovat i mistrovský titul, je ale stále nejasné. Arsenal totiž nezaváhal s Bournemouthem (3:0) a drží jednobodový náskok, Citizens nicméně odehráli o zápas méně. Další zklamání naopak museli skousnout hráči i fanoušci Manchesteru United.
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele