24.06.202322:14

Frydrych nastoupil po půl roce

Baník Ostrava sice po výsledkové stránce nemohl hodnotit pozitivně přátelské utkání proti Skalici, přece však mohl hlásit jednu velmi pozitivní zprávu. Ve druhém poločase se totiž v sestavě objevil třiatřicetiletý stoper Michal Frydrych, a to po téměř půlroční pauze způsobené nepříjemným zraněním. Do soutěžního utkání mimochodem naposledy nastoupil v listopadu loňského roku.

twitter.com/fcbanikostrava
11.07.202211:30

Baníku Ostrava se zranili další dva hráči

Michal Frydrych a Nemanja Kuzmanović jsou dalšími hráči na marodce Baníku Ostrava. Zmíněná dvojice se potýká, stejně jako David Lischka, Jiří Boula nebo Daniel Smékal, se svalovým zraněním.

isport.cz
12.06.202218:20

Baník Ostrava dotáhl návrat Frydrycha

Michal Frydrych se vrací z Wisły Kraków do Baníku Ostrava. Dvaatřicetiletý obránce v mateřském klubu podepsal tříletou smlouvu.

fcb.cz
05.03.202222:22

Frydrych si dal vlastní gól

Wisła Kraków remizovala 1:1 na půdě Lechie Gdańsk, k čemuž přispěl Michal Frydrych. Kapitán hostujícího týmu si v prvním poločase vstřelil vlastňáka.

11.12.202119:27

Frydrych byl v Polsku vyloučen

Český obránce Michal Frydrych nedohrál za Wislu Krakov duel na půdě Zaglebie Lubin. Ve 23. minutě viděl přímou červenou kartu a poslal svůj tým do dlouhého oslabení. Wisla se sice na konci prvního poločasu i v deseti ujala vedení, ale nakonec přece jen prohrála 1:2.

06.12.202119:59

Frydrych zajistil Wisle remízu 1:1

Michal Frydrych si na své konto připsal další branku. Wisla Krakov remizovala 1:1 na půdě Warty Poznaň, český obránce srovnával ve čtvrté minutě nastavení.

20.11.202117:12

Přikryl opět skóroval, Frydrych byl vyloučen

Jagiellonia Białystok porazila Wisłu Kraków 3:1, na čemž se výrazně podíleli Tomáš Přikryl a Martin Pospíšil. Prvně jmenovaný vsítil ve druhém poločase vítězný gól, zatímco druhý z olomouckých odchovanců asistoval na první branku Blazeje Augustyna. Hostující tým od deváté minuty dohrával bez vyloučeného Michala Frydrycha.

16.10.202119:33

Wisła Kraków vyhrála zásluhou Frydrycha

Michal Frydrych gólem rozhodl o výhře Wisła Kraków na půdě Górniku Zabrze. Pro bývalého obránce Baníku Ostrava nebo Slavie Praha se jednalo o třetí branku v sezoně.

12.09.202117:05

Frydrych zajistil Wisle remízu 2:2

Wisla Krakov remizovala s Lechií Gdaňsk 2:2 a velkou zásluhu na tom měl Michal Frydrych. Český obránce v 71. minutě snižoval na 1:2, v sedmé minutě nastavení pak zajistil konečnou dělbu bodů.

22.08.202110:49

Frydrych zamířil do vlastní sítě

Michal Frydrych se nešťastně zapsal do statistik včerejšího zápasu na půdě Górniku Leczna, když si dal vlastní branku. Českému obránci to ale příliš vadit nemuselo, Wisla Krakov totiž i tak vyhrála 3:1.

09.04.202122:31

Frydrych opět skóroval za Wislu

Wisła Kraków podlehla Raków Częstochowa (1:2), čemuž nezabránila ani proměněná penalta Michala Frydrycha. Pro bývalého hráče Slavie se jednalo o třetí gól v sezóně.

21.03.202117:11

Frydrych dal gól z penalty

Obránce Michal Frydrych se podílel na vítězství Wisly Krakov 3:1 nad Stalem Mielec. V 88. minutě proměnil pokutový kop, kterým upravil skóre na 2:1.

28.02.202114:29

Wisłe Kraków pomohla asistence Frydrycha

Michal Frydrych asistoval u vítězného gólu Wisły Kraków na hřišti Wisły Płock (3:1). Bývalý obránce Slavie pět minut před koncem zapsal asistenci u branky Uroše Radakoviče, jenž dorazil na hostování z pražské Sparty.

18.10.202017:25

Frydrych skóroval za Wislu

Obránce Michal Frydrych se střelecky prosadil v dresu Wisly Krakov v utkání na půdě Stalu Mielec. Bývalý fotbalista Baníku Ostrava a Slavie se trefil hned v 10. minutě a odstartoval brankostroj hostů, kteří nakonec vyhráli 6:0.

15.04.201921:44

Pro tři hráče skončila základní část ligy

Sparťan Guélor Kanga jako první v této sezoně první ligy dostal 12 žlutých karet, což automaticky znamená trest na tři kola. Gabonský záložník však vynechá pouze poslední dvě kola základní části a do nadstavby už bude moci zasáhnout. Tresty za žluté karty se totiž do nadstavbové části nepřenášejí, pokud klub uhradí pokutu. Osmou žlutou kartu v sezoně dostali ostravský Martin Fillo a mladoboleslavský Marek Matějovský. Oba dva čeká dvouzápasový trest a do konce základní části už si nezahrají. Jedno kolo za čtyři napomínání musejí vynechat slávista Michal Frydrych a Jan Žídek z Opavy.

ČTK
08.12.201110:29

Frydrych prodloužil smlouvu

Po Benjaminu Vomáčkovi si Ostrava pojistila služby i svého druhého stopera Michala Frydrycha. Jednadvacetiletý střední obránce prodloužil kontrakt s Baníkem o tři a půl roku.

08.08.201118:15

Frydrych zraněn, nahradil ho Koutný

Ostravský obránce Michal Frydrych vypadl kvůli zranění z nominace reprezentace do 21 let před středečním úvodním zápasem evropské kvalifikace proti Andoře. Trenér Jakub Dovalil místo něj do týmu povolal Václava Koutného z Olomouce. Další nominovaní hráči dorazili na dnešní sraz v Praze v pořádku. Kouč Dovalil bude mít ve středečním utkání v Mladé Boleslavi k dispozici i ofenzivní opory Václava Kadlece ze Sparty nebo Matěje Vydru z Udine.