Celé jméno:Luciano Vietto
Národnost: Argentina
Datum narození:05.12.1993
Výška:?Váha:?
Pozice:útočníkČíslo dresu:10
Klub:Sporting CP (POR)
Aktuální statistiky v klubu Sporting CP (POR)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Primeira Liga 2019/20202240000000
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Argentina "20"43522000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Vietto opustí Atético Madrid, bude hrát za Sporting

Atlético Madrid po skončení letošního ročníku definitivně opustí Luciano Vietto. Bývalý mládežnický reprezentant Argentiny, jenž letos hostoval ve Fulhamu, přestoupil do Sportingu...  
15.05. | Aktuality | 52 komentářů
 

Vaclíkův konkurent Rico jde do Fulhamu, ten získal hned pět posil

Tomáš Vaclík v průběhu léta přestoupil z Basileje do Sevilly a ve španělském klubu mu nyní ubyl jeden hodně vážný konkurent v boji o místo v základní sestavě. Z Andalusie dočasně odchází Sergio Rico, čtyřiadvacetiletého gólmana si na roční hostování vypůjčil Fulham...  
09.08.2018 | Aktuality | 358 komentářů
 

Vietto opustil Atlético a zamířil na hostování do Valencie

Valencia si vypůjčila Luciana Vietta. Čtyřiadvacetiletý útočník na Mestallu přišel na hostování z Atlética Madrid, kde se nedokázal prosadit, součástí dohody je opce...  
04.01.2018 | Aktuality | 61 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
10.05. Vietto absolvoval zdravotní prohlídku
Luciano Vietto včera přiletěl do Lisabonu a podrobil se zdravotní prohlídce ve Sportingu. Ten argentinského útočníka kupuje z Atlética Madrid, s hráčem je domluven na pětiletém kontraktu a jeho příchod oficiálně potvrdí 25. května po finále poháru proti FC Porto. (abola.pt)
02.05. Sporting potvrdí Vietta do dvou týdnů
Luciano Vietto bude do dvou týdnů představen jako nová posila lisabonského Sportingu. Argentinský útočník patří Atléticu Madrid a letos hostuje ve Fulhamu, portugalský celek pak chce se zdravotní prohlídkou a potvrzením transferu počkat na chvíli, kdy skončí anglická Premier League. (abola.pt)
26.04. Sporting dojednává přestup Vietta
Luciano Vietto letos hostuje z Atlética Madrid ve Fulhamu a do Španělska se už vracet nebude. Argentinský útočník by se měl stěhovat do lisabonského Sportingu, ten úspěšně dojednává přestup a pro hráče má připraven pětiletý kontrakt. (abola.pt)
09.08.2018 Vietto bude letos hostovat ve Fulhamu
Luciano Vietto opět odchází z Atlética Madrid, po Seville a Valencii si argentinského útočníka zapůjčil Fulham. (fulhamfc.com)
09.08.2018 Fulham usiluje o hostování Vietta
Luciano Vietto nehraje důležitou roli v dalších plánech Atlética Madrid a schyluje se k jeho odchodu do Anglie - ve hře je hostování argentinského útočníka ve Fulhamu. (dailymail.co.uk)
06.08.2018 Vietto je na prodej
Luciano Vietto na jaře hostoval ve Valencii a důležitou roli v plánech Atlética Madrid nehraje ani nyní. Argentinský útočník se bude stěhovat, španělský klub čeká na nabídky. (abola.pt)
03.01.2018 Vietto dnes přicestuje do Valencie
Luciano Vietto dal na poslední chvíli košem lisabonskému Sportingu a letošní sezonu dohraje na hostování ve Valencii. Argentinský útočník přijde na hostování z Atlética Madrid, ke změně názoru ho přiměl trenér Netopýrů Marcelino, s nímž se fotbalista zná z dob společného působení ve Villarrealu. (marca.com)
02.01.2018 Do hry o Vietta se zapojila Valencia
Luciano Vietto měl namířeno z Atlética Madrid na hostování do lisabonského Sportingu, z této transakce ovšem nakonec dost možná sejde. Důvodem je zájem ze strany Valencie, která by argentinského útočníka ráda získala do vlastních služeb. (football-espana.net)
26.12.2017 Sporting se zajímá o útočníka Vietta
Luciano Vietto v Atléticu Madrid nehraje a v průběhu ledna se bude řešit jeho odchod. Argentinský útočník by mohl zamířit do Portugalska, zájem o hostování s opcí na přestup má lisabonský Sporting. (abola.pt)
16.10.2017 Atlético bez Juanfrana a Vietta
Juanfran a Luciano Vietto nepomohou Atléticu Madrid ve středečním utkání Ligy mistrů s Karabachem. Za absencí zmíněného dua stojí "technické důvody". (lequipe.fr)
Další expres zprávy