Florian Thauvin (Olympique Marseille)

Celé jméno:Florian Thauvin
Národnost: Francie
Datum narození:26.01.1993
Výška:179 cmVáha:70 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:26
Klub:Olympique Marseille (FRA)
Aktuální statistiky v klubu Olympique Marseille (FRA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Ligue 1 2019/20201110000000
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Francie103361000000
Francie "21"21801100000
Francie "20"75683100100
Reprezentační kariéra hráče
 

Francouzský mistr světa Thauvin si do konce roku nezahraje

Francouzský mistr světa Florian Thauvin bude do konce roku bez fotbalu. Záložník Olympique Marseille se podrobí operaci kotníku, který si poranil na jaře. I když se mezitím vrátil k zápasům, stav kotníku mu stále nedovolí hrát a trénovat naplno.  
11.09. | Aktuality | 10 komentářů
 

Jsem odhodlaný zůstat v Marseille, prohlásil Thauvin

Florian Thauvin patří k největším oporám Marseille, ta však bude znovu chybět v evropských pohárech, načež je ofenzivní hráč spojovaný s odchodem. Reprezentant Francie je přesto odhodlaný setrvat u Olympique...  
16.06. | Aktuality | 21 komentářů
 

Thauvin opět na odchodu z Marseille? Údajně ho láká Itálie

Olympique Marseille neprožívá povedenou sezonu a další špatnou zprávou by se mohl stát odchod jednoho z klíčových hráčů. Na změnu dresu pomýšlí Florian Thauvin, ofenzivní francouzský reprezentant by podle posledních zpráv rád okusil italskou nejvyšší soutěž...  
28.03. | Aktuality | 25 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
14.09. Thauvin je po úspěšné operaci
Úspěšná operační zákrok zraněného kotníku má za sebou Florian Thauvin. Ofenzivní tahoun Marseille má být mimo hru do konce letošního roku. (lequipe.fr)
11.09. Thauvin půjde s kotníkem na operaci
Až v příštím roce se do sestavy Marseille vrátí Florian Thauvin. Ofenzivní fotbalista si v závěru minulé sezony poranil kotník a během letní přípravy si problém obnovil, zranění je vážné a v nejbližších dnech si vyžádá operaci. (lequipe.fr)
27.08. Thauvin opět nepomůže Marseille
Marseille zítra čeká ligové utkání s Nice, do kterého nezasáhne Florian Thauvin. Ofenzivní tahoun Olympique zůstává mimo hru se zraněným kotníkem. (lequipe.fr)
16.08. Thauvin zůstává na marodce Marseille
Florian Thauvin si bude muset počkat na první start v nové sezoně, opora ofenzívy Marseille má stále problémy s kotníkem a po souboji s Remeší přijde i o zápas proti Nantes. (lequipe.fr)
28.07. Thauvin prý zvažuje Valencii
V červnu ještě sice byl dle svých slov odhodlaný zůstat v Marseille, nyní je však Florian Thauvin podle listu La Provence nahlodaný a vážně zvažuje odchod do Valencie. Španělský celek už měl za ofenzivního záložníka učinit konkrétní nabídku. Thauvin je na Vélodrome vázaný do roku 2021. (laprovence.com)
15.07. Thauvin bude chybět Marseille
Marseille se na turné ve Spojených státech amerických obejde bez Floriana Thauvina. Ofenzivní hráč Olympique má potíže s kotníkem a několik týdnů zůstane na marodce. (lequipe.fr)
14.07. Marseille přišla o zraněného Thauvina
Florian Thauvin si dost možná na nějakou dobu odpočine od fotbalu. Ofenzivní hráč Marseille si z přátelského utkání s Rangers odnesl zraněný kotník. (lequipe.fr)
10.07. West Ham se zajímá o Thauvina
Florian Thauvin sice před lety neuspěl v Newcastlu United, přesto by se do Premier League mohl vydat znovu. Zájem o ofenzivního hráče Marseille má West Ham United, který vyjma finanční kompenzace nabízí útočníka Javiera Hernándeze. (transfermarketweb.com)
28.05. Leverkusen plánuje nabídku za Thauvina
Florian Thauvin je spojován s odchodem z Marseille a jeho další kroky by mohly směřovat do Německa. O ofenzivního fotbalistu se zajímal Bayern Mnichov, nyní o angažování francouzského reprezentanta uvažuje Leverkusen. (transfermarketweb.com)
27.04. Marseille s Balotellim, ale bez Thauvina
Florian Thauvin má problémy s kotníkem a přijde o zápas francouzské ligy proti Nantes. Marseille se naopak jedna ofenzivní hvězda vrací, po zranění stehenního svalu je znovu fit Mario Balotelli. (lequipe.fr)
Další expres zprávy