Florian Thauvin (Olympique Marseille)

Celé jméno:Florian Thauvin
Národnost: Francie
Datum narození:26.01.1993
Výška:179 cmVáha:70 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:26
Klub:Olympique Marseille (FRA)
Aktuální statistiky v klubu Olympique Marseille (FRA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Ligue 1 2019/20202220000000
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Francie "20"75683100100
Francie "21"21801100000
Francie103361000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Thauvin se z Marseille nechystá. Spekulace mohou přestat, vzkazuje

Florian Thauvin se rozhodl zareagovat na neustálé spekulace tisku o jeho možném odchodu z Marseille. Ofenzivní francouzský fotbalista má smlouvu jen do června příštího roku a na nové se stále nedohodl, média informují o jeho přestupu, zcela jinak všechno vidí sám hráč...  
26.04. | Aktuality | 10 komentářů
 

Thauvin má vysoké finanční požadavky, v létě zřejmě opustí Marseille

Ke svému konci podle všeho spěje působení Floriana Thauvina v Marseille. Ofenzivní fotbalista má na jihu Francie smlouvu jen do června 2021 a na nové se s vedením nedohodl, hodně reálný je tak jeho přestup v průběhu letošního léta...  
10.04. | Aktuality | 10 komentářů
 

Francouzský mistr světa Thauvin si do konce roku nezahraje

Francouzský mistr světa Florian Thauvin bude do konce roku bez fotbalu. Záložník Olympique Marseille se podrobí operaci kotníku, který si poranil na jaře. I když se mezitím vrátil k zápasům, stav kotníku mu stále nedovolí hrát a trénovat naplno.  
11.09.2019 | Aktuality | 10 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
26.04. AS Řím chystá nabídku za Thauvina
Florian Thauvin je na odchodu z Marseille a jedním z jeho nápadníků je AS Řím. Italský celek připravuje nabídku, za ofenzivního italského fotbalistu je ochoten zaplatit dvacet milionů eur. (abola.pt)
09.04. Thauvin se nedohodl s Marseille
Marseille dost možná po sezóně opustí Florian Thauvin. Francouzský reprezentant má s Olympique kontrakt do roku 2021, přičemž obě strany při jednání o prodloužení nenašly společnou řeč. (transfermarketweb.com)
10.03. Valencia usiluje o Thauvina
Španělská Valencia si vyhlédla posilu do ofenzivy ve francouzské Marseille. Křídelníkovi Florianu Thauvinovi končí po příští sezoně smlouva a o nové s klubem teprve vyjednává. Toho chce Valencia využít a ráda by zahájila s Marseille jednání o přestupu. (football-espana.net)
05.03. Thauvin se vrací do nominace Marseille
Marseille bude zítra měřit síly s Amiens a do její sestavy se může vrátit Florian Thauvin. Ofenzivní fotbalista si hned v úvodu sezony poranil kotník, nyní je fit a jeho jméno se objevilo v nominaci. (lequipe.fr)
19.02. Thauvin se vrátil do přípravy Marseille
Marseille se přiblížila k návratu Floriana Thauvina. Ofenzivní tahoun Olympique po zranění kotníku včera poprvé trénoval s míčem, zatím však není jasné, kdy bude moci znovu hrát. (lequipe.fr)
27.12.2019 Marseille se blíží k návratu Thauvina
Florian Thauvin se úspěšně zotavuje z operace kotníku a brzy se naplno zapojí do přípravy. Ofenzivní tahoun Olympique by se měl potom vrátit do sestavy na přelomu ledna a února. (lequipe.fr)
23.12.2019 Marseille se prý chystá prodat Thauvina
Posledních šest měsíců v Marseille před sebou dost možná má Florian Thauvin, francouzský klub se chystá srovnat mezery ve svém rozpočtu a podle tisku je připraven hráče po sezoně prodat. Ofenzivní fotbalista v uplynulých letech OM táhl, letos ale má problémy s kotníkem a nastoupil jenom k jednomu zápasu. (getfootballnewsfrance.com)
14.09.2019 Thauvin je po úspěšné operaci
Úspěšná operační zákrok zraněného kotníku má za sebou Florian Thauvin. Ofenzivní tahoun Marseille má být mimo hru do konce letošního roku. (lequipe.fr)
11.09.2019 Thauvin půjde s kotníkem na operaci
Až v příštím roce se do sestavy Marseille vrátí Florian Thauvin. Ofenzivní fotbalista si v závěru minulé sezony poranil kotník a během letní přípravy si problém obnovil, zranění je vážné a v nejbližších dnech si vyžádá operaci. (lequipe.fr)
27.08.2019 Thauvin opět nepomůže Marseille
Marseille zítra čeká ligové utkání s Nice, do kterého nezasáhne Florian Thauvin. Ofenzivní tahoun Olympique zůstává mimo hru se zraněným kotníkem. (lequipe.fr)
Další expres zprávy