Jan Žambůrek se po pěti letech vrací do Česka. Dvaadvacetiletý záložník přichází z dánského Viborgu na roční hostování bez opce do Liberce.

Jan Žambůrek před uzavřením přestupového okna změní působiště. Bývalý český mládežnický reprezentant míří z dánského Viborgu na hostování do Slovanu Liberec.

twitter.com/LudekMadl
30.10.202218:38

Žambůrek poprvé skóroval za Viborg

Viborg FF zvítězil 2:1 na půdě Silkeborg IF, kde se za hosty střelecky prosadil Jan Žambůrek. Pro českého reprezentanta do 21 let se jednalo o premiérový gól v dánském klubu.

31.07.202220:20

Žambůrek přispěl k výhře

Český mládežnický reprezentant Jan Žambůrek coby střídající hráč dopomohl svému Viborgu k překvapivému skalpu FC Kodaně. Postaral se o asistenci na poslední, pojišťovací gól na 4:2.

21.02.202221:23

Žambůrek se uvedl žlutou kartou

Jan Žambůrek za sebou má debut v dresu dánského Viborgu, kam přišel v lednu z Brentfordu. Mladý útočník naskočil v 77. minutě do duelu na půdě Randers a menším dílem přispěl k výhře 1:0, v závěru inkasoval žlutou kartu.

05.10.202013:18

Žambůrek hostuje v Shrewsbury Town

Shrewsbury Town si vypůjčilo Jana Žambůrka. Český mládežnický reprezentant se do League One stěhuje z druholigového anglického Brentfordu.

shrewsburytown.com
04.01.202019:15

Žambůrek pomohl k postupu Brentfordu

Mladý český fotbalista Jan Žambůrek pomohl druholigovému anglickému Brentfordu k postupu v FA Cupu. Jeho tým porazil Stoke 1:0. Žambůrek odehrál 80 minut, pak byl vystřídán. Jedinou branku vstřelil před poločasem Emiliano Marcondes

ČTK
24.02.201915:09

Žambůrek debutoval za Brentford

Premiérový start v League Championship za sebou má Jan Žambůrek. Teprve 18letý záložník Brentfordu zasáhl na závěrečné minuty do včerejšího utkání s Hullem City (5:1).