Příbram dohrává bez zraněného Rezka

Příbram bojuje o body ve Zlíně a duel nedohraje Jan Rezek, zkušený fotbalista si v úvodu poranil koleno a musel střídat.

06.10.201923:34

Příbram se musí obejít bez trojice hráčů

Příbrami bude v příštím ligovém utkání na Slavii chybět kvůli čtyřem žlutým kartám v sezoně hned trojice hráčů Jan Rezek, Karel Soldát a Jaroslav Tregler. V dresu domácích si jednozápasový trest za stejný prohřešek odpyká Jan Bořil. Čtvrtou žlutou kartu v sezoně ve 12. kole dostali i českobudějovický Petr Javorek, Michael Ugwu z Bohemians 1905, liberecký Petar Musa a opavský Karol Mondek.

ČTK
03.03.201911:49

Příbrami se zranil Rezek

Příbram přišla na několik týdnů o záložníka Jana Rezka. Jedna z hlavních opor dvanáctého týmu ligové tabulky má poraněné koleno a podle trenéra Josefa Csaplára bude mimo hru minimálně přes měsíc. "Má natržený postranní vaz. Teď má ortézu, tři týdny bude bez pohybu, bez čehokoliv. Potom to už bude dva týdny nějak rozhýbávat. Takže pro nás složité, nám těch hráčů chybí hodně," řekl Csaplár na tiskové konferenci po sobotní ligové výhře 2:1 nad Karvinou. Šestatřicetiletý Rezek sezoně nastoupil k 17 zápasům a dal čtyři góly stejně jako další zraněná opora útočník Miroslav Slepička. Lépe jsou na tom pouze Jan Matoušek a Antonín Fantiš s pěti brankami.

ČTK
27.02.201720:35

Zlínu budou chybět Matejov a Hnaníček

Zlínským hráčům budou v příštím kole první ligy chybět Róbert Matejov a Josef Hnaníček, kteří dostali čtvrtou žlutou kartu v sezoně. Ze stejného důvodu čeká jednozápasový trest i na královéhradeckou dvojici Tomáš Malinský, Pavel Černý, příbramského Jana Rezka a Vlastimila Daníčka ze Slovácka.

ČTK
28.08.201418:00

Rezek zajistil Apollonu vedení

Apollon Limassol vede na půdě Lokomotivu Moskva po první půli 1:0 (první zápas 1:1) a má zaděláno na účast v základní skupině Evropské ligy. Velkou zásluhu na tom má Jan Rezek, někdejší český reprezentant dal ve 20. minutě jediný gól dosavadního průběhu.

07.03.201416:19

Plzeň prý jedná o Rezkovi

Plzeň podle informací iDnes.cz jedná o příchodu svého bývalého hráče Jana Rezka. Ten naposledy působil v čínském klubu Changchun Yatai.

idnes.cz
26.01.201315:27

Rezek si připsal gól i červenou

Se smíšenými pocity opouštěl dnes hřiště Jan Rezek. Záložník Anorthosisu v 78. minutě zápasu kyperské ligy na půdě Omonie zvyšoval už na 3:0 ve prospěch svého týmu, který nakonec zvítězil 3:1, český reprezentant ale duel nedohrál, o sedm minut později totiž uviděl druhou žlutou kartu.

05.01.201317:59

Rezek poslal Anorthosis do vedení

Jan Rezek si na své konto připsal další trefu za Anorthosis, český reprezentant dnes ve 24. minutě otevíral sk=ore utkání kyperské ligy s Doxou.

02.12.201217:38

Rezek se trefil podeváté

Jan Rezek vstřelil v kyperské lize svou devátou branku v sezoně. Jeho povedená rána z trestného kopu však lídrovi tabulky Famagustě na vítězství nestačila, protože AEL Limassol vyrovnal na konečných 1:1. Třicetiletý ofenzivní hráč se ve 35. minutě trefil zhruba z třiceti metrů přesně k tyči a devátým gólem dotáhl v týmové tabulce střelců Spadacia.

19.11.201220:02

Rezek se podílel na kanonádě

Anorthosis Famagusta v dnešním utkání desátého kola kyperské ligy porazil Ethnikos Achnas vysoko 5:1 a svůj podíl na tom měl i Jan Rezek. Český útočník vstřelil ve 43. minutě vítězný gól svého týmu.

04.11.201213:29

Rezek je otcem

Český reprezentační útočník Jan Rezek se poprvé stal otcem. Na svém facebookovém profilu dnes sám informoval, že se mu narodila dcera Aneta.

21.10.201219:07

Rezek pečetil výhru

Jan Rezek dnes pečetil výhru Anorthosisu nad Omonií v rámci kyperské ligy, český reprezentant v samém závěru zvyšoval na konečných 2:0.

07.10.201221:09

Rezek opět skóroval

Jan Rezek skóroval před cestou na pondělní reprezentační sraz ve třetím zápase kyperské ligy za sebou. Dnes přispěl k výhře Famagusty 2:0 nad Limassolem, po níž se jeho tým posunul do čela tabulky. Třicetiletý Rezek v poslední minutě pojistil vedení hostů a v této sezoně si připsal už čtvrtý zásah. Anarthosis vyhrál počtvrté z pěti kol a vede tabulku.

08.04.201218:00

Rezek přispěl k výhře

Anorthosis dnes vyhrál v kyperské lize 2:1 na půdě APOELu a podíl na tom měl i Jan Rezek, český reprezentant už v páté minutě utkání otevíral skóre.

01.02.201217:59

Rezek pomohl k pohárové výhře

Anorthosis Famagusta v rámci prvního utkání druhého kola Kyperského poháru vyhrál na půdě APOP Kinyras Peyias 3:2 a přispěl k tomu i Jan Rezek, český reprezentant v závěru první půle zvyšoval na průběžných 2:0 pro svůj tým.

04.08.201121:33

Rezek se trefil za Famagustu

Kyperská Famagusta bojuje o postup do čtvrtého předkola Evropské ligy na hřišti Rabotnicki a gólem jí pomohl i Jan Rezek. Český útočník v 50. minutě poslal svůj tým do vedení, v 64. minutě zvýšil Ramos a za stavu 0:2 by se prodlužovalo.

14.07.201121:19

Rezek dal dvě branky

Skvěle začal Jan Rezek své soutěžní angažmá v kyperském Anorthosisu, k dnešní výhře 3:0 ve druhém předkole Evropské ligy proti gruzínskému celku FC Gagra přispěl dvěma góly.

24.03.200920:31

Rezkovi skončila sezóna

Plzeňský Jan Rezek si v utkání proti Českým Budějovicím utrhl přední křížový vaz v levém koleni a musí na operaci. 26letý ofenzivní hráč bude několik měsíců bez fotbalu, letošní sezóna pro něj skončila.