23.01.202018:01

Novák pomohl k postupu Trabzonu

Český reprezentant Filip Novák odehrál za Trabzonspor celé pohárové utkání na půdě Denizlisporu i s prodloužením. Jeho tým totiž po domácím vítězství 2:0 v prvním zápase tentokrát na půdě soupeře stejným poměrem prohrál. O postupu do čtvrtfinále tak nakonec rozhodoval až penaltový rozstřel, který lépe zvládli favorizovaní hosté.

15.11.201908:51

V Bulharsku bude chybět Novák

Česká reprezentace odcestuje k nedělnímu poslednímu utkání kvalifikace mistrovství Evropy v Bulharsku bez zraněného obránce Filipa Nováka. Levý bek tureckého Trabzonsporu má svalové problémy. "Filip Novák se zranil, přivezl si takové šrámy, svalové zranění z Turecka. Tady se ukázalo, že to není dobré. Neodjede s námi do Bulharska, určitě nemůže nastoupit," řekl na tiskové konferenci trenér Jaroslav Šilhavý.

ČTK
06.10.201921:29

Novák nedohrál zápas Trabzonsporu

Reprezentační obránce Filip Novák nedohrál kvůli zranění dnešní zápas 7. kola turecké ligy mezi Trabzonsporem a Rizesporem. Novák je v nominaci na páteční kvalifikační utkání o postup na mistrovství Evropy proti Anglii, nad jeho účastí nyní visí otazník.

ČTK
15.09.201921:43

Novák pomohl gólem k remíze Trabzonsporu

Český reprezentant Filip Novák vstřelil první gól v sezoně turecké ligy, ale Trabzonspor ve 4. kole doma dvakrát ztratil vedení a s Gençlerbirliği remizoval 2:2. Tým z Trabzonu nevyžili šanci posunout se na druhé místo a je v tabulce osmý s jednou výhrou a třemi nerozhodnými výsledky.

ČTK
18.05.201920:04

Novák přispěl k výhře Trabzonsporu

Trabzonspor vyhrál 2:1 nad Beşiktaşem a svůj podíl na tom měl i Filip Novák, český obránce v 57. minutě otevíral skóre utkání.

06.05.201923:09

Novák se podílel na výhře Trabzonsporu

Trabzonspor v dnešním zápase turecké ligy porazil Kayserispor, na čemž se podílel Filip Novák. Český reprezentant čtvrtým gólem v sezóně uzavřel skóre na konečných 4:2.

23.01.201920:33

Trabzonspor vyhrál v pohárovém zápase na půdě Balikesirsporu a pod výsledek 1:3 se podepsal i Filip Novák, český obránce ve 32. minutě otevíral skóre utkání.

23.12.201816:47

Novák si připsal gólovou asistenci

Obránce Filip Novák přispěl k vítězství Trabzonsporu 4:1 nad Rizesporem. Devatenáctiletému autorovi dvou branek Abdulkadirovi Omurovi asistoval u první branky. Trabzonspor poskočil na druhé místo tabulky šest bodů za vedoucí Basaksehir Istanbul.

25.11.201819:07

Trabzonspor dnes vyhrál 2:1 nad Fenerbahce a svůj podíl na tom měl i Filip Novák, český obránce odehrál celý zápas a v 50. minutě dokonce otevřel skóre.

08.10.201811:10

Filip Novák si včera na své konto připsal druhou branku v letošní sezoně, český obránce přispěl jedním gólem k výhře Trabzonsporu 3:1 na půdě celku Akhisar Belediyespor.

25.08.201820:36

Novák dal první gól sezony

Filip Novák si na své konto připsal první gól v letošní sezoně. Obránce Trabzonsporu otevřel skóre duelu na půdě MKE Ankaragücü, na výhru to ovšem nestačilo, duel skončil remízou 2:2.

05.05.201820:01

Novákovy góly na body nestačily

Obránce Filip Novák zaznamenal dvě branky v utkání turecké ligy proti Kasimpase, jeho Trabzonspor ovšem doma prohrál 2:5. V dresu hostí odehrál celé utkání záložník David Pavelka.

16.04.201821:24

Novák dal první gól za Trabzonspor

Reprezentační obránce Filip Novák vstřelil svůj první gól za Trabzonspor, který poslal do vedení v utkání turecké ligy na hřišti Osmanlisporu. Jeho tým s předposledním celkem tabulky nakonec remizoval 3:3. Novák, který do Turecka přestoupil v lednu z dánského Midtjyllandu, otevřel skóre ve 13. minutě. Jeho hlavičku ještě litevský gólman Žydrunas Karčemarskas vyrazil, ale na dorážku českého hráče již nestačil.

ČTK
21.01.201819:37

Novák debutoval v dresu Trabzonsporu

Obránce Filip Novák odehrál první utkání za Trabzonspor, který remizoval v turecké lize 2:2 na hřišti předposledního Konyasporu. Hosté byli blízko tří bodů, když v 90. minutě skóroval podruhé v zápase Burak Yilmaz, a navíc hráli přesilovku. V nastavení byl ale vyloučen také stoper Trabzonsporu Tomáš Hubočan a za Konyaspor vyrovnal z přímého kopu střídající Orkan Cinar. Novák přestoupil do Trabzonsporu ve čtvrtek z dánského Midtjyllandu.

ČTK
01.10.201716:00

Novák přispěl k výhře Midtjyllandu

Dánský Midtjylland si dnes připsal další suverénní výhru, když 4:1 porazil Aalborg, a jednou trefou se na vítězství svého týmu podílel i český obránce Filip Novák. Jedná se o jeho druhý gól v sezoně.

10.09.201717:39

Novák se prosadil proti FC Kodaň

Filip Novák se po delší době zapsal do listiny střelců dánské ligy. Český obránce Midtjyllandu se prosadil v dnešním duelu na půdě FC Kodaň, velkou radost ale zatím nemá, jeho klub prohrává krátce před koncem 2:4.

29.04.201720:06

Filip Novák dal dnes svou pátou branku v probíhající sezoně dánské ligy, český obránce Midtjyllandu zaznamenal ve 43. minutě vítěznou trefu souboje s Nordsjaellandem (3:1).

22.03.201719:18

Novák má zraněné rameno

Do nemocnice míří Filip Novák, český reprezentační obránce si z dnešního přátelského souboje s Litvou odnesl zraněné rameno.

12.01.201721:46

O Novákovi se jedná s klubem PL

Velice zajímavý krok by mohl ještě v zimě udělat levý bek Midtjyllandu Filip Novák, alespoň něco takového v rozhovoru pro iDnes naznačil jeho agent Viktor Kolář: "Ohledně Filipa Nováka jednáme s jedním klubem z Premier League, ale nejsme pod tlakem. Plánovali jsme to spíš na léto, jenže to vypadá zajímavě už teď. O Davida Pavelku je zájem v italské lize, ale prezident Kasimpasy ho asi nebude chtít uvolnit."

fotbal.idnes.cz
06.11.201616:34

Novák se trefil za Midtjylland

Hráči Midtjyllandu rozstříleli v 16. kole dánské ligy Horsens 5:1. Na kanonádě se podílel také český reprezentační obránce Filip Novák. I díky jeho šestému zásahu v sezoně je Midtjylland s 29 body na třetím místě tabulky za lídry z FC Kodaň a Bröndby Kodaň. Novák, jehož kouč Karel Jarolím nominoval na nadcházející zápasy proti Norsku a Dánsku, zaznamenal čtvrtou ligovou branku. Na začátku sezony se navíc dvakrát prosadil v předkole Evropské ligy.