Česko1914521000100
Česko "21"1900000000
Reprezentační kariéra hráče

Češi v zahraničí: Kadeřábek asistoval, Kaša na Slovensku mírnil debakl

O víkendu čeští fotbalisté v zahraničních soutěžích dvakrát nezářili. Gól si připsal pouze obránce Filip Kaša za slovenskou Žilinu, jeho tým ale vysoko prohrál se Slovanem. Důležitou asistenci zapsal Pavel Kadeřábek z bundesligového Hoffenheimu. Brankář Zlámal ve Skotsku zase vychytal jubilejní desátou nulu v dresu Hearts...
10.12. | Aktuality | 53 komentářů

Češi v zahraničí: Střelecky se dařilo obráncům, Sivok skóroval proti Maccabi

Hned několik českých gólů viděli fanoušci v evropských soutěžích. Bývalý reprezentant Tomáš Sivok zachránil v izraelské lize bod pro Maccabi Petah Tikva v souboji se slavnějším Maccabi Tel Aviv. Lukáš Mareček z belgického Lokerenu pokořil Gent. Filip Twardzik pomohl na Slovensku skolit Ružomberku mistrovskou Trnavu. Češi dávali góly také ve druhé polské lize - trefili se Kubáň, Petrášek a Schwarz. Divočinu zase ve Skotsku zažil brankář Zlámal...
03.12. | Aktuality | 20 komentářů

Češi v zahraničí: Novák pokořil Fenerbahce, poprvé ve Španělsku se trefil Pekhart

Na velkém vítězství 2:1 nad Fenerbahce se o víkendu gólem podílel obránce Trabzonsporu Filip Novák. Svůj první gól za španělské Las Palmas si připsal Tomáš Pekhart a branku ve druhé anglické lize vstřelil Jiří Skalák, ale sebrala mu ho teč spoluhráče. Podívejte se na jejich trefy a projděte si i ostatní evropské ligové soutěže, kde působí čeští fotbalisté.
26.11. | Aktuality | 55 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
25.11. Novák přispěl k výhře Trabzonsporu
Trabzonspor dnes vyhrál 2:1 nad Fenerbahce a svůj podíl na tom měl i Filip Novák, český obránce odehrál celý zápas a v 50. minutě dokonce otevřel skóre.
08.10. Novák se podílel na výhře Trabzonsporu
Filip Novák si včera na své konto připsal druhou branku v letošní sezoně, český obránce přispěl jedním gólem k výhře Trabzonsporu 3:1 na půdě celku Akhisar Belediyespor.
25.08. Novák dal první gól sezony
Filip Novák si na své konto připsal první gól v letošní sezoně. Obránce Trabzonsporu otevřel skóre duelu na půdě MKE Ankaragücü, na výhru to ovšem nestačilo, duel skončil remízou 2:2.
05.05. Novákovy góly na body nestačily
Obránce Filip Novák zaznamenal dvě branky v utkání turecké ligy proti Kasimpase, jeho Trabzonspor ovšem doma prohrál 2:5. V dresu hostí odehrál celé utkání záložník David Pavelka.
16.04. Novák dal první gól za Trabzonspor
Reprezentační obránce Filip Novák vstřelil svůj první gól za Trabzonspor, který poslal do vedení v utkání turecké ligy na hřišti Osmanlisporu. Jeho tým s předposledním celkem tabulky nakonec remizoval 3:3. Novák, který do Turecka přestoupil v lednu z dánského Midtjyllandu, otevřel skóre ve 13. minutě. Jeho hlavičku ještě litevský gólman Žydrunas Karčemarskas vyrazil, ale na dorážku českého hráče již nestačil. (ČTK)
21.01. Novák debutoval v dresu Trabzonsporu
Obránce Filip Novák odehrál první utkání za Trabzonspor, který remizoval v turecké lize 2:2 na hřišti předposledního Konyasporu. Hosté byli blízko tří bodů, když v 90. minutě skóroval podruhé v zápase Burak Yilmaz, a navíc hráli přesilovku. V nastavení byl ale vyloučen také stoper Trabzonsporu Tomáš Hubočan a za Konyaspor vyrovnal z přímého kopu střídající Orkan Cinar. Novák přestoupil do Trabzonsporu ve čtvrtek z dánského Midtjyllandu. (ČTK)
01.10.2017 Novák přispěl k výhře Midtjyllandu
Dánský Midtjylland si dnes připsal další suverénní výhru, když 4:1 porazil Aalborg, a jednou trefou se na vítězství svého týmu podílel i český obránce Filip Novák. Jedná se o jeho druhý gól v sezoně.
10.09.2017 Novák se prosadil proti FC Kodaň
Filip Novák se po delší době zapsal do listiny střelců dánské ligy. Český obránce Midtjyllandu se prosadil v dnešním duelu na půdě FC Kodaň, velkou radost ale zatím nemá, jeho klub prohrává krátce před koncem 2:4.
29.04.2017 Novák přispěl k výhře Midtjyllandu
Filip Novák dal dnes svou pátou branku v probíhající sezoně dánské ligy, český obránce Midtjyllandu zaznamenal ve 43. minutě vítěznou trefu souboje s Nordsjaellandem (3:1).