CONMEBOL - Copa América 2019 - účastníci

Uruguay

 

Ohlédnutí za Copou 2019: Skupina C

Skupina C nedávno skončené Copy Amériky 2019 měla být a byla poměrně jednoznačnou záležitostí, když proti nejúspěšnější reprezentaci (Uruguayi) a obhájcům posledních dvou titulů (Chile) stála japonská reprezentace tvořená téměř výhradně hráči, kteří budou hrát za rok na LOH, a reprezentace Ekvádoru, která je mimo domácí vysokohorské prostředí tradičně poloviční.  
24.07. | Názory a komentáře | 6 komentářů
 

Suárez neunesl tíhu a dovršil zmar Uruguaye na Copě

Spěchal, aby se po květnové operaci kolena dostal do formy, ale očekávání uruguayský kanonýr Luis Suárez nenaplnil. Barcelonský fotbalista v sobotním čtvrtfinále v rozstřelu jako jediný neproměnil penaltu a zatímco se Peruánci radovali ze senzačního postupu, opustil Copu América v slzách.  
30.06. | Aktuality | 82 komentářů
 

Peruánci po penaltách postupují do semifinále Copa América

Tři ze čtyř čtvrtfinálových duelů na letošním turnaji Copa América musely rozhodnout penaltové rozstřely. Po Brazílii a Chile se radují i reprezentanti Peru, kteří i bez zraněného Jeffersona Farfána vyprovodili domů Uruguayce. Po čtyřech letech se tak znovu poperou o postup do finále.  
30.06. | Komentáře a souhrny | 13 komentářů
 

Chilští obhájci titulu prohráli na Copě América s Uruguayí

Chilští obhájci titulu na mistrovství Jižní Ameriky poprvé ztratili body. Uruguayi v pondělí podlehli 0:1 a do čtvrtfinále postoupili z druhého místa skupiny C. Japonsko remizovalo s Ekvádorem 1:1 a oba týmy po tomto výsledku na Copě América skončily.  
25.06. | Aktuality | 60 komentářů
 

Zápisky z Copy: Brazílie nenadchla ani nezklamala, Argentina horší, než se čekalo

První várka zápasů na Copě Américe příliš velkých překvapení nenabídla. Argentina má momentálně k serióznímu kandidátovi na zlato pekelně daleko, ale to se tak nějak tušilo, jen možná ne v takovém rozsahu. Přes jasné výhry prosákly na povrch i slabé stránky Brazílie nebo Chile, a bez jediného šrámu snad z prvního kola vyvázla akorát Uruguay, jejíž soupeř se však částečně odstřelil sám...  
18.06. | Názory a komentáře | 161 komentářů
 

Copa América 2019 - Představení skupiny C

Copa América se dnes konečně dobírá svého začátku, a my se mezitím dobíráme konce naší série představování všech účastníků. Na řadě je skupina C, ve které se představí obhájci titulu a jedni velcí favorité na letošní prvenství. Chile se přitom týká pouze ten první popisek, aby náhodou nedošlo k mýlce...  
14.06. | Názory a komentáře | 138 komentářů
 

Nominace Uruguaye na Copa América

Nominace Uruguaye na Copa América:  
31.05. | Aktuality | 3 komentáře
02.07. Luiz Suárez hrál se sebezapřením
S bolestí se během letošního jihoamerického šampionátu musel vypořádat Luiz Suárez. Uruguayský útočník inkasoval zásah do ruky a utrpěl zlomeninu zápěstí, se zraněním následně odehrál zápasy proti Chile a Peru. (abola.pt)
21.06. Luis Suárez absolvoval podrobné vyšetření
Se sebezapřením dohrával Luis Suárez noční zápas jihoamerického šampionátu proti Japonsku (2:2). Uruguayský útočník utrpěl zranění ruky a v průběhu dnešního dne se podrobil vyšetření, které neodhalilo žádný vážnější problém. (sport-express.ru)
17.06. Uruguayi na Copě už nepomůže Vecino
Uruguayi na letošním jihoamerickém šampionátu už nepomůže Matías Vecino, záložník Interu Milán si poranil stehenní sval a turnaj pro něho předčasně skončil. (football-italia.net)
30.05. Uruguay vyřadila Suáreze a Silvu
Mathías Suárez (Montpellier) a Gastón Silva (Independiente) si za Uruguay nezahrají na Copa América. Zmíněnou dvojici obránců vyřadil trenér Óscar Tabárez, jehož tým na turnaji ve skupině vyzve Ekvádor, Japonsko a Chile. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Poslední zápas
29.06.Uruguay - Peru0:1p
Další zápas
nenalezen žádný zápas