Zamíří Kinský přece jen do West Hamu? Ve hře by mohla být výměna brankářů

Přestupový trh v Premier League hlásí pár dní před uzávěrkou velmi neobvyklý zvrat. Ještě před pár dny se zdálo, že je o budoucnosti Antonína Kinského (22) v Tottenhamu jasno, když trenér Thomas Frank prohlásil, že kvůli úzkému kádru si musí všechny hráče ponechat. Jenže aktuální zprávy z Anglie i Dánska naznačují, že se situace znovu mění.
Spurs totiž prozkoumávají možnost výměny brankářských dvojek s West Hamem, která by do Tottenhamu přivedla Madse Hermansena, zatímco český talent by zamířil opačným směrem. Šlo by přitom o hostování na půl roku, což není běžné.
Zájem o změnu na postu náhradního gólmana u Spurs není náhodný. Již dříve během sezony se objevily zprávy o tom, že Kinský nedokázal na trénincích štáb Tottenhamu dostatečně přesvědčit. I když Thomas Frank před zápasem s Burnley (2:2) odmítal další odchody slovy, že má k dispozici málo hráčů a musí je udržet, případná výměna kus za kus by tento problém elegantně vyřešila. Kinský, který v pozici dvojky trpělivě čeká na šanci, by tak mohl najít prostor k rozvoji u městského rivala.
Tottenham lurer på West Hams Mads Hermansen med henblik på en lejeaftale, der vil sende Antonin Kinsky den anden vej. Der er dialog mellem klubberne, uden at det endnu har ført til konkrete forhandlinger. https://t.co/Ku1JdwKZ1h
— Daniel Nøjsen Fallah (@danielnojsen) January 21, 2026
Na druhé straně stojí Hermansen, jehož první půlrok ve West Hamu po letním příchodu z Leicesteru neprobíhá podle představ. Od poloviny září si připsal jediný start a vypadl ze základní sestavy.
"Spurs nyní sondují možnost hostování Hermansena, zatímco Kinský by zamířil k Hammers. Kluby jsou v kontaktu, ale jednání jsou v rané fázi a zatím neproběhla žádná formální jednání," uvádí dánský server Bold s odkazem na své zdroje.
Klíčovou roli v celém trejdu hraje dánská klika v Tottenhamu. Sportovní ředitel Johan Lange i manažer Thomas Frank mají o Hermansenově potenciálu díky dánskému fotbalovému prostředí skvělý přehled a angažování krajana by pro ně bylo logickým krokem. O zájmu West Hamu o Kinského informoval už zkraje ledna insider Fabrizio Romano.
Související články







Komentáře (55)
Přidat komentářto by bylo win-win, tak snad to klapne
Ako by to bola vyhra pre nas?
viz poslední odstavec
Klíčovou roli v celém trejdu hraje dánská klika v Tottenhamu. Sportovní ředitel Johan Lange i manažer Thomas Frank mají o Hermansenově potenciálu díky dánskému fotbalovému prostředí skvělý přehled a angažování krajana by pro ně bylo logickým krokem.
V Dansku je vela golmanov. Tento sa nepresadil vo WHU a idu na neho negativne referencie. Neviem ako by to mohla byt win sitluacia ked nie je ani HG. Lavicku lestit moze aj Austin a aspon mozeme niekoho registrovat do playoff LM. V lete musi prist jednicka.
tak leda i v nějaký atmosféře uvnitř týmu....taky se hodně psalo o tom, že Tonda tu svojí pozici nekouše úplně dobře v rámci týmu, takže někdo národnostně blíž trenérovi, kdo je se svojí pozicí náhradníka smířený, tak může v tomto směru pomoct víc
mozes trochu rozviest co myslis tym "Tonda tu svojí pozici nekouše úplně dobře v rámci týmu". Zaujimalo by ma to, dik
Chce hrát a myslel se, že bude, když za něj plácli 15 mega nebo kolik to bylo a když Vicario není lepší
Ta představa, že Vicario není lepší je vtipná. Kinský kupil dost chyb taky, není to tak, že by zářil a měl by hrát jasný základ.
Taky měl Vicario celou jednu sezonu na to sehrát se s obranou a zvyknout si na to jak se tam spoluhráči chovají. Tonda dostal se vším všudy 12 zápasů.
Hele realita pro golmany je taková, že pokud chce dvojka na pozici jedničky, tak musí přesvědčit trenéra, že je lepší - protože je právě jednička zvyklá na spoluhráče, je sehraná a rozchytaná.
To se prostě Kinskému nepovedlo. Ten první měsíc to bylo mizerné od něj a co jsem viděl sestřihy u obou golů, tak prostě je to minimálně částečně na něm. U prvního nevyběhl a pak se svalil na čáře a u druhého vyběhl a absolutně neměl šanci se tam dostat.
Druhou věcí je, že Vicario byl koupený jako jednička. Tonda jako dvojka s potenciálem se tou jedničkou třeba v budoucnu stát. Dostal velkou šanci, posral to, takže musí čekat.
Ale Vicario prišiel ako jednička z TOP 5 ligy. Kinsky po polroku v Slavii. Vicario patril k pozitívnym prekvapeniam PL pred tým zranením kvôli ktorému aj prišiel Kinsky. Určite nekupovali Kinskeho na to aby posadil Vicaria, ale ako potenciálne nádejného brankára. Vicario má síce po tom zranení horšie výkony, ale po tom čo (ne)predviedol Kinsky napísať, že nie je horší je ulet. Resp. by som rád vedel prečo, ak sa nejdeme teda baviť o hre nohou lebo to je zatiaľ na Kinskom jediná vec, ktorou zaujal.
Vicario samozřejmě lepší je. A on bude sedět i v WHU, jelikož Areola je taky lepší
šly nějaký rumours o tom, že ne vždy se v uvozovkách hezky tváří, zkrátka není spokojenej, že tak dlouho je jeho pozice stejná a nechytá teď ani v FA Cupu
možná i to je ten důvod, že to Frank vidí
není tajemství, že i za nás ve Slavii by ten půl rok nechytal, pokud by se tehdy na Euru nezranil Staněk....pokud by Staněk neměl na půl roku to rameno, tak šel Tonda do Liberce
takže nechci ho určitě nějak pomlouvat, ale jsou to informace, které prosakují i z Tottenhamu...třeba to nechce tam tolik dávat najevo, ale zkrátka, tohle nejde úplně dobře schovat, takže i z tohoto důvodu to za mě může bejt fajn i pro Tottenham, nejenom pro Tondu či WHU
Je to labilní debil, co si myslí že se z něj někdo posere když nechytá, však tu byl i rozhovor s nějakým jeho mládežnickým trenérem, že když nechytal, tak pičoval a na všechno sral
Tak stačilo,co tehdy předvedl v repre U21. On Tonda bude v kabině dost toxickej. Navíc realizák Spurs vyhodnotil, že Hermansen je lepší gólman. Pro Tondu však přesun do WHU nic neřeší,jen bude sedět na lavičce v jiném londýnském klubu
jasněěee
vypadalo by to asi na kosmetickou úpravu náhradníků, ale pomohlo to okysličení by pomohlo oběma stranám, aspoň teda za mě
Nevím, spíš to ukazuje, že podle Franka Kinský nemá ani na post dvojky. Ovšem Frank tam dlouho nebude a Tottáč si to nejspíš rozdá se Šunkou o udržení. A Areola je na tom v současnosti líp než Vicario, takže si Tonda stejně nezachytá.
j, ale minimálně ta změna prostředí by Tondovi prospěla, novej, sice asi dočasnej, ale byl by to impuls
Změna prostředí přijde s vyhazovem Franka, nový trenér pro něj pravděpodobně znamená větší šanci chytat místo tragického Vicaria, než jakou by měl přes Areolu u Ňuňa.
Vicario se ještě dlouho poveze na té vlně popularity kvůli pár wondersavům na čáře.. Vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby dostal ještě celou příští sezonu, on má podobně "neotřesitelnou" pozici jak Sanchez z nějakého důvodu.
Sanchez se veze zase na té vlně nepopularity kvůli chybám z minulých sezon, od jara 2025 byl hodně solidní, to už je skoro rok a ten zápas v poháru proti Arsenalu je velkou výjimkou.
to dobrej point, ale otázka kdy a jestli novej trenér do toho bude chtít na tomto postu říznout, spíš by ta větší šance přišla stejně nejdřív až v létě na přípravě
a ve WHU, tam by si aspoň zachytal minimálně 4. kolo FA Cupu
Pokud na tom postu bude chtít kouč říznout, tak si přivede jedničku.
Tam by fanoušci Kinského měli spíš doufat, že do toho chtít říznout nebude.
j, to je asi pravděpodobnější varianta, z toho důvodu já jsem pro, aby šel pryč už teď, ač by to bylo jenom hostování bez opce a nespolíhat na to, kdy a jestli Frank bude vyhozený během této sezony, že to je automaticky záruka místa v bráně
Jenže zase je to risk, že půjde dělat dvojku.
Pokud chce chytat, tak by měl jít někam, kde chytat bude. Asi se ti to nebude líbit, ale Champ nebo nějaké Holandsko/Německo.
akoze ked namiesto teba zoberu radsej toho trageda hermansena tak to teda win win vazne nie je
jestli to berou tak, že ho znají a mají k němu blíž z hlediska stejné národnosti, jak je psáno, tak ve finále je jedno, že je to díra, když bude dvojka
Výměna dvojek snad nepomůže reálně nikomu ne? Hermansen určitě nedostane víc šancí místo Vicaria, a naopak Aréola podává slušný výkony natolik aby WHU nepotřeboval do brány Kinského. Přijde mi to celý zvláštní, radši kdyby šel někam kde bude mít jistou šanci na chytání.
Ale kam? Tu by neměl ani ve Slavii.
To je otázka. Jaroš šel taky v zimě do Grazu kde odchytal půl sezóny jako jednička a voilá, nabral praxi a najednou je v nejslavnějším týmu Nizozemska. A to byl ve stejném věku jako je teď Kinský, takže možnosti určitě musí být, jen je někdo v klubu kdo je za to zodpovědný musí chtít hledat.
Ideálně někam nouzově, kde se zranil gólman, případně se na poslední chvíli rozhodli měnit jedničku. Další rok na lavičce mu nepomůže, z něj bude druhej Green
Boleslav rozdat si to o pozici jedničky s Vorlem
Moc neverim ze by dali sanci Kinskymu ve WHU..hrajou o zachranu a asi budou radsi mit v brane nekoho zkusenejsiho, kteryho navic znaj
Kinský by seděl aji ve WHU, Areolu neposadi, ne teď
sněhulák je ve 22 letech na odpis. Za dva roky směr Slavia
Tohle muze bejt prospesny akorat tak pro Hermansena. V Leicesteru vypadal dobre a Frank by mu mozna sanci dal. Pro Kinskyho to podle me smysl nedava, jestli se jako golman s dobrou hrou nohou nelibi ani Frankovi, tak je odvarenej, Nuno hrajici o kazdej bodik k zachrane ho tam jentak davat nebude, to uz spis reinkarnujou Fabianskiho.
Pokud nebude součástí hostování i opce, nedává to vůbec žádný smysl. Proč by mel whu dávat sanci golmanovi, který v červnu odejde?
Ja nechapu proc mu nenasli v zime hostovani, kdyz mu neveri na post jednicky, sedenim na lavce se zlepsilo kolik hracu v historii?
Asi nechcú zháňať nového brankára na pol sezóny. Stále sa môže Vicario zraniť, vylúčiť a pod.
Pro ně je priorita A-tým a jejich výsledky a pustit dvojku na hostování znamená, že musíš pořídit jinou dvojku.
Protože ho koupili jako dvojku, která by mohla v budoucnu být jedničkou.
Každopádně by bylo super, kdyby se nějakým zázrakem chytil a vychytal jim záchranu právě na úkor Tottenhamu
hezkej scénář
Free Kinsky!
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele