Vrbovi v přípravě dělá radost ofenziva Plzně, další posily nečeká
Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.
Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Komentáře (56)
Přidat komentářMohli by kepla poslat na hostování do Sokolova na jaře a od příští sezóny s dalšími mladíky zařídit postup do druhé ligy
jinak by se mi líbilo, kdyby ještě přivedli Žitného z Teplic.
Zitny je ale takovej drobek, ne? Kam s nim? Ofenzivni zaloznik?
Tak koupit ho dřív než prazaci, je jasné že v létě ho koupí někdo z Prahy, protože moc hráčů pod 20 pravidelně ligu nehraje a on špatný není.
To nerikam. Ale kupovat ho proto, aby ho nemel nekdo jinej .. Slavka style, ne diky.
a co vy? Krejčí, ten ze Slovácka, Suchan co je každý půl rok někde na hostování ... a budeš říkat Slavka style ....
Nezvladajko
Hlavním rozdílem mezi pražaky a Plzni je, že Plzeň nebude kupovat ty "top" hotové hráče do základní minimálně za 40 milionů. Za poslední půl rok je na Plzni vidět, že omlazuje a věřím, že ti všichni mladí se v budoucnu prosadí, protože Vrba má čuch na talentované hráče. Jinak by asi nedal jen tak příležitost cermakovi, Havlovi nebo třeba choremu. Mohl tam místo nich dát tricatniky. Je fakt neskutečný, co dokázal z Plzně udělat za klub
nejsem fanda Plzně, jsem fanoušek českého fotbalu. Jen asi nejvíc přeji Plzni titul a možná ještě Baníku ať se taky ještě vrátí titul na Moravu.
Ja by som to tak ružovo s tými mladými zase nevidel. Havel, Chorý aj Čermák už majú 24, sú v najlepších rokoch a ani jeden ešte nie je nejakým kľúčovým hráčom s istým miestom v základe, aj keď priestor celkom dostávajú. Ten stabilný základ Plzne tvoria hráči prevažne pred tridsiatkou, ktorí ešte niekoľko sezón potiahnú. Mladí chlapci okolo 20-tky ako Bucha, Kepl či Janošek to budú mať aj naďalej veľmi ťažké, pretože káder Plzne je široký a kvalitný a Vrba zase tak mladým hráčom dáva len minimum šancí.
24 v nejlepsich letech?
Já bych jednoznačně řekl, že to už patří do rozmezí "nejlepší fotbalová léta". Talent to už fakt není.
Tak priklad - hraje Salah svuj nejlepsi fotbal ted (a loni), nebo pred dvema rokama?
Tak salah hrál i v as slušně, spíš dej příklad Vardy
Slusne hral, ale urcite ne takhle. A o to jde predevsim. Ja nerikam, ze ti hraci nehrajou dobre ve svych 24 letech, ale peak jejich kariery je obycejne kolem 27-28 let.
Vardy byl az do ... let nekde v 5.lize, ne?
https://www.youtube.com/watch?v=4EHyavXKW3I
Však vesnickej fotbal je ten nejlepší fotbal!
Ve 24 letech by ti kluci už měli být tahouny v rámci ligy.
Česká liga je v tom "trendu" trochu pozadu a 24 u nás pořád není věk, kdy by byl hráč v nejlepších letech... to samé se pak objevuje u hráčů po třicítce, kdy v zahraničí už po 32 hráči přemýšlí pomalu o konci a u nás podepisují čtyřleté prodloužení smlouvy...
Hlavně každej "doroste" jindy, že jo. Lafata začal pořádně střílet až před třicítkou a ještě v 35 byl nejlepší střelec ligy. Venca Kadlec měl oproti tomu vrchol v 21, Fenin ještě dřív.
Fenin ho mel podle me nekdy v tom obdobi, jak klukum sestupujou varlata ... a pak uz se o tom radsi bavit nebudeme.
jo Vrba má čuch na talentované hráče, bohuzel jim nedává sanci a radeji stavi osvedcene kokoty. On je totiz trener hrobar, po me potopa a kdyz dojde na generacni obmenu, tak zdrhne jinam, za sveho pusobeni si stavi top pro vlastni uspechy, nejaky vyvoj hracu je mu uplne u prdele
Zase další nově registrovanej píčus..
Poslední dobou se nám tady rozmáhá takový nešvar....
Přibývá nově registrovaných píčusů
Každej druhej z nich píše akorát hovna..
Já vím...., přestože to vypadá, že jsem to napsal v žertu, tak to myslím bohužel vážně
Som velmi zvedavy na toho Kayambu, tak isto som zvedavy kam a ci vobec odide Hrosovsky v lete, v akej forme sa vrati Krmelec ...tesim na na karnu cast
Aj jarnu
Karmu cast taky
pořád jsem přesvědčen, že pokud se Beauguel nezraní tak půjde za dardu do zahraničí
Ja ti nevim, je to blba priprava, ale prijde mi snad jeste neohrabanejsi nez Chory. Obcas tam nekoho tou svoji agilitou slusne dojel. Ale ma jiny prednosti.
je to jen příprava, ale pokud se mu vyhnou zranění, své kvality má a ukázal už ve Zlíně..v týmu jako Plzni, by měl být ještě lepší
Zdravi mu preju! Tak at se ukaze, budeme jen radi
Čo ten Pačinda ? môže sa u vás presadiť ?
ano
Tell me more pls...
more
https://translate.google.com/?hl=cs#view=home&op=translate&sl=en&tl=cs&text=Tell%20me%20more%20pls...
Ty nejíš maso ?
Zase sis šlehnul?
Boha s tretiligovymi souperi. Kdyz to vidim u nas jak musi ty kluci do prace zadirat a pak az unaveny trenujou. Fakt Plisen no1
Usti to je jina uroven vsak
Krasnej dialog si tu vedes
potrebujeme si zvednout sebevedomi, nech nas.
Ty máš evidentně svojí úroveň diagnostikovanou od doktora..
jak si Sparta myslela, že získají v pohodě Dočkala...trochu se přepočítali
https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2018-19/355600/prilis-drahy-dockal-pro-evropu-klub-z-ciny-poslal-studenou-sprchu.html
Kdyz prepocitavas 220M v malejch bankovkach, snadno se prepocitas ..
možná jsou lepší hráči, ale pro Spartu by byl Dočkal lepší do kabiny a nejspíš i na hřiště. Prostředí dobře zná, pro Spartu by dýchal, je to nejspíš nekreativnější český fotbalista součastnosti, u fans by to měl mít taky dobré. Logiku by to dávalo, jediný problém, že nejspíš už to není nějaké dlouhodobé řešení a chtělo by to nejspíš sehnat někoho s větším potenciálem
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele