Vitinha utnul spekulace o Realu i Arábii. Víc peněz mě šťastnějším neudělá, hlásí

Dnes, 17:51
Aktuality
Vitinha (vlevo) změnu nehledá. (© Reuters)

Záložník Paris Saint-Germain Vitinha (26) jasně deklaroval svou věrnost klubu. Portugalský reprezentant smetl ze stolu spekulace o odchodu do Realu Madrid i vábení ze Saúdské Arábie. V Paříži se cítí skvěle a po zisku historického titulu v Lize mistrů nevidí důvod ke změně.

Šestadvacetiletý středopolař má za sebou snové období, přesto se kolem něj v posledních měsících rojily zvěsti o přestupu. Nejčastěji se skloňoval Real Madrid. To ale hráč rázně odmítl.

"Bylo by hloupé odejít. Nemyslím si, že je to pro mě teď to nejlepší. Cítím se tady v Paříži skvěle," řekl Vitinha v rozhovoru pro Canal 11. "Cítím, že mě fanoušci milují, získal jsem si jejich náklonnost a máme fantastický tým," těší ho.

Vitinha byl klíčovou postavou výběru Luise Enriqueho v sezoně 2024/25, kdy PSG poprvé v historii ovládlo Ligu mistrů. Jeho výkony mu dokonce vynesly třetí místo v anketě Zlatý míč za rok 2025. I proto kolem něj kroužili zájemci i mimo Evropu, konkrétně ze Saúdské Arábie.

Ani pohádkové bohatství by ale Portugalce nezlomilo. "Už tady v Evropě si ve velkém klubu vydělávám velmi dobře. Zdvojnásobení nebo ztrojnásobení mzdy by mě šťastnějším neudělalo," vysvětlil svůj pohled. Smlouvu má v Parku princů podepsanou až do roku 2029, a fanoušci francouzského velkoklubu tak mohou zůstat v klidu.

Autor: Vladislav Frk

Komentáře (27)

Přidat komentář
j_mrazik

Tak 10,9 mio EUR za 2025 nejsou úplně drobný na žvejkačky, ale chápu, že to může být víc.

Reagovat
fabec1222

Škoda

Reagovat
fabec1222

Aha, to neni Vinicius, tak nic

Reagovat
Krleš2

Hmm jeden z mála

Reagovat
Salfovic

Ale mnohem víc už jo.

Reagovat
Mateo16

Toto ďalší dôkaz ako veľmi je RM v srackach

Vždy chceli Južania hrať v RM bol to ich sen

Dnes uz to proste padlo, ta sila značky za 2 roky celkom značne dropla , čo som si nemyslel ze tak rýchlo sa da pochovať silný brand

Reagovat
O.Giroud

tak je to len jeden, kt. tam možno aj tak skončí

Reagovat
herbage

To není Realem, ale co z něj Peréz za poslední rok udělal. Vitinha vidí, že když Mbappé dělá tlaky, tak Enrique ho má koule posadit. Když to samé udělá Xabi Alonso Viníciovi, tak Real radši vyhodí Alonsa. Do takových sraček žádný top hráč dobrovolně jít nechce

Reagovat
Mateo16

Reagovat
fantomas10

dost zpicovatel real posledni roky

Reagovat
Pharrell

Reagovat
Pharrell

Reagovat
Kluivert9

Chce něco vyhrát, chápu

Reagovat
el Principito

nakupovat v PSG ... hodně štěstí

Reagovat
ACSeRw!n

Reagovat
Sigma Olomouc

Reagovat
Witcher

Vůbec nevím že PSG vyhrálo lm

Reagovat
celeb

sme nesmierne pocteni, ze si nam to zdelil

Reagovat
O.Giroud

To nevadí, hlavne že už vtipalci nemôžu písať, že peniaze nestačia a LM nevyhrajú.

Reagovat
Remt

Fandíš supr týmům. Takovým sympatickým

Reagovat
O.Giroud

tak mám rád pekný futbal

Reagovat
Kiss Me Polka!

Reagovat
Mateo16

Real Madrid want RODRI.

The club believes he's the PERFECT fit for what they need in midfield.

Tactically dominant, a leader on the pitch, with the ability to control the tempo of matches, and top-level experience. @MatteMoretto

29 r po ťažkom zranení ja ze sa poučili s Kakom

Na druhej strane toto bude koniec pri Tchuameniho a Camavingu co bude zlepsenie

Reagovat
Grahf

tak proti leganes a mallorce si tu bude dávať s prstom v nose aj s jednou nohou

Reagovat
Godwinson

Ta LM zmenila vsechno, no. Zkurvenej rocnik to byl. Takhle ma LM a ted za kotel hraje proti Brestum

Reagovat
Spalovač šancí

Tak to by ho mohla zkusit přetáhnou Dukla

Reagovat
Pepesma

článek na objednávku před zápasem

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele