Remíza na Anfieldu zachránila Turoda ve funkci. Dojde po sezoně na návrat Pochettina?

Tottenham v neděli ukončil pět zápasů dlouhou sérii bez bodu, když ve 30. kole Premier League vydoloval cennou remízu z Anfieldu. Pozdní trefou zařídil nerozhodný výsledek s Liverpoolem Richarlison. Jaký vliv bude mít Brazilcův gól na budoucnost trenéra Igora Tudora (47)?
Chorvatský kouč dovedl na Anfieldu oslabený kádr k cenné remíze 1:1, díky níž Tottenham zůstal osm kol před koncem Premier League o jeden bod nad sestupovým pásmem.
Podle informací anglické redakce Livesport Zpráv by právě tento výsledek mohl Tudorovi prodloužit "život" na lavičce londýnského klubu. Vedení Spurs totiž interně jednalo o možných variantách budoucnosti už po vysoké porážce v Lize mistrů s Atlétikem Madrid.
Aktuální situace však zůstává nejasná a velmi komplikovaná. Tottenham stále zvažuje různé kandidáty a jednou z nejzajímavějších možností je bezpochyby Roberto De Zerbi. Ital měl projevit zájem o angažmá na slavné adrese, pravděpodobně by však požadoval dlouhodobou spolupráci.
To úplně nevyhovuje severolondýnskému klubu, jehož vedení momentálně preferuje jmenování dočasného trenéra, který by Kohouty vedl pouze do konce sezony. Pokud se totiž Tottenham udrží v Premier League, v létě by se mohl vrátit k možnosti přivést zpět Mauricia Pochettina.
Právě angažování Argentince, jenž v minulosti dovedl Spurs do finále Ligy mistrů, je pro vedení i mezi fanoušky považováno za vysněný scénář.
Atraktivní variantou je však i De Zerbi, kterého ale nebude snadné přesdvedčit ke krátkodobé spolupráci. Ital je zároveň považován za silného kandidáta i na jiných adresách - například u Manchesteru United.
Mezi další jména, která Tottenham zvažuje, patří Ryan Mason, Harry Redknapp, Tim Sherwood a Sean Dyche. Nyní ale podle Livesport Zpráv ke změně nedojde. Ve funkci zůstane - i díky remíze s Liverpoolem - Tudor. Ovšem bez jakékoliv jistoty, že dokončí celou sezonu.
Další zápas odehraje Tottenham ve středu, kdy do Londýna přicestuje k odvetě osmifinále Ligy mistrů Atlético Madrid. Hned poté bude následovat klíčový duel v boji o setrvání v Premier League proti Nottinghamu.
Související články













Komentáře (15)
Přidat komentářZa Turoda na ně!
Ma podobne priezvisko ako Tudor
Asi by bylo nejlepší, aby sestoupili.. Kinský by hrdinsky zůstal a stal se jedničkou, vychytal by následně postup zpět do premier league, dokázal by kvality a vykoupil by se.
https://x.com/tomas_janca/status/2033287675436736571
Richarlison zkusil šušn a měl kajne problem
gut wettr
v tomto nahradil Kanea kvalitne
za mě lepší než adebayor, kterému jsem nerozuměl nic
Tak to ten bod bude pro slepice Danajský dar
Ale třeba ho vyrazí už po prohře s Nottinghamem.
jestli prohrajou s nottinghamem tak leti urcite
Maximalne nejaky Dyche. Nikdo pricetny tam nemuze chtit jit.
pocche by bol super. aj pre neho by to bola sanca ukazat, ze patri k top trenerom, detto keby tentokrat mal aj nejaky transfer budget. ak by sa mu spurs podarilo dostat naspat hore, tak by mal mat pred stadionom sochu
me prijde, ze polovina uspechu za pocheho byla, ze jsme meli dembeleho. I po jeho konci to slo s nasi hrou za pocheho hodne z kopce.
Slot out!
Ufff, asponze tak.....uz som myslel, ze ide o Tudora....
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele